Vandenio ženklo savybės

Spalvos ir gėlės Vandeniui

Vandenių spalvos yra žydra, violetinė, šviesiai rožinė, žaliai mėlyna ir įvairių spalvų mišiniai. Šio ženklo spalvų spektrą apima visa vaivorykštė. Beje, vaivorykštė yra spalvinis Vandenio asmenybės apibūdinimas. Pavyzdžiui, viena moteris, gimusi po šiuo ženklu, pareiškė kad „įstrigo”. Jos gyvenimas tarsi stovėjo vietoje — jokių pokyčių, jokių naujų įspūdžių. Moteris dėvėjo juodus drabužius ir dar akinius nuo saulės. Patariau jai atsisakyti juodos spalvos ir pamėginti violetinę. Išgirdusi šiuos žodžius, ji pažvelgė į mane taip, lyg būčiau rekomendavusi pačią šlykščiausią spalvą. Po kelių mėnesių ši prasitarė iš draugės gavusi violetinį šaliką! Moteris dažnai jį dėvi ir atrodo, kad tai suteikė jos gyvenimui naujų spalvų. Sukūrusi kelis meninius projektus, ji pasijuto laisvesnė, gyvybingesnė.

Vandeniams nelabai patinka naminiai augalai. Jie mėgsta įdomių formų gėles: orchidėjas ar skiauterėtąsias celiozijas. Šio ženklo žmonėms taip pat patinka smilgos. Vandenį sudomintų bet kokia nauja gėlių veislė. Rinkitės baltas ar melsvosios hortenzijos spalvos gėles. Daugelis Vandenių teikia pirmenybę namų aplinkai. Buvimas gamtoje nėra toks fiziškai svarbus poreikis, kaip Jaučiui ir kitiems ženklams.

Metalai, brangakmeniai ir audiniai pagal Vandenį

Po šiuo ženklu gimė daugybė juvelyrų. Vandeniui tinka brangakmeniai akvamarinas, juodieji perlai ir safyrai. Šiuolaikiško, įdomaus dizaino papuošalai yra šio ženklo sfera. Mačiau pagamintą iš laidų ir brangakmenių atomo modelį ir pasidomėjusi, kas jį sukūrė, sužinojau, kad tai Vandenio Ženklo atstovas. Su Uranu susiję brangakmeniai yra lazuritas, jaspis, gintaras ir kalsedonis. Šio ženklo atstovui ypač patraukli lazurito spalva. Šis gražus mėlynas akmuo naudojamas ir skulptūroje, ir juvelyrikoje.

Metalai, susiję su šiuo ženklu, yra uranas ir radis – akivaizdžiai netinkami asmeniniam naudojimui. Vandeniui tiktų baltasis auksas, platina, sidabras. Jį sudomintų mineralas, vadinamas vaivorykštiniu titanu. Šis mineralas švyti įvairiomis spalvomis. Padovanokite tokį mažą akmenėlį savo Vandeniui, •kurį galėtų ridinėti tarp pirštų. Tai padėtų kiek numalšinti uranišką nenustygimą vietoje.

Vandenius maloniai nuteikia visi vaivorykšte spindintys audiniai ar priklausomai nuo apšvietimo keičiančios spalvą medžiagos. Šio ženklo žmonėms taip pat patinka ryškūs, išsiskiriantys galvos apdangalai. Manau, jiems reikalinga šiluma, kad gimtų naujos idėjos. Padovanokite violetinę ar žydrą skrybėlaitę su kaspinu ar dar kokiu nors ypatingu akcentu. Tai padės sutvirtinti draugystę su Vandeniu.

Maistas, augalai, skonis ir kvapai pagal Vandenį

Vandenis išlieka ištikimas savo unikaliai prigimčiai ir prie pietų stalo – jam patinka labai įvairus maistas. Dažniausiai šio ženklo žmonės yra stiprios sveikatos ir gali valgyti, ką tik nori. Jie linkę išbandyti daugybę mitybos būdų, priklausomai nuo to, ar jiems pasirodys priimtina, ką siūlo dietologai. Atrodo, kad skrudinti kukurūzai – populiariausias Vandenių maistas. Viena mano klientė pasigamina didelį dubenį šio skanėsto ir pagardina jį kario prieskoniais. Tai jos atradimas!

Vandeniai tiesiog nenustygsta savo vietoje ir kartais atrodo, kad jie niekada nepavargsta fiziškai. Šių žmonių kūnu teka per daug energijos, todėl jiems reikia pastoviai judėti. Jiems gali sutrikti miegas arba skaudėti galvą nuo nerimastingų minčių. Vandenį nuramintų ramunėlės ir valerijonas. Šis ženklas valdo kūno kraujotakos, nervų sistemas, kulkšnis bei blauzdas. Šio ženklo atstovams didžiausias uždavinys yra išlaikyti pastovų, vienodą energijos tekėjimą kūnu. Padovanokite savo mėgstančiam eksperimentuoti Vandeniui akupunktūros seansą. Tai būtų puiki įžanga į terapiją, kuri padės palaikyti jo puikią fizinę formą.

Šio ženklo žmonėms malonūs gydomieji kvapai: agurko ar hamomelio. Kvepalams rinkitės švelnius ir ne per saldžius aromatus. Vandeniui patiks kvepalai, kurių sudėtyje bus miros ir apelsinų.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>