Žmogaus blogosios savybės pagal horoskopą

 • avinas(03.21-04.20)
  Primityvus. Beatodairiškai karingas. Silpno protelio, sunkiai suvokia net paprasčiausius dalykus. Dažnas avinas pakištų kitam koją, jei tik sugebėtų. Vulgarus, dievina alų ir riebius anekdotus. Dažnai tampa treneriu arba sportininku. Šeimyniniame gyvenime jį reikia laikyti kuo toliau nuo piniginės – prašvilps ir savus, ir svetimus pinigus, o grąžinti nemėgsta. Draugijoje nykybė, valandų valandas gali linksniuoti įvardį „aš”. Kai geresnės nuotaikos, kelia girtųjų skandalus ir muštynes.
 • jautis(04.21-05.22)
  Šykštuolis, padlaižūnas ir skundikas. Linksta į tą pusę, iš kurios pučia palankus vėjelis. Superkritiškas iš prigimties. Vyras vaizduoja altruistą, moteris – kankinę, o iš tikrųjų jautis niekina žmones. Myli turtus – gyvenimo gėrybes kaupia ir slaptai, ir atvirai. Egocentrikas su sadistiniais polinkiais. Apsimesdamas gerutėliu, šventutėliu terorizuoja šeimą nuo ankstyvos vaikystės iki gilios senatvės. Niekuo nepasitiki. Visų įmanomų privilegijų uzurpatorius.
 • dvyniai(05.23-06.21)
  Amžinas kūdikis, tiek intelektualine, tiek jausmų prasme. Vienintelis dalykas, ką dvyniai mėgsta iš tikrųjų – tai paplepėti ir lošti loterijoje. Šnekant jo mintys veja viena kitą. Senatvėje ima postringauti. Dažnai tampa aktoriumi ar rašytoju. Nuomonę keičia dažniau nei rūbus, nes neturi jokių tvirtų įsitikinimų. Nepakenčia nei fizinio, nei protinio darbo. Svečius priiminėja tik vaišindamas arbata su šiaudeliais.
 • vėžys(06.22-07.22)
  Nevykėlis. Savimi besidomintis konservatorius ir oportunistas. Niekas negali pakeisti jo nuomonės nei moksle, nei gyvenime.Jei vėžys įsitikino, kad prosenelio kelnės jam tinka labiausiai, tai nė už ką neįkiši jo į džinsus. Iš baimės gali pulti pirmas. Su pasitenkinimu juodina visus ir viską iš eilės. Vaidina keistuolį. Jo tolerancija remiasi tik simpatijomis ir antipatijomis. Mėgsta komfortą, šventą ramybę. Kasdienio gyvenimo rūpesčiai jam šlykštūs, todėl nepastebimai juos numeta ant aplinkinių pečių.
 • liutas(07.23-08.22)
  Nuo ankstyvos vaikystės linkęs į girtuokliavimą ir paleistuvystę. Kituose reikaluose tinginys. Jo pasiutiškas pasipūtimas gali užnuodyti gyvenimą visiems, o rajumas išmelžti visas kišenes. Kažkodėl dėl to netunka. Mėgsta, kad gyvenimas suktųsi apie jį. Dirba ir mokosi dantis sukandęs tik todėl, kad imponuotų kitiems. Asmeninės didybės, vertės ir neklaidingumo pojūtis yra nesugriaunamas! Mėgsta pasipuikuoti, todėl mielai vaikšto į svečius ir pats pas save kviečia.
 • mergelė(08.23-09.22)
  Dramblio gracija ir triušio fantazija. Niurzglys ir šykstuolis. Mergelės pedantiškumas nepakenčiamas nei darbe, nei šeimoje. Nesugeba imponuoti. Šaltai apskaičiuoja viską. Tai, ką daro mergelė – sunku, solidu ir nuobodu.
 • svarstyklės(09.23-10.22)
  Gimę po šiuo ženklu – tikra nelaimė. Dvi kairiosios rankos, buka klausa, žlibas, humoro jausmo ir ambicijų nerasta. Svarstyklės neturi pinigų, joms nesiseka meilėje, darbe, šeimoje, nesugeba sublizgėti jokia idėja. Dažnai rašo jausmingus ir verksmingus dienoraščius.
 • skorpionas(10.23-11.22)
  Pavojingas! Išduoda, apgauna, intriguoja tik dėl savo pomėgio naikinti. Negailėdamas jėgų kuria apie save gerą nuomonę tam, kad galėtų užpulti iš nugaros. Karjeroje kopia lavonų laiptais. Jei skorpionas sako, kad brangina tavo draugystę, viskas aišku: prieš valandą jis tave apskundė šefui. Po šiuo ženklu gimsta daugiausia nusikaltėlių. Velniškai elegantiškas, psichopatiškai agresyvus, visko pavydi.
 • šaulys(11.23-12.21)
  Darbo bitė, užsispyręs, mažų žingsnelių ir taiklaus šūvio šalininkas, bet dažniausiai jam niekas nepavyksta. Nuo vaikystės slankioja su valkatomis ir padugnėmis. Agresyvus optimistas. Draugijoje kelia rūpesčių. Be tėviškų ir motiniškų jausmų. Senatvėje dažnai rašo prisiminimus. Visi jie išgalvoti nuo A iki Ž.
 • ožiaragis(12.22-01.20)
  Jei moteris – baisi rėksnė. Namie žandaras, darbe – tironas. Burba ir prie visko kimba. Muša vaikus ir kankina vyrą. Nusileidžia tik fizinei ar psichinei prievartai (t.y. kai gauna į kailį). Intelektualiai primityvus, be polėkio, kerštingas ir viską prisimenantis. Niekada nieko neatleidžia. Retas derinys: didybės manija + nepilnavertiškumo kompleksas + nedideli protiniai ir jausminiai gabumai. Pripažįsta hierarchiją ir ją dievina. Tik ji duoda Ožiaragiui tvirtą pagrindą ir saugumo jausmą.
 • vandenis(01.21-02.19)
  Niekad neatiduoda paskolintų pinigų. Apšneka artimuosius ir nepagrįstai juos apjuodina. Visa tai daro už nugaros. Jį traukia IV kategorijos restoranai ir atostogos šiknos skylėj, nes yra baisiai šykštus, ir to gėdijasi. „Išsikrauna” ant tėvų, vaikų ir sutuoktinio.
 • žuvys(02.20-03.20)
  Tiek prisimelavusi, kad pati nebežino, kas iš to, ką ji vaidina, yra tiesa. Žuvis pati sau prieštarauja, meluoja, be perstojo „trina”, bet ne dėl naudos. Tai daroma pagal principą „menas – menui”. Žuvimis galima manipuliuoti, nes patys nepastebėdami pasiduoda kitų įtakai ir mintims. Linkę į fanatizmą, stipresniojo rankose tampa pavojingu ginklu.

24 thoughts on “Žmogaus blogosios savybės pagal horoskopą

 • Ingrida

  manau,kad siu horoskopu kureja(s), parase visa tai, kadangi netiki horoskopais ir tiesiog su kazkuo susilazino ,kad komentaruose visi parasys tikra tiesa.tipo visi yra tokie durni ir tiki viskuo ka jiem raso horoskopai.

 • Mindaugas

  ka galiu pasakyti…..visiska nesamone,esu dvynys ir nei vienas is paminetu budo bruozu man nelimpa.taip kad kas cia rase sitas nesamones turi lakia vaizduote.

 • Arnoldas

  Aqvile na tu tai ir pavarai čia juk skiltis horoskopų BLOGOSIOS savybės , o tu čia dar bandai gerų surasti, visai jau ;D Matyt pagal horoskopą vėžys esi ;D

 • migla

  nereikia neigti,kad kiekvienas is musu turim tiek geru,tiek ir blogu savybiu….. atitinka jos ar ne,cia jau kitas reikalas…

 • Robertas

  Apie žuvis tai išvis nesamones… Man tai pvz tinka tik Žuvimis galima manipuliuoti, nes patys nepastebėdami pasiduoda kitų įtakai ir mintims. Linkę į fanatizmą, stipresniojo rankose tampa pavojingu ginklu. O visa kita del melavimo tai nžn…;///

 • Brigita

  Mergele – man viskas atitinka ,tik va del to pedantiškumo . hm pasakiau sesem abi atkirto tu visiška ne pedantė

 • Aušra

  Aš esu vėžys ir iš dalies atitinka mano blogąsias savybes, tikrai mėgstu komfortą ir šventą ramybę :D ir tikrai sunku kam nors pakeisti mano nuomonę, beveik neįmanoma :D pati sau pripažįstu, kad turiu blogų savybių, visi turim, tad nevaidinkim vieni prieš kitus, kad jau “apie mane tai tikrą nesąmonę parašė” ;)

 • Lina

  Pažvelkit į tai su humoru ;) Juk niekas nesako ked visi mes esame tokie kaip čia aprašyta, tačiau jei būsime atviri patys sau, manau kiekviename aprašyme tikrai rasime sau artimų ir toli gražu ne pačių geriausių savybių :)
  Pvz aš liūtas ir turiu pripažinti, kad kartais būnu visiška tinginė, dirbu sukandusi dantis tik todėl kad taip reikia :D

 • arturas

  Zmones nebukit susmirde sikniai :) prikolnas horoskopas :D nors pasijuokti galima :D o cia visi tokie nepatenkinti iskarto i galva siulo niekas niekam neatitinka – bet istikro taip ir yra :D nieko cia rimto nera .

 • Partizanas

  Dauk Jauciu pazystu ir oziaragiu,tai apie juos cia tikra tiesa raso 100 procentu.Apie skorpijona irgi. Del kitu nezinau neteko labai pazinti,bet situ triju savybes tai cia kaip ant delno

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>