Žuvys ženklo savybės

Spalvos ir gėlės

Labiausiai Žuvims tinkančios spalvos yra violetinė, žali ir mėlyni atspalviai. Jei įsivaizduosite visas jūros spalvas nuo žydro tropinio vandens iki žalios pakrančių ir tamsiai mėlynos – vandenyno, suprasite, kokios spalvos, patinka šio ženklo žmonėms. Pastebėjau, kad Žuvims patinka juodos ir baltos spalvų derinys. Viena mano pažįstama Žuvų ženklo moteris dėvi tiktai juodus arba baltus drabužius. Ji taip pat turi akvariumą, kuriame plaukioja žuvys angelai ir juodai balta tropinė žuvis.

Žuvims labai svarbios gėlės. Daugelis šio ženklo žmonių turi gražius sodus ir sugeba sukurti aplinką, kuri tuo pačiu metu būtų tvarkinga ir natūrali. Tvenkinys su vandens lelijomis ir auksinėmis žuvelėmis – būtų puikus malonumo šaltinis Žuvims. Šio ženklo gėlės – lotosas ir orchidėja. Na, o tikriausiai mėgstamiausios gėlės yra žibuoklės. Be to, Žuvys yra kambarinių augalų gerbėjos. Verčiau dovanokite gėles vazonėliuose, negu didžiules puokštes.

Metalai, brangakmeniai ir audiniai

Žuvims patinka aleksandritas, ametistas, akvamarinas bei koralai. Šio ženklo žmonės retai kolekcionuoja brangakmenius vien dėl jų vertės. Jie vertina papuošalų grožį arba jų sukeliamus sentimentalius prisiminimus. Gražioji Žuvų ženklo atstovė Elizabet Teilor, turinti pasakiškų brangakmenių, ne vieną kartą išsitarė, kad jai labai patinka grožėtis papuošalų blizgesiu. Ne paslaptis, kad ši aktorė didžiuojasi keliais labai vertingais deimantais, todėl tikrai yra kuo džiaugtis! Žuvys teikia pirmenybę platinai ir baltam auksui.

Šio ženklo atstovams patinka minkšti ir švelnūs audiniai. Aksomas – tiesiog idealu. Šydai, permatomi audiniai suteikia Žuvims paslaptingumo. Beje, šis ženklas valdo vilną.

Maistas, augalai, skonis ir kvapai

Jautriam Žuvų organizmui labai tinka vaistiniai augalai. Šio ženklo žmonės sunkiai pakelia alkoholį, narkotikus ir stiprius vaistus. Žuvims patartina pirmiausia įsitikinti, ar vaistas nesukelia alerginių reakcijų, o tik po to jį naudoti. Iškilus sveikatos problemoms, patartina naudoti kanadinę auksašaknę, echinacėją bei valerijoną. Aštrus maistas su imbieru pagreitintų lėtą medžiagų apytaką. Pavasarį ypač sveika valgyti savito skonio rabarbarus. Keli mano pažįstami Žuvų ženklo žmonės kepa nuostabius rabarbarų pyragus. Atrodo, kad šie pyragai jiems patinka labiau negu kitiems ženklams. Šio ženklo atstovai labiau mėgsta žuvį negu mėsą. Gomurį pamalonintų sūrokas ančiūvių ir ikrų skonis. Žuvys valdo labai gerą vitaminų ir mineralų šaltinį – jūrų kopūstus. Šio ženklo žmonės labai griežtai savo mitybos nekontroliuoja. Tiesiog jie tingi skaičiuoti kalorijas ar užsiimti panašiais dalykais.

Žuvims labiausiai tinka rožių, levandų, raganių aromatai. Šio ženklo žmonės labai jautrūs stipriems kvepalams.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>