Vėžio charakterio savybės

Vėžio savybės keliauti

Vėžiams kelionės gali būti tikras išbandymas, nes jie net kelyje nori jaustis kaip namie. Kelios naktys, praleistos įvairiuose viešbučiuose, gali nejuokais išmušti šio ženklo žmogų iš pusiausvyros. Nepaisant to, Vėžį traukia kelionės, ypač įžymios istorinės vietos. Visiem šio ženklo periode gimusiems žmonėms būdingas ryškus, gyvas istorijos pajautimas. Jie gali save įsivaizduoti įvairiuose istoriniuose laikmečiuose. Vienas Vėžys labai nesiorentavo aplinkoje, kol nenuvažiavo į Veneciją. Jis įsivaizdavo esąs italų Renesanso menininkas ir prisiminė tiksliai, kaip nueiti ten, kur norėtų. Atrodė, kad jis išgyveno savo praeitą gyvenimą. Puiki dovana Vėžiui būtų kruizinė kelionė ar iškyla barža upe. Daugelis gražiausių pasaulio miestų susiję su Vėžio ženklu. Tai Amsterdamas, Venecija, Stambulas. Jungtinės Amerikos Valstijos, “gimusios” liepos ketvirtąją, yra Vėžio nacija.

Vėžio savybės sportui

Apskritai Vėžiai nelabai mėgsta sportuoti. Jei nuotaika gera, sportas gali jiems patikti, bet jei ne, fizinis krūvis tik sudirgins organizmą. Šio ženklo žmonės gali mėgti žaisti vandenyje, bet pastebėjau, kad labai dažnai Vėžiai prisibijo vandens ir nemoka plaukti. Jiems gali patikti individualus sportas – kaip bėgimas ar slidinėjimas. Geriausias būdas prasimankštinti – ėjimas. V ėžiui patinka muzika. Jis dažnai esti geros klausos.

Garsių sporto pasaulyje Vėžių yra nemažai. Priešingai nei šio ženklo stichijos atstovui Vandeniui, aptikau vos kelis žymius plaukikus, bet dailiojo čiuožimo aukso medalių laimėtojų tikrai daug: Dikas Butonas ir TenlisOlbraitas – vieni garsiausių. Garsiausia visų laikų atletė Mildred Zaharias buvo Vėžys. Ji laimėjo du olimpinius aukso medalius trumpų nuotolių bėgime ir profesionaliai žaidė golfą. Du įžymūs boksininkai – Mikas Taisonas ir Džekas Dempsis taip pat yra Vėžiai. Tai galėtų būti padrąsinančios naujienos tiems šio ženklo atstovams, kutie verčiau žiūri kovas per televizorių, negu patys treniruojasi.

Intelektualiniai ir meniniai pomėgiai pagal Vėžį

Vėžį domina visi istorinių laikų periodai. Didžiausio susidomėjimo objektai yra karinės istorijos, nes Vėžys labai patriotiškas ženklas. Knygos, filmai, iliustruotos fotografijomis esė apie Antrąjį pasaulinį karą labai domina daugelį šio ženklo vyrų.

Vėžys yra labai meniškas ženklas. Jį traukia muzika, vaidyba, vizualiniai menai. Jei pavyksta nugalėti scenos baimę, jis gali tapti labai įdomiu aktoriumi, nes jis arba ji sugeba perteikti daugybę įvairių emocijų. Jei Vėžio ženklo vaikai lankė muzikos ar piešimo pamokas, to nepamirš visą gyvenimą. Suaugusiems Vėžiams piešimas labai patrauklus užsiėmimas. Padovanokite kreidelių ir pieštukų. Tai paskatins šio ženklo žmones vystyti meninius sugebėjimus. Vėžiai taip pat yra puikūs fotografai. Tegu pradeda nuo hobi, ir domėsis tuo iki gyvenimo pabaigos.

Romantiški santykiai pagal Vėžį

Įsimylėjusių Vėžių niekas nesulaikys nuo pastangų užkariauti tą “vienintelį(ę)”. Šio ženklo žnionės sunkiai kam nors atiduoda savo širdį, tačiau kai tai nutinka, jie pasiryžę bet kam, kad tik būtų kartu su mylimu žmogumi. Vėžį valdo jausmai, todėl santykiai su šiomis jautriomis sielomis reiškia daugybę bučinių ir verksmingų susitaikymų, kai abu partneriai išsiaiškina nenorėję vienas kito įskaudinti. Labai stiprus troškimas sukurti šeimą. Abiejų lyčių šio ženklo atstovai motiniškai lepina savo mylimuosius. Jie rūpestingi, retai pamiršta gimtadienius ir sukaktuves bei stengiasi bendrauti kuo ilgiau. Pati svarbiausia dovana galėtų būti leidimas pabūti vienam, kad šio ženklo žmogus galėtų susivokti savo jausmuose. Po to su savo mylimuoju(ąja) Vėžiu eikite į vonią. Jus abu nuramins šiltas vanduo, ir net keblios problemos išgaruos kaip dūmas. Na, o savaitgalis ten, kur lauke yra Džekuzi vonia, tikriausiai išspręstų net ir viso pasaulio problemas!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>