Vyrų horoskopas

 • avinas(03.21-04.20)
  Šio ženklo vaikinas/vyras labai mėgsta pasirodyti prieš merginą, koks jis nuostabus ir šaunus. Tačiau netikėkite tuo, nes taip jis maskuoja savo blogąsias savybes, kurių turi ne taip jau ir mažai. Jis greitai užsidega, yra be galo nekantrus ir didelis egoistas. Be to, jeigu avinas užsispiria, jį perkalbėti bus sunku. Avinams svarbu, kad jie būtų vieninteliai vaikinai/vyrai jūsų gyvenime, todėl šiltus santykius su kitais vaikinais/vyrais turėsite pamiršti. Būkite šio ženklo atstovui ištikimos, švelnios, atsidavusios, rūpinkitės savo išvaizda ir jis taps jūsų cukriniu avinėliu.
 • jautis(04.21-05.22)
  Tai vaikinas, kurio draugijoje jausitės lyg princesė. Jis žavus, mielas, rūpestingas, moka gražiai ir įdomiai pašnekėti. Šio ženklo atstovai merginas traukia it magnetai. Jautis praleidžia marias laiko prie veidrodžio, nes labai rūpinasi savo išvaizda, todėl iš merginos tikisi to paties. Jam patinka, kai mergina juo žavisi, todėl visuomet raskite progą jautį pagirti. Jaučiams patinka visais atžvilgiais tobulos merginos, todėl turite stengtis tokia būti, jei norite jam įtikti.
 • dvyniai(05.23-06.21)
  Dvynių ženklo vaikinai/vyrai yra labai kalbūs, šmaikštūs, turi puikų humoro jausmą ir yra tikri romantikai. Liūdėti su tokiu vaikinu tikrai neteks. Tačiau nepamirškite, jog dvynys – dvipusis žmogus. Iš pradžių jums gali pasirodyti, kad jį perpratote, tačiau pasirodys, kad jis turi ir kitą pusę, apie kurią iki šiol nė neįtarėte. Dvynį sužavėsite, jeigu esate draugiška, linksma, suprantanti humorą ir mėgstate būti dėmesio centre.
 • vėžys(06.22-07.22)
  Vėžiai – visuomet užsiėmę, užsivertę darbais, todėl dažnai mažai laiko skiria savo išrinktajai ir pamiršta, ką pasižadėjo. Šio ženklo atstovai yra ramūs, tingūs ir lėti, nemėgsta vaidinti ar pasirodyti prieš kitus, dažniau lieka šešėlyje. Jie turi labai tvirtą nuomonę, todėl su juo geriau nesiginčykite, jei nenorite gadinti santykių arba jei norite išvengti barnio. Vėžiai įsimyli darbščias, šeimyniškas merginas ir joms atiduoda visą save.
 • liutas(07.23-08.22)
  Šio ženklo atstovai – be galo savimi pasitikintys, mėgsantys vadovauti savimylos. Jie visada jaučiasi geriausi. Pagirtina tai, kad liūtai visada į viską deda daug pastangų, kad viską padarytų geriau už kitus. Todėl ir dėl savo mylimosios jie padarys viską, kad tik jai įtiktų. Jeigu liūtas myli, tai visa širdimi ir siela. Tačiau jeigu nenorite atbaidyti šio ženklo atstovo, geriau niekada nesijuokite iš jo. Nenustokite jo girti ir liaupsinti ir jis bus ne liūtas, o tik mielas ir švelnus kačiukas.
 • mergelė(08.23-09.22)
  Dėl šio ženklo atstovo teks pasukti galvą ir prireiks daug kantrybės, jeigu norite, kad jus pamiltų. Vyrai mergelės yra labai inteligentiški, smalsūs, išsilavinę, gerų manierų asmenys. Su jais įdomu bendrauti. Mergelės sunkiai įsimyli, be to turite atitikti keliamus reikalavimus – būti išsilavinusi, protinga, turinti gerą skonį, turtinga ir viskuo besidominti. Prieš pirmąjį pasimatymą gerai apgalvokite, apie ką šnekėsite, nes jeigu šio ženklo atstovui bus su jumis nuobodu, antro pasimatymo tikrai nesulauksite. Taip pat nepamirškite, jog mergelės labai pastabios ir greitai pastebi net smulkiausius trūkumus, todėl susitikusios su mergelės ženklo vaikinu/vyru, atrodykite nepriekaištingai.
 • svarstyklės(09.23-10.22)
  Vyrai svarstyklės yra labai diplomatiški ir taktiški džentelmenai. Jie net pykstasi remdamiesi ne jausmais, o argumentais. Jie mėgsta diskutuoti, šnekučiuotis, tačiau kartais gali tapti labai įkyrūs. Svarstyklės yra ištikimi draugai ir mylimieji, jie vertina meilę, todėl jeigu myli, niekada nepasuks į kairę. Svarstyklių ženklo atstovams patinka seksualios, moteriškos, tavrkingos ir visada pasitempusios merginos. Mokėkite išklausyti ir pati būsite išklausyta.
 • skorpionas(10.23-11.22)
  Skorpionas – temperamentingas, sunkaus charakterio ženklas. Jį sudominti gali tik naujovėms atvira ir plačių pažiūrų mergina/moteris. Šio ženklo atstovams patinka vertinti, šnekėti ir apšnekėti, todėl nenustebkite, jei būdamas su jumis, skorpionas kalbės apie kitas merginas, jų teigiamus ir neigiamus bruožus. Jeigu norite įtikti skorpionui, turite būti paslaptinga, įžūli ir šokiruojanti, tačiau niekada neperlenkite lazdos, išlaikykite savo vertę.
 • šaulys(11.23-12.21)
  Su šio ženklo vaikinu/vyru jums niekada nebus nuobodu, nes jis visuomet turi ką pasakyti. Šio ženklo atstovo savybės priklauso nuo situacijos ir jo nuotaikos. Kartais jis gali būti nedrąsus, atsargus ir ramus, o kartais – pašėlęs, judrus ir neišpasakytai drąsus, taigi jo reakcija į skirtingus dalykus yra skirtinga. Šie vaikinai/vyrai sunkiai išgyvena nesėkmes, linkę į pezimizmą. Šauliams patinka optimistės, sumanios, įdomios, drąsios bei energingos merginos/moterys. Jeigu šaulys jus pamilo, tai žinokite, jog visam gyvenimui.
 • ožiaragis(12.22-01.20)
  Ožiaragiai – dažnai vieniši, atsiskyrę bei uždari. Norint užkariauti ožiaragio širdį, pirma reikia tapti jo drauge, kuria jis gali pasitikėti ir tik tuomet bandyti išrutulioti kažką rimtesnio. Niekuomet nesitikėkite, kad viską apie ožiaragį žinote. Nors jis jums ir atvers širdį ir išsipasakos, tačiau tikrai ne viską. Jo mintyse sukasi be galo daug minčių, kurių jis nelinkęs pasidalinti su kitais. Sužavėsite ožiaragį, jeigu nereikalausite iš jo per daug. Jam patinka merginos/moterys, kurios yra energingos, pasitikinčios savimi, nuoširdžios bei sugebančios jį išjudinti.
 • vandenis(01.21-02.19)
  Ožiaragiai – dažnai vieniši, atsiskyrę bei uždari. Norint užkariauti ožiaragio širdį, pirma reikia tapti jo drauge, kuria jis gali pasitikėti ir tik tuomet bandyti išrutulioti kažką rimtesnio. Niekuomet nesitikėkite, kad viską apie ožiaragį žinote. Nors jis jums ir atvers širdį ir išsipasakos, tačiau tikrai ne viską. Jo mintyse sukasi be galo daug minčių, kurių jis nelinkęs pasidalinti su kitais. Sužavėsite ožiaragį, jeigu nereikalausite iš jo per daug. Jam patinka merginos/moterys, kurios yra energingos, pasitikinčios savimi, nuoširdžios bei sugebančios jį išjudinti.
 • žuvys(02.20-03.20)
  Su šiuo vaikinu reikia elgtis atsargiai, nes jis be galo trapus. Vaikinai žuvys yra jautrūs ir uždari bei dievina, kai jais yra rūpinamasi. Jie moka suprasti ir užjausti, todėl tikisi iš merginos/moters to paties. Jeigu įsimyli, būna ištikimi ir be galo švelnūs. Jeigu norite jį sužavėti, turite parodyti iniciatyvą, nes pati to iš jo nesulauksite. Jeigu nenustosite juo rūpintis bei jį globoti, jis amžiams bus jūsų. Žuvims patinka švelnios, supratingos, neįžūlios, ramios ir pastovios merginos/moterys.

6 thoughts on “Vyrų horoskopas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>