Vėžio charakterio bruožai ir simboliai

Charakterio bruožai ir simboliai

Vėžys yra antras dominuojantis zodiako ženklas. Dažnai įsivaizduojama, kad šio ženklo žmonės yra drovios, santūrios prigimties, tačiau dominuojantys ženklai žymi vadovavimą ir Vėžys nėra išimtis. Jis vadovauja netiesiogiai. Tai gali labiau tiesmukus ugnies ženklus labai supykdyti, nes jie įsitikinę, kad šis nuolat besikeičiančios nuotaikos lėtapėdis niekada neužbaigs to, ką pradėjo. Kaip bebūtų, laikas vis dėlto parodo, kad Vėžys dažniausiai pasiekia savo tikslą. Šio ženklo ašaros, nepastovūs jausmai gali išvesti iš kantrybės visus aplinkinius, bet jis vis tiek pasieks tai, ko nori. Ženklą simbolizuojantis Vėžys yra pusiau sausumos, pusiau vandens gyventojas. Nuotaikų kaita šio ženklo žmogui būtina dėl tolesnio progreso. Jis juda sausumoje (kasdienio gyvenimo metafora) ir tada pasineria į vandenį, jausmų ir dvasinio gyvenimo simbolį. “Vandenyje” jie atsinaujina, pasitelkia savo intuiciją ir tik tada vėl “lipa į krantą”.

Mėnulio vaikas mėgsta sentimentalias dovanas, kurios išreiškia jausmus ir paliečia jautrias Vėžio sielos stygas. Nenustebkite, jei šio ženklo žmogus į jūsų dovaną sureaguos mandagiai padėkodamas, bet neparodys didelio susižavėjimo. Jei pasirinkote teisingai, tikri Vėžio jausmai ir džiaugsmas pasireikš po to, kai jis apsipras su nauju daiktu ar potyriu.

Vėžio stichija yra vanduo, o valdanti planeta – Mėnulis. Tai jautrus ženklas. Jis sugeria aplinką ir įspūdžius visa savo esybe. Vėžiams patinka jūros pakrantė, bet jis nemėgsta būti saulėkaitoje. Manau, didelis skėtis – būtent tai, ko reikia Vėžiui paplūdimyje. Jis arba ji galėtų pasivaikščioti pajūriu ir ramiai pailsėti šešėlyje.

Vienas stipriausių Vėžio charakterio bruožų – laikytis įsikibus praeities. Praeities prisiminimai gali būti net ryškesni negu dabartiniai išgyvenimai. Vėžys nemažai laiko praleidžia galvodamas apie praeities suteiktą patirtį. Šio ženklo žmonėms malonu aplankyti senas ir pažįstamas vietas. Prisiminimų bangas sukelia dienoraščiai, iškarpų albumai, seni įrašai. Sakydama “praeitis” turiu galvoje ne tik asmeninę, bet ir istorinę praeitį. Daugeliui V ėžių patinka senoviniai daiktai, o jeigu dovana primins jam vaikystę, jis bus labai laimingas.

Vėžiui tinka fotografavimo ir įrašymo prietaisai, nes jam malonu sugauti akimirkas, apie kurias galėtų pamąstyti vėliau. Vėžio ženklo atstovas Marselis Prustas buvo neabejotinas atsiminimų ir praeities akimirkų išsaugojimo genijus. Jei jūsų Vėžiui patinka skaityti, Prusto knyga “Prarasto laiko beieškant” galėtų būti labai maloni dovana. Fotografavimo įranga, kurios pagalba Vėžio ženklo žmogus galėtų pats apsirūpinti praeities vaizdiniais taip pat puikiai paskatintų kūrybiškumą. Fotoaparatas, vaizdo kamera ar vaizdo grotuvas – labai vertingos dovanos.

Kitas Vėžiui svarbus dalykas yra šeima ir tradicijos. Genealoginiai medžiai, šeimos atsiminimų knygos, protėvių biografijos, šeimos relikvijos, paslaptys, kariniai medaliai ir kiti brangūs daiktai, susiję su šeima, – labiausia vertinamos Vėžių dovanos. Viena pažįstama Vėžių šeima surengė giminės susitikimą. Šeimininkė aptiko jau mirusių šeimos narių balso įrašų rinkinį ir, nusipirkusi seną fonografą, sukūrė iliuziją, atseit susirinko visa šeima.

Vėžys dažnai panaudoja savo kietą kiautą verslo pasaulyje.

Jis atkakliai stengiasi nepaleisti iš rankų pinigų ir visuomeninės padėties. Nors šio ženklo žmonės ir labai prisirišę prie namų, jie labai mėgsta suktis tarp pinigų ir užimti svarbias pareigas. Vėžys myli pinigus ir paprastai sugeba rasti gerus išteklius. Šiam ženklui reikia saugumo, pinigai iš dalies šį poreikį patenkina. Dažnai jų finansinis įžvalgumas nėra strategijos ar ilgo mąstymo rezultatas. Vėžiai vadovaujasi intuicija ir jausmais. Vienas klientas, gimęs po šiuo ženklu, sukaupė nemažą kapitalą, dirbdamas tik su tais žmonėmis, su kuriais jautėsi jaukiai. Jis teigė, kad visai nepaisė to, kaip sandoris atrodė popieriuje. Laimingosios monetos, įrėmintas pirmasis uždirbtas doleris – tinkamos Vėžiui dovanos. Taip pat pastebėjau, kad daugelis vyrų, gimusių Vėžio periode, savo kabinetuose turi laivą butelyje. Turbūt neaprėpiamų jūrų, paslėptų saugiame butelyje, vaizdinys atitinka dvi Vėžyje esančias priešybes: nuolatinio judėjimo ir kartu saugumo troškimą. Puikus pasiūlymas visiems Vėžiams yra mėnulio kalendorius. Jei jūsų Vėžys atkreips dėmesį į mėnulio fazes, jis arba ji jaus daugiau energijos tarp jauno mėnulio ir pilnaties. Kol mėnulis “mažėja”, laikas atsipalaiduoti ir ruoštis kitam energijos antplūdžiui.

Namai yra mėgstamiausia Vėžio sfera. Geriausia, kad ji būtų jauki ir šilta. Vėžys domisi tiek interjero naujovėmis, tiek klasikiniu stiliumi. Pagrindinis visų šio ženklo žmonių poreikis yra judėti į ateitį kartu su praeities prisiminimais ir patirtimi, kuri jiems tik tarnauja ir jokiu būdu neklampina. Jei Vėžys gyvena namuose, kuriuose baldai, namų apyvokos reikmenys ar kt. sukelia jiems malonius prisiminimus, jie jaus paskatinimą drąsiai žvelgti į ateitį. Reikėtų išmesti viską, kas susiję su blogais dalykais, nes vienas arba kitas daiktas gali Vėžiui priminti tą vakarą, kai jis arba ji blogai jautėsi tetos Emos draugijoje ir gera nuotaika kaipmat išgaruos. Veržlesniam ženklui, tokiam kaip ateitimi gyvenančiam Vandeniui, sunku būtų suvokti, kaip Vėžys gali jausti fizinį diskomfortą dėl daiktų, susijusių su nema-loniais prisiminimais.

Mėgstamiausias šio ženklo kambarys yra vonia. Vėžys nepakęs ištrupėjusių plytelių ar rūdžių – šis kambarys visada blizgės švara. Dušo arba vonios vanduo – būtinai karštas. Dovanokite muilo, vonios aliejų, putų, guminių ančiukų. Šios dovanos visada pradžiugins Vėžį. Varlės pavidalo vonios žaislai taip pat patiks įvairaus amžiaus šio ženklo atstovams. Vėžys niekada ne per senas žaisti su žaisliukais vonioje. Jei pavyktų rasti didelę senamadišką vonią, pagerbtumėte šio ženklo susidomėjimą istorija ir meilę vandeniui. Neverta nė kalbėti, kad Džekuzi – pati idealiausia prabangi dovana.

Vėžys, kaip ir visi vandens ženklai, jautrus triukšmui. Jei gyvenate mieste, padovanokite atpalaiduojančios muzikos įrašų ar net baltąją triukšmo mašiną, kad nuslopintų eismą, sirenas ir t.t. Vėžio ženklas valdo Niujorką. Šiame mieste sunkoka patirti harmoniją, kurios taip reikia Vėžiui – didelis triukšmas labai kenkia nervinei sistemai. Išsiaiškinkite, kokios muzikos klausosi jūsų Vėžys. Padovanokite jam ausinuką – tai geriausias būdas apsiginti nuo pašalinių garsų. Nepamirškite ir ausų kištukų.

Vėžiai iš prigimties teikia pirmenybę šešėliui. Miškas, kur medžiai sulaiko saulės spindulius, jiems patinka labiau negu paplūdimio karštis. Jei gyvenate prie jūros, atkreipkite dėmesį, kad po žiemos jūsų Vėžio ženklo draugai arba šeimos nariai norės būti prie vandens kuo ilgiau. Pasirodžius pirmiesiems pavasario ženklams, Vėžiai dažnai siūlys pasivaikščioti jūros pakrante. Mažas baseinėlis su keliomis varlėmis namų kieme būtų puiki vieta Vėžiui nusiraminti ir pasvajoti. Varlės yra Vėžių gyvūnai. Jų oda yra ypač jautri, o gyvena jos ir sausumoje, ir vandenyje. Viena mano pažįstama moteris, gimusi šio ženklo periode, visus savo namus išpuošė varlių formos niekučiais ir piešiniais. Varlės formos pagalvės ant sofos gal jau kraštutinybė, bet jei tai suteikia laimės, negaliu reikšti jokių pastabų.

Mėnulio juokas yra nenuginčijamas Vėžio asmenybės bruožas. Jei kartą išgirdote tą garsą, kurį galima sulyginti su klykavimu ar keistu gagėjimu, jums patiks pirkti dovanas, kurios dar kartą paskatintų jūsų Vėžį smagiai nusijuokti. Šių žmonių fantaziją sužadina komedijos, humoristinių laidų įrašai, animaciniai filmukai. Vaikiškas džiaugsmas, juokas, humoras – patys geriausi priešnuodžiai niūrokai Vėžio nuotaikai.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>