Vandenio charakterio savybės

Vandenio savybės keliauti

Kadangi nukeliauti į mėnulį eiliniam žmogeliui dar neįmanoma, Vandenis “išmaišys” gimtąją planetą – Žemę. Netikėtos kelionės ir staigūs planų pakeitimai geriausiai apibūdina šio ženklo atstovų keliones. Šiems žmonėms patiks nakvoti ir sudedamoje lovoje, ir prabangiame viešbutyje. Daugelis teikia pirmenybę kelionėms į kalnus, kur grynas ir šaltas oras. Dovanokite praktiškų kelioninių daiktų – tai tikrai patiks Vandeniui. Su šiuo ženklu siejama Švedija, Lietuva, Lenkija ir Rusija. Įdomu tai, kad Varšuvoje yra vieni meniškiausių ir spalvingiausių neoninių ženklų pasaulyje. Vandeniui patiktų kelionė į Austriją, aplankant Mocarto namus Zalcburge.

Vandenio savybės sportui

Vandenis valdo kraujotakos sistemą, todėl geriausias sportas tas, kuris padeda kraujui ir energijai lygiai ir vienodai tekėti visu kūnu. Šio ženklo žmonėms, kuriems nepatinka komandiniai žaidimai, geriausia treniruočių rūšis yra joga ar kovinis menas, kuris tobulintų ne tik kūną, bet ir sielą. Monotoniška aerobika ar sunkumų kilnojimas gali sukurti dar didesnę nervinę įtampą. Vandeniams patartina rinktis šokius, nedidelės apkrovos aerobiką ar taičio Šie žmonės taip pat išsiskiria ir komandiniuose žaidimuose, ir individualiose varžybose.

Penkiasdešimties geriausių pastarojo šimtmečio sportininkų sąraše Vandenis dažniausiai sutinkamas ženklas. Šio ženklo žmonių yra visuose sporto šakose – nuo krepšinio iki bokso. Sąraše yra Maiklas Džordanas, Veinas Gretskis, Džekas Nikiausas, Henkas Aronas ir Džeki Robinson. Olimpinis nardymo čempionas Gregas Luganis yra Vandenis. Luganis kartą pasakė, kad jo didžiausias talentas – pajausti “dienos ritmą” ir atitinkamai paskirstyti treniruotes. Tai puikus pavyzdys, ko galima pasiekti suderinus kūną ir protą. Babe Rur, vienas geriausių visų laikų beisbolo žaidėjų, buvo Vandenis. Padovanokite savo Vandeniui ausinuką su ritmiškos muzikos kasete, kad treniruotis būtų linksmiau. Spalvingų marškinėlių komplektas taip pat būtų puiki dovana. Vandeniui patinka naudingos dovanos.

Intelektualūs ir meniniai pomėgiai pagal Vandenį

Vandeniai siekia dvasinio tobulėjimo, nes labai aiškiai mato, kad visuomenei reikia kuo geriau veikiančios tikėjimo sistemos. Jūsų Vandenis gali domėtis naujomis religijomis ar aktyviai dalyvauti tradicinės bažnyčios veikloje – taip jie trokšta save suprasti ir atskleisti. Uraniškos prigimties žmonėms būdingas susidomėjimas astrologija. Šio ženklo žmonių vaizduotę sužadina knygos apie kosmosą, teorijos apie pasaulio atsiradimą, mokslinė fantastika ar senovės mitologija. Nupirkite jam nediduką planetariumą – tai nuostabi dovana. Vandenis yra genialių žmonių ženklas. Jūs niekada neatspėsite, kaip šie žmonės sugalvos panaudoti savo kūrybinę energiją. Vandeniui geriausiai kurti nepastoviu grafiku. Susikaupimas ilgam darbui nėra jų stiprioji pusė. Šie žmonės sugeba panaudoti senus daiktus naujiems tikslams. Vienas mano pažįstamas Vandenis iš senų raktų gamina pakabučius virš langų. Skirtingo dydžio raktai sukuria įdomų vizualinį efektą, o jų judėjimo vėjyje garsas skamba kaip graži melodija. Tobulėjant Vandeniai gali pabandyti tokiu būdu tobulinti savo meninius sugebėjimus. Daugelis šio ženklo žmonių domisi naujausiomis kompiuterinėmis technologijomis ir vertina darbą kompiuteriu.

Romantiški santykiai pagal Vandenį

Romantika ir Vandenis kartais yra nejaukus derinys. Tiek vyrai, tiek moterys labai vertina draugystę ir artimus santykius, bet jie nepasižymi plepumu ir atvirai nerodo jausmų. Didžiausias malonumas artimuose santykiuose jiems – pasidalinimas mintimis, idėjomis ir kažko bendro sukūrimas ateičiai. Patikimiausias įrodymas, kad Vandenis įsimylėjo, gali būti jų elgesys – apsimeta, kad jūs jai (jam) nepatinkate. Šio ženklo atstovai turi daugybę draugų. Jei mylimas žmogus darbe ar kur nors išvykęs, Vandenis neatsisakys paūžti vakarėliuose ar susitikti su senais pažįstamais. Šio ženklo atstovai, beje, labai principingi, todėl jei įsipareigoja, savo priesaikos nesulaužys. Svarbiausias dalykas santykiuose, kurį reikia aptarti su Vandeniu, – laisvės poreikis. Amžinas suvaržymas juos numarintų. Šie žmonės nenuspėjami. Viena draugė papasakojo, kad jos vyras Vandenis, sociologijos profesorius, išvyko vienas atostogų. Jis iš Niujorko autobusu nuvažiavo į Floridą. Mano nuomone, atostogos atskirai nesutvirtina santuokos, bet jų santuoka buvo nuostabi, nes abu suteikė vienas kitam asmeninės laisvės. Nustebinkite savo Vandenio ženklo mylimąjį neįprasta dovana. Pavyzdžiui, vardas neoniniame ženkle tikrai paglostytų jo arba jos savimeilę. Tai pakurs tys jūsų meilės ugnį, nes Vandenis dievina siurprizus, kaip, beje, ir Šaulys.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>