Vandenio charakterio bruožai ir simboliai

Charakterio bruožai ir simboliai

Vandenis – išradimų, individualumo, grupinio sąmoningumo ir genialumo ženklas – gali būti dviejų atskirų charakterių tipų, nes iš pradžių šį ženklą valdė dvi planetos. Uranas buvo atrastas 1781 metais, o iki to laiko Vandenį valdė Saturnas, todėl buvo manoma, kad šio ženklo prigimtyje ryškus atsargumo ir pasipriešinimo naujovėms jausmas – kažkas panašaus į Ožiaragį. Senovės astrologai išpranašavo planetą, kurią jie pavadino Uranu, mitologinio dangaus dievo vardu. Šį senovės istorikų spėjimą patvirtino astronomai. Tada astrologai pastebėjo, kad daugelis Vandenio ženklo žmonių pasižymi savybėmis, priskiriamomis šiai planetai. Šiandien, kai žengiame į Vandenio erą, dar galime išvysti šio ženklo žmonių, kurie pasiduoda Saturno įtakai, bet daugumą vis dėlto valdo nenuspėjamas, nežinomybės kupinas Uranas.

Vandenis yra išradingo, atkaklaus individualisto, kuriam rūpi visuomenės poreikiai ir humaniški tikslai, ženklas. Vandeniams patiks patrauklios tiek jų individualumui, tiek bendravimo poreikiui dovanos. Pavyzdžiui, sertifikatas, kad jūsų Vandenio vardu apsaugota dalis kertamo miško. Tai bus asmeniškai ir visuomeniškai reikšminga dovana. Nesitikėkite iš šių žmonių didelio susidomėjimo kasdieniniais dalykais, nes vizijos neša juos tolyn į ateitį. Vandenis – pastovus ženklas. Visi pastovieji ženklai turi galių, su kuriomis reikia skaitytis. Vandenis gali jūsų prašyti kaip nors pagelbėti žmonijai, tačiau jis arba ji reikalauja, kad tai būtų atlikta be jokių išlygų. Daugiausia tarp JAV prezidentų buvo Vandenio ženklo atstovų. Šie prezidentai buvo labai įtakingi: Abraomas Linkolnas, Franklinas Ruzveltas ir Ronaldas Reiganas.

Vandenis yra oro ženklas. Žmonės kartais susipainioja, nes šio ženklo simbolis yra vandens nešikas, pilantis vandenį iš didelio dubens. Senovės ,šaltiniuose užfiksuota, kad Vandenio žvaigždynui pasirodžius Rytuose, prasidėdavo potvynių ir lietaus periodas. Todėl senoviniame pasaulyje simbolis turėjo oro vaizdinį. Be to, metaforiškai šis simbolis teisingas, jei prisiminsite, kad didžiausias Vandeniui džiaugsmas skleisti žinias ir idėjas visai žmonijai. Internetas (valdomas Vandenio) yra idealus individualaus išradingumo su kolektyvinės pagalbos pavyzdys. Inter-netas taip pat yra visuomeninis, visą pasaulį jungiantis tinklas, o tai viena iš puoselėjamų Vandenio vertybių, Šio ženklo atstovams patiktų knygos apie “nardymą” internete, mokančios, kaip naudotis nauja technologija, kompiuteriniai žaidimai, gražaus dizaino kilimėlis “pelei”.

Vandenis valdo elektrą. Daugelis šio ženklo žmonių domisi ir gali pataisyti smulkius elektroninius prietaisus. Jie gali būti muzikantai, grojanys sintezatoriumi ar elektrine gitara. Šiems žmonėms retai kyla sunkumų pasijungiant kompiuterius, vaizdo, skaitmeninių vaizdo diskų grotuvus ar įsukant elektros lemputę. Pastebėjau, kad Vandeniams patinka unikalios, įdomaus dizaino lempos ar namų apšvietimas. Vienas šio ženklo atstovas didžiavosi lempa, kuri užsidegdavo nuo prisilietimo. Tai buvo pramoga vaikams, o svečiams irgi visada padarydavo įspūdį.

Oro ženklas Vandenis taip pat domisi visomis komunikacijų technologijomis ir idėjomis. Kuo unikalesnės, tuo geriau. Telefonai, mobilūs telefonai, senovinės Morzės mašinėlės ir naujausias rankinis elektroninių laiškų siuntimo aparatas yra puikios dovanos Vandeniui. Nesivarginkite ieškodami sentimentalios dovanos. Vandenį labiau domina daiktai, kurie susiję su progresu, ateitimi. Šis ženklas retai žvalgosi atgal į praeitį. Jam nesunku staiga pakeisti meilės objektą, santykius ir darbą. Šie žmonės gali būti užsispyrę ir ištikimi, kaip kiti pastovūs ženklaijautis ir Skorpionas. Tuo atveju jie laikysis savo nusistatymo tvirčiau negu kiti ženklai.

Vandenis mėgsta natūralią šviesą savo namuose. Šio ženklo žmonės dažniausiai teikia pirmenybę namams ant kalvų ar butams daugiaaukščiuose. Vandenio namuose visada rasime kažką truputį keisto, įmantraus. Mano pažįstama moteris vienoje savo buto vietoje patalpino apvalų čiužinį, aptrauktą violetiniu šilku, ir išpuošė sieną plunksnomis. Šį “poilsio kampą” atitvėrė nuo likusios erdvės knygų spinta. Šią vietelę ji įsirengė priešais langą savo bute tryliktame aukšte tam, kad galėtų pasėdėti ir pasvajoti.

Šiam ženklui imponuoja pažangios technologijos. Uranas valdo lėktuvus, keliones oru, net kosminius laivus. Visus Vandenio ženklo žmones neabejotinai sujaudintų skrydis nuosavu sraigtasparniu ar lėktuvu. Kai kelionės kosmose taps prieinamos visiems žmonėms, esu tikra, kad Vandenis pirmasis nulėks pirkti bilieto.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>