Žuvys charakterio savybės

Žuvys savybės keliauti

Žuvys mėgsta keliauti. Šio ženklo žmonėms patinka jaustis patogiai visur. Išvyka į gamtą – geriausias būdas tonizuoti jų nervinę sistemą, tačiau jiems sunku be įprastų patogumų. Didinga rytietiškais kilimais išklota palapinė, kurioje stovėtų prabangi sofa, būtų nuostabu. O jei ten būtų televizorius, kompaktinių diskų grotuvas ir t.t….. Su Žuvų ženklu tradiciškai siejama Azija, Egiptas, Portugalija ir Sevilija Ispanijoje. Viena mano draugė, gimusi po Žuvų ženklu, tikino, kad kelionė Nilo upe suteikė jos gyvenimui naujų spalvų. Dėl kažkokios keistos priežasties, Žuvys valdo ir Sacharą. Dykuma yra visiška priešingybė vandenynui, tačiau nesibaigiančios kopos ir smėlis simbolizuoja neriboto Žuvų pažinimo poreikį. Padovanokite Žuvims nuotraukų, iškarpų albumų ar knygelę, kurioje galėtų aprašyti savo įspūdžius.

Žuvys savybės sportui

Dažniausiai Žuvų ženklo žmonėms sekasi sporte, nes jie turi įgimtą ritmo jausmą. Juos traukia vandens sportas, bet jiems taip pat patiks jojimas bei aerobika. Šio ženklo atstovams puikus energijos šaltinis būtų Tai Či ir kiti švelnesni kovos menai. Padovanokite savo sportuojančioms Žuvims gerą sportinę avalynę. Daugybė įvairiaspalvių marškinėlių galėtų būti kita nebloga dovana. Šio ženklo žmonėms apranga nėra labai svarbi, bet jiems patinka spalvingumas.

Įžymių sportininkų, gimusių Žuvų periode, galima aptikti įvairiose netikėtose srityse. Darylas Stroberi, nepaisant visų problemų, susijusių su sveikata ir narkotikais, buvo puikus beisbolininkas. Žymioji Džeki Džoiner – Kersi, tris kartus Olimpinių medalių laimėtoja, gimė kovo 3 dieną. Ji pasiekė rekordų šuolyje iš atstumo. Be to, sklido gandai apie jos ypač tvirtas pėdas. Didysis krepšininkas Julijus Ervingas buvo Žuvis. Mano Šaulys treneris yra pasakęs: “Tas vyrukas taip lengvai juda, kad, rodos, tuoj pakils nuo žemės ir nuskris”. Ir pagaliau du žymūs lenktynininkai Mario Andreti ir Rodžeris Penske yra Žuvys. Ilgų savo karjerų metu šie vyrai nepatyrė jokių rimtų avarijų.

Intelektualūs ir meniniai pomėgiai pagal Žuvys

Daugumai Žuvų patinka muzika. Didžioji dalis šių žmonių gabūs muzikai. Dainavimas chore ar tiesiog duše – tai nuostabus būdas išlieti emocijas ir padeda išlaikyti gerą ritmo pojūtį. Šis ženklas valdo poeziją, todėl kartais jūsų Žuvys gali prabusti ir ištarti: “Susapnavau eilėraštį.” Paraginkite juos tai užrašyti. Žuvys gali vizualiai sukurti fantastišką spalvų ir šviesos pasaulį. Padovanokite spalvoto popieriaus, akvarelės ar spalvotų kreidelių – tai paskatins šio ženklo atstovus atskleisti įgimtus meninius sugebėjimus. Žuvys mėgsta šokti. Tai puikus būdas išlieti susikaupusius jausmus ir palaikyti formą.

Žuvys taip pat domisi magiškais, okultiniais dalykais. Didysis aiškiaregys Edgaras Keisas buvo Žuvys. Jo biografija – kerintis skaitinys. Šio ženklo žmonėms reikia palaikyti ryšį su mistine gyvenimo dalimi, bet taip pat svarbu žinoti, kad mes gyvename Žemėje ir per daug nevalia skraidyti padebesiais. Mažas įspėjimas: jei jūsų Žuvys domisi burtais, magija, įsitikinkite, ar jų studijuojama informacija teigiamo pobūdžio. Žuvys lengvai sugeria neigiamą energiją, todėl šio ženklo žmonėms būtina išmokti psichologinės savigynos.

Romantiški santykiai pagal Žuvys

Žuvys tiesiog įsimylėję romantiką. Jie nėra tokie idealistai kaip Svarstyklės, bet jų jausmai tokie švelnūs, jautrūs, kad meilikavimas, garbinimas ar pasimatymai šiuos žmones skatina pražysti kaip gėles saulė ir vanduo. Jų meilumas yra beribis, todėl jei esate Žuvų troškimų objektas, girdėsite daugybę komplimentų, meilikavimų ir būsite garbinami. Šio ženklo atstovams patinka jausti švelnų audinį ant savo kūno. Tik reikia įsiminti vieną dalyką, kad svajonėmis nuomos neužmokėsi. Žuvų ženklo svajokliams gali kilti rimtų sunkumų susiduriant su kasdiene pragyvenimo problema. Nepaisant to, jei pavyksta susidoroti su buitiniais dalykais, Žuvys yra švelnus, rūpestingas partneris, kuris visada išklausys ir pasidalins savo jausmais Dovanokite savo Žuvų ženklo mylimam žmogui romantiškas ir svajingas dovanas. Puikiai tiktų rožinė lempa, minkštas chalatas ar saldūs kvepalai.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>