Vėžio ženklo savybės

Spalvos ir gėlės Vėžui

Pagrindinė spalvų paletė yra švelni. Vėžiai mėgsta juodą ir baltą spalvas. Geras pasirinkimas ir tamsiai mėlyna, pilka, žalia, chaki. Dažniausiai šio ženklo žmonėms patinka dėvėti tokius drabužius, kurie padeda įsilieti į minią, neišsiskirti iš kitų. Mirgantys audiniai, ypač sidabro ir pilkos spalvos, primena Vėžiui mėnulį. Šiam ženklui patinka žydinčios naktį gėlės bei vilkdagiai, plunksnalapės griovenės, uolaskėlės. Oranžerija, kurioje Vėžys galėtų auginti ir džiaugtis augalais, būtų prabangi dovana. Šis ženklas valdo klevą, alyvmedį ir palmę. Galite rasti nuostabių indų ir salotoms šaukštų, pagamintų iš alyvmedžio. Tai būtų puiki dovana.

Metalai, brangakmeniai, audiniai pagal Vėžį

Vėžio metalas – sidabras. Galite pastebėti, kad šio ženklo žmonės dažnai mūvi daugybę sidabrinių žiedų ar nešioja sidabrinę grandinėlę. Aliuminis taip pat yra Vėžio metalas. Tai ne pats populiariausias metalas papuošalams. Iš jo pagaminta daug patrauklių namų apyvokos daiktų.

Vėžiui labai tinka kvarcinis krištolas. Šio mineralo pastovus poveikis gali padėti šio ženklo žmonėms išvengti staigios nuotaikų kaitos, nuraminti. Baltieji perlai taip pat yra Vėžio brangakmeniai. Viena ponia, gimusi po šiuo ženklu, turėjo papuošalą: didelių perlų vėrinį. Kai jos draugė užginčijo, kad jie per brangūs dėvėti kas dieną gatvėje, ji atsakė: “Niekas netiki, kad jie tikri, o aš su jais jaučiuosi labai gerai”. Vėžiui tinka permatomas mėnulio akmuo. Be to, mėnulio vaikams priklauso balti opalai ir kiti balti akmenys.

Įdomi, kūrybinga dovana vaikui, gimusiam Vėžio periode, būtų pagalvės užvalkalas ar antklodė, pasiūta iš išaugtų drabu žių. Audinio sukeliami prisiminimai ir nudėvėtos medžiagos švelnumas suteikia jaukumo ir saugumo ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Vėžiai taip pat nekenčia švaistymo. Jie neišrnes nereikalingų daiktų, o jei drabužius ir namų apyvokos daiktus dar galima perdirbti ar pataisyti, – taip ir padarys. Šio ženklo žmonėms patinka visi švelniai šiurgždantys ir lygūs audiniai.

Maistas, augalai, skonis ir kvapai pagal Vėžį

Tiek Vėžio ženklo vyrai, tiek moterys turi stiprų auklėjimo, auginimo instinktą. Jį išryškina jų meilė maistui. Skrandis yra jautrus, todėl Vėžio ženklo vaikai, besiskundžiantys pilvo skausmais, dažniausiai vis dėl kažko jaudinasi. Nereguliari mityba bet kuriam Vėžiui sukels virškinimo sutrikimus. Daugelis mėnulio vaikų yra labai geri virėjai ir su malonumu valgį gamina namie, užuot nueitų pavalgyti kur nors kitur. Jiems patinka saldus ir aštrus maistas. Šio ženklo žmonės įvertins gardžius patiekalus iš jūros gyvūnų. Vėžio gomurį pamalonins sardinės, rūkytos austrės, moliuskai, ančiuviai ir silkė. Šio ženklo vyrams ir moterims patinka virtuvės prietaisai, padedantys sutaupyti laiko ir jėgų. Pažįstu vieną vyrą, kurio virtuvėje galima rasti elektrinį peilį, skruzdintuvę, visą keptuvių komplektą, vaflinę ir specialų maišytuvą pieno kokteiliams. Jis norėjo užsitikrinti, kad galėtų paruošti sau ir savo svečiams ko tik užsigeidus. Palengvinantys buitį įrankiai yra puikios dovanos. Jei šio ženklo žmogui patinka kava, todėl tikrai tiks kavos virimo aparatas. Nupirkite kelioninį kavos aparatą, nes Vėžys nepažįstamoje aplinkoje jausis jaukiau, kai turės kažką, kas primins namus.

Vėžys teikia pirmenybę švelniems prieskoniams, augalams.

Naudingi rozmarinas, raudonėlis, šalavijas ir visi kiti augalai, gerinantys virškinimą. Senoviška medinė lentynėlė prieskoniams būtų nuostabi dovana.

Vėžių oda dažniausiai yra labai jautri, todėl jie vertina tokias dovanas kaip pienelis kūnui, kremai, priemonės po skutimosi ar tualetinis vanduo. Labiausiai patinka švelnūs įvairių gėlių ir mėtų aromatai. Geras kremas nuo saulės yra tiesiog būtinas.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>