Žuvys charakterio bruožai ir simboliai

Charakterio bruožai ir simboliai

Paskutinis zodiako ženklas Žuvys yra jautriausias ir dvasingiausias iš visų. Šio ženklo simbolis yra dvi susijungusios žuvys. Daug kur viena žuvis vaizduojama išnirusi iš vandens į dienos šviesą, o kita tuo metu – vandenyno gelmėse. Šią žuvų dalį suprasti sunkiausia. Šio ženklo atstovų vaizduotė ir meniniai sugebėjimai išplaukia iš gelmių. Emocinis jautrumas – visų vandens ženklų skiriamasis bruožas, bet Žuvyse šis bruožas ypač ryškus. Šiems žmonėms reikia daugiau laiko pailsėti ir nurimti negu kitiems ženklams. Realybė Žuvims yra per daug skaudi, todėl jiems reikia laiko atgauti jėgas, kad galėtų vėl drąsiai žvelgti į gyvenimą.

Astrologijoje sakoma, kad Žuvys žymi materialumo pabaigą ir grįžimo į dvasinį pasaulį pradžią. Šio ženklo atstovų tikrieji namai – neapčiuopiamas jausmų pasaulis, o ne fizinė erdvė. Žuvys greitai pajaučia žmonių nuotaikas, bendravimo atmosferą. Jie turi įgimtą šeštąjį jausmą ir dažniausiai nesugeba paaiškinti, kodėl jaučiasi vienaip ar kitaip. Nereikia šio ženklo atstovams dovanoti bilieto į kalno viršūnę apmąstymams. Verčiau pradžiuginkite savo Žuvis ametistu arba kudlotu šuniuku. Pastebėjau, kad daugelis šio ženklo žmonių materialiame pasaulyje jaučiasi gerai, kol vyrauja tvarka, ramios spalvos ir švara. Žuvys pasižymi puikiais organizaciniais sugebėjimais. Kartais šie žmonės yra labai tvarkingi keistuoliai. Manau, kad tokiu būdu jie susikuria pasaulį aplinkoje, kurioje jaučiasi saugūs. Juk labai lengva, kai jausmų vandenynas toks beribis, jame pasiklysti ir net paskęsti.

Astrologams pradėjus stebėti žvaigždes, buvo kalbama tik apie septynias planetas. Žuvis valdė didžioji dosnumo planeta Jupiteris. Jupiterio kilniaširdiškas dosnumas ir troškimas padėti žmonijai neabejotinai yra Žuvų prigimtyje. 1846 metais astrologai atrado Neptūną ir ši vandens planeta priskirta Žuvims. Kiti stebėjimai patvirtino, kad Neptūną gaubia dujos. Rūkas ir migla yra gera metafora apibūdinti kai kurias Žuvis. Šio ženklo žmonės gali lengvai įklimpti į pasaulį, kuris sušvyti rožinėmis spalvomis vartojant narkotikus ir alkoholį. Šio polinkio būtina saugotis daugeliui.

Neptūnas taip pat simbolizuoja dvasinius regėjimus. Antikinėje mitologijoje Neptūnas (graikų Poseidonas) buvo jūros dievas. Šios planetos astrologinis simbolis panašus į Poseidono trišakį žeberklą. Laivininkystė senovės laikais buvo rizikingas nuotykis. Permainingos Poseidono arba Neptūno nuotaikos nulemdavo jūreivių likimą. Ar jiems pavyks pasiekti sausumą, ar pasiliks bangų ir vėjų valioje? Jums gali kilti šie klausimai, kai mąstysite apie savo Žuvų ženklo draugus ir mylimuosius. Šių žmonių išsiblaškymas ir nepagaunamumas gali žavėti, bet vis tiek visada jausite, kad ne visai juos perprantate. Žuvys labiausiai iš visų zodiako ženklų supranta, ką reiškia užuojauta. Prieš pasakydami nors žodį ar teisdami, jie pasiruošę įsigilinti į kito jausmus, atsidurti kito žmogaus kailyje. Žuvys gali būti egocentriški, bet jei jų paprašoma pagalbos ar būti geru draugu, jie moka puikiai išklausyti ir visada pasistengs padėti kuo tik gali.

Žuvys kartu su Dvyniais, Mergele ir Šauliu yra kintantis, nepastovus ženklas. Kitimą simbolizuojantys ženklai žymi metų laikų pasikeitimą. Šių ženklų žmonės yra lankstūs ir gali plaukti pasroviui. Žuvys pasižymi ypatingu sugebėjimu nutylėti savo nuomonę ir prisitaikyti. Skirtingai nuo Svarstyklių, kurios susiduria su sunkumais priimdamos sprendimus, šio ženklo atstovai sako “man tas pats” ir iš tikrųjų nelabai domisi dalykais ir idėjomis, kurie liūdina daugelį žmonių. Sprendimai, ką daryti toliau, juos užklumpa paskutinę akimirką ir tik tada Žuvys suvokia: “Ak, tai štai kaip aš vis dėlto pasielgsiu”. Šioje srityje Žuvims reikėtų elgtis kiek ryžtingiau, nes jie gali taip ir likti plūduriuoti, užuot nustatę tikslią savo gyvenimo laivo kryptį.

Beveik visiems Žuvų ženklo žmonėms kyla problemų dėl grafikų, tvarkaraščių ir apskritai dėl laiko planavimo. Jie retai nešioja laikrodžius, o tokiu atveju reikia gerai jausti laiką, kad nepavėluotų į susitikimą. Laiko planavimas priešingas jų prigimčiai. Jei jūsų Žuvys lėto būdo, padovanokite nešiojamą žadintuvą. Tokiu būdu žmogus galės nusistatyti jį taip, jog laiku sulauktų signalo, primenančio apie tai, kad turi kažkur eiti.

Žuvys valdo pėdas, todėl visi šio ženklo žmonės trokšta patogių ir gražių batų. Daugeliu atvejų šiems žmonėms kyla problemų dėl pėdų. Pėdų masažas, pedikiūras, kremas ar violetinės kojinės – puikios dovanos tiek vyrams, tiek moterims. Jei norite palepinti savo Žuvų ženklo sutuoktinį, pamasažuokite jam arba jai pėdas. Šio ženklo žmonėms patiktų nauja žiedų ant kojų pirštų mada. Nupirkite sidabrinį žiedelį, juo pradžiuginsite savo Žuvų ženklo draugą. Patogios, pūkuotos šlepetės – puikios dovanos Žuvims. Atrodo, kad batų blizginimas jau nebemadingas, bet aš pažįstu vieną gydytoją, gimusį po Žuvų ženklu, kuris Kalėdų proga gavo batų blizginimo komplektą ir dabar kiekvieną šeštadienio rytą su malonumu nublizgina visus savo batus.

Abiejų lyčių Žuvų ženklo atstovai įvertins bet kokią dovaną, kuri atpalaiduos, suteiks galimybę pailsėti. Kelialapis į mineralinių vandenų kurortą, trumpa išvyka pažaisti golfo, veido, pėdų masažas – tai būdai pasinerti šiems žmonėms į fantazijų pasaulį ir papildyti savo energijos atsargas. Muzikos klausymas per ausines – puikus būdas pailsėti protiškai. Turbūt geriausia dovana Žuvims būtų karšta vonia. Pagulėjus joje po darbo, visas gyvenimas atrodys mielesnis ir lengvesnis.

Žuvys jaučia aplinkinių žmonių blogą ir gerą energiją, todėl jei jūsų dovana bus geranoriška, Žuvys tai įvertins.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>