Dovanos Mergelei šventinėmis dienomis

MERGELĖ: atkreipkite dėmesį į šventes ir progas

GIMTADIENIS
Mergelėms patinka pasakyti žmonėms tikrąjį savo amžių. Be jokios abejonės todėl, kad šio ženklo atstovai atrodo jaunesni, negu yra iš tikrųjų. Mergelėms patinka prisiminti praėjusių gimtadienių detales. Tokia proga šie žmonės yra gana neišrankūs. Jiems patiks ir vakarėlis-siurprizas, ir vakarienė dviems, ir mėsainis sporto varžybose. Mergelės taip pat gali panorėti praleisti gimtadienį vienumoje. Šio ženklo žmonėms retai būna nuobodu. Jei vieną dieną ir pabus vieni, tiksliai žinos, kad rytoj į jų gyvenimą vėl įžengs žmonės.

KALĖDOS
Mergelės susijusios su įvairiapusiška pagalba, todėl per šventes daugelis šio ženklo žmonių ypatingai stengsis atlikti kokį labdaringą darbą arba dirbs savanoriais. Švenčių metu Mergelei reikia atidžiai stebėti savo valgymo racioną, nes organizmas gali būti jautrus sunkiai virškinamam maistui. Šio ženklo žmonėms dažnai labiau patinka dovanoti negu gauti dovanų. Pamaloninkite savo Mergeles vyrus ir moteris atpalaiduojančiu veido, kūno masažu ar vonios procedūromis.

SUŽADĖTUVĖS
Mergelės ženklo moterys tvirtai žinos, ar jos nori tekėti ir neabejos priimdamos arba atmesdamos pasiūlymą. Jei ketinate pasipiršti Mergelei, daugiausia sėkmės sulauksite, jei atliksite tai mieloje aplinkoje. Šio ženklo moteris labai pamalonins klasikiniai deimantiniai sužadėtuvių žiedai. Sėkmės sulauks gerai suorganizuoti sužadėtuvių vakarėliai. Dovanokite krištolinių taurių, suvenyrų ir indų iš porceliano. Be to, atminkite, kad Mergelės stichija yra žemė, todėl šio ženklo žmonėms patiks keramikiniai indai.

SANTUOKA
Mergelės ženklo nuotakos ir jaunikiai suplanuos vestuves iki smulkiausių detalių. Bendro gyvenimo pradžia šiems žmonėms reiškia aiškų, tvarkingą ir efektyvų darbų pasidalijimą. Dovanokite Mergelėms naudingus ir patrauklius daiktus. Mergelių pora noriai priims du gražaus dizaino virtuvės kombainus. Pravers, jei vienas suges.

NAUJAGIMIS
Mergelės ženklo kūdikiai paprastai yra nervingesni negu kiti vaikai. Sugerianti aplinkos garsus triukšmo mašina miegamajame būtų puiki raminanti dovana. Vaiko kambarį dažykite pastelinėmis spalvomis ir pasirūpinkite lengvu apšvietimu. Vaikai, gimę Mergelės ženkle, labai jautrūs. Šio ženklo tėvams tiks bet kokia dovana, teikianti informacijos apie vaikų auklėjimą ir priežiūrą. Ypač rekomenduočiau knygas “Kaip užmigdyti vaiką” bei literatūrą apie kūdikio mitybą.

ĮKURTUVĖS
Mergelės dievina tvarką. Namai dažniausiai būna švarūs ir tvarkingi. Įdomi dovana būtų didelė vaza su kviečių pėdu. Tiktų ir tradiciškesnės dovanos: moliniai indai ar kulinarijos knygos. Vyriškos lyties Mergelėms dovanokite baltos, juodos ir žemės spalvų namų apyvokos reikmenų.

SUKAKTUVĖS
Šia proga daugeliui Mergelių patiktų ypatinga išvyka. Tai nėra labai sentimentalus ženklas, todėl jums nebūtina atkurti vestuvių ar medaus mėnesio atmosferos. Neblėstantį įspūdį paliks kokios nors įdomios vietos aplankymas. Mergelės linkusios viską planuoti, todėl labai apsidžiaugtų, jei kito ženklo partneris perimtų visų sukaktuvių reikalų tvarkymą.

ŠV. VALENTINO DIENA
Mergelė yra juslinis žemės ženklas, todėl Valentino dieną jam ypač reikia prisilietimų. Veido arba kūno masažas su kvapniais aliejais patiks labiau negu tradicinės gėlės ir saldumynai. Mergelės ženklo žmonių virškinimo organai labai jautrūs, todėl jiems saldainiai gali netikti. Baltos gėlės malonesnės negu raudonos. Šio ženklo atstovai gali pageidauti švęsti namuose. Droviajai Mergelės prigimities pusei labiau priimtinas tylus vakaras dviese.

MOTINOS DIENA
Mergelių ženklo mamos laikosi vaikų auklėjimo plano. Jos labai smulkmeniškos ir nuoseklios. Savo mamą pamaloninsite suplanavę Motinos dieną. Nusiveskite ją į baletą, spektaklį ar koncertą. Gal netoliese vyksta rankdarbių paroda? Pats faktas, kad kažkas suorganizavo jai Motinos dieną, pradžiugins Mergelės ženklo moterį nemažiau negu ekskursija.

TĖVO DIENA
Mergelės ženklo tėvai didžiuojasi savo žiniomis ir intelektualiu smalsumu. Ideali dovana galėtų būti enciklopedija arba jį dominančių dalykų almanachas. Po šiuo ženklu gimę tėvai dažnai mėgsta sportuoti. Nauja teniso raketė ir pan. suteiktų puikią progą pasilinksminti visai šeimai.

TIESIOG DOVANĖLĖ
Mergelė apsidžiaugtų, jei padovanotumėte jam arba jai mėgstamo valgio užsakymą į namus. Rinkitės praktiškas, palengvinančias buitį dovanas. Mergelė taip pat domisi žolelėmis ir veido kremais. Mažas indelis kremo su žolelėmis ar kūno losjonas yra puikios dovanėlės. Šiam ženklui patinka mokytis, todėl knyga apie kokią nors nežinomą sritį visada tiks.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>