Dovanos Vandeniui šventinėmis dienomis

VANDENIS: atkreipkite dėmesį į šventes ir progas

GIMTADIENIS

Vandeniui patinka gimtadienis, nes tai žingsnis pirmyn. Grupinė veikla ar vakarėlis – gera mintis, bet Vandeniui patiktų švęsti ir vienam ar su keliais artimiausiais draugais. Tai lemia jo gyvenimo aplinkybės. Vakarėlį – siurprizą suorganizuoti nebūtų sunku, nes Vandenius visada supa būriai draugų. Vienintelis sunkumas – užsitikrinti, kad ateitų pats jubiliatas. Jis arba ji pakeliui gali aptikti ką nors įdomaus ir taip susidomėti, kad pamirš net savo vakarėlį. Geriausios dovanos būtų draugystės apyrankės, papūga ar neonu šviečianti statulėlė.

KALĖDOS

Vandeniai nelabai mėgsta rutiną ir tradicijas. Jie gali pareikšti: „Tradicijos skirtos tiems, kurie nesugeba sugalvoti nieko geresnio”. Tačiau šio ženklo žmonėms nesvetimas dosnumas ir gera valia, kuriuos šimteriopai padidina šios šventės. Jūsų Vandenį sudomintų koks nors netradiciškas Kalėdų akcentas. Ką manote apie mėlyną eglutę? Šio ženklo atstovui ji paliktų neišdildomą įspūdį•

SUŽADĖTUVĖS/ VESTUVĖS

Vyras, kuris pasipirš Vandenio ženklo moteriai jau bus įsimylėjęs jos maištingą prigimtį. Mintis apie vestuves jai bus malonus siurprizas, todėl pasiūlykite savo širdį netikėtai ir ji greičiausiai sutiks. Padovanokite gražų žiedą su akvamarino akute ar susipynusius sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus. Šio ženklo moteris mielai pati išsirinktų sau geriausią dovaną. Šio ženklo vestuvės gali būti ir didžiulis prabangus pokylis, ir maža ceremonija ant kalvos viršūnės. Jaunavedžius pamalonintų porcelianinės lėkštės ar krištolinės įdomios formos taurės.

NAUJAGIMIS

Dar vienas nuostabus šeimos narys! Vandenio ženklo tėvus intriguos ir žavės jų naujagimio unikalumas ir nenuspėjamumas. Šio ženklo žmonių dienotvarkės dažniausiai yra nepastovios, todėl naujas kūdikis įprastos tvarkos nesujauks. Geriausios dovanos – skatinantys vaiko gabumus žaislai. Nepamirškite ir “Mocarto poveikio”. Vandenio ženklo kūdikiui patiks aplinkui zujantys žmonės. Jis dažniausiai nėra irzlus ir nebijo naujų veidų. Siurprizai labai patinka net mažiesiems.

SUKAKTUVĖS

Šiai šventei pažymėti sugalvokite ką nors naujo ir neįprasto. Jūsų Vandenio ženklo mylimąjį ar mylimąją maloniai nustebintų skrydis malūnsparniu ar oro balionu. Pamirškite rutiną ir nesitikėkite sentimentalumo iš savo Urano valdomo sutuoktinio. Pakeiskite visus buto langus. Tai irgi pradžiugintų Vandenį.

ŠV. VALENTINO DIENA

Ši įsimylėjusiųjų diena yra Vandenio periode. Tai yra broliškos meilės ir draugystės ženklas. Šio ženklo atstovai savo draugams išsiuntinės visą šūsnį atvirukų. Jie nepirks savo mylimam žmogui gėlių ir saldainių. Patys taip pat labiau apsidžiaugtų gavę pakabinamą veidrodinį besisukantį rutulį ar pasilinksminimą šokių klube. Gali būti, kad Vandenis taip paskęs savo mintyse ar mąstys apie savo naujausią teoriją, kad visai pamirš Valentino dieną!

MOTINOS DIENA

Urano valdomos motinos yra geros savo vaikų draugės, bet jos nemėgsta sentimentų ir gali būti šaltokos. Vandenio ženklo mamos šią dieną trokšta kažko naujo. Tegu vaikai ryte atneša joms į lovą deserto ar įteikia abonementą į sveikatingumo klubą, kur po getos treniruotės ji galėtų atsipalaiduoti džekuzi vonioje ar pasikaitinti saunoje. Būkite išradingi, ir Vandenio ženklo mama pajus, kad išaugino nuostabius vaikus.

TĖVO DIENA

Vandenis tėvas savo vaikus vertina kaip potencialius lyderius ir išradėjus. Jis gali nusivesti juos į vargšų kvartalus, kuriuose klesti nusikalstamumas, norėdamas parodyti, kaip gyvena kiti žmonės. Šiam tėvui patiktų namie pravesti pamoką kokia nors moksline tema. Venkite tokių tradicinių dovanų kaip kaklaraištis, šlepetės ar piniginė. Vandenio ženklo tėvas trokšta įdomių, netikėtų dovanų. Jam patiktų antikvarinis radijo aparatas ar koks elektroninis žaidimas.

BAIGUS VIDURINĘ/ AUKŠTĄJĄ MOKYKLĄ

Dažniausiai Vandenio ateities planai migloti. Šie žmonės kurį laiką pakeliaus, susiras darbą, vėl pakeliaus, parašys sėkmingą romaną ir vėl leisis į kelionę. Padovanokite mobilųjį telefoną, kad galėtų palaikyti ryšį su artimais žmonėmis iš bet kokio pasaulio kampelio.

TIESIOG DOVANĖLĖ

Parduotuvės vitrinoje išvydę įmantrią skrybėlaitę ar įdomaus dizaino buitinį prietaisą, tikriausiai prisiminsite savo Vandenį draugą ar sutuoktinį. Pasiduokite impulsui ir pradžiuginkite mylimą žmogų. Šio ženklo atstovas nemažiau negu pačią dovaną įvertins pasakojimą, kaip jūs aptikote daiktą ir iškart prisiminėte jį.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>