Vairuotojų horoskopas

 • avinas(03.21-04.20)
  Jie atsakingi už 6, 2 proc. visų avarijų. Įdomu tai, kad nė vienos nepadaro iki 11 ryto, o paskui kvailiai pėstieji patys palenda po ratais!

  Tarp padarančių avarijas zodiako ženklų jie užima 6-ąją vietą. Labiau nei bet kuriems kitiems zodiako ženklų atstovams jaučiams knieti pralėkti kai dega raudona šviesa. Nieko nepadarysi – pasireiškia jaučio instinktai.

  Vairavimo stilius. Jaučiai būtų puikūs lenktynininkai, nes kiekvienas platesnis kelias jiems asocijuojasi su lenktynių trasa. Šviesaforai ir STOP ženklai juos tiesiog įaudrina. Gera žinia – net po sudėtingiausios trasos jie grįžta visiškai sveiki ar tik keliais smulkiais įbrėžimais.

  Jei tu jaučio pakeleivis. Nieko kito neliks kaip tik panaudoti jėgą. Trinktelkite pašonėn, tik tada jis suvaldys temperamentą, o jūs lengviau atsipūsite.

  Tinkamiausias automobilis. Jiems patinka tokios mašinos, kurios patikimos ir tituluojamos ilgaamžėmis. Automobilį jie renkasi kaip žmoną, t.y., visam gyvenimui. Žavisi didelėmis šeimyninėmis mašinomis. Jaučiams tikrai patiks „Ford”, „Opel” ar „Saab” modeliai. Tikrieji jaučiai labai rūpinasi savo „ratais” – dažnai plauna, kiekvieną dalelę lyg liežuviu išlaižo ir itin išgyvena, atradę nors menkiausią įbrėžimą. Sava važiavimo priemone mėgsta vežioti didelių gabaritų daiktus.

 • jautis(04.21-05.22)
  Geručiai, atsargūs vairuotojai. Amerikos autokompanija atliko tyrimus, pagal kurių duomenis dvyniai rečiausiai papuola į avarijas ar nusižengia kelių eismo taisyklėms (11 vieta).

  Pagal kitus duomenis, jie kalti dėl 9, 3 proc. susidūrimų keliuose. Taip dažniausiai atsitinka dėl agresyvaus vairavimo stiliaus. Jie mėgsta viršyti greitį, pralenkę staigiai „užkirsti”, šokinėti iš vienos į kitą kelio juostą.

  Vairavimo stilius. Iš vairuotojų jie patys temperamentingiausi. Šviesaforą jie traktuoją kaip žaisliuką, o garso signalas – svarbiausia mašinos dalis. Nuo nelaimių juos apsaugo tik greita reakcija.

  Jei tu dvynių pakeleivis. Sulaikysi jį tik tuo atveju, jei pameluosi girdėjęs, kad keliuose rengiami saugaus važiavimo reidai.

  Tinkamiausias automobilis. Jie neabejingi greičiui ir gerai muzikai. Dievina jausmą, kai vėjas kedena plaukus, o ausyse garsiai skamba mėgstamiausi šlageriai. Dažnai dvyniai išsirenka „Audi” firmos modelius.
  `

 • dvyniai(05.23-06.21)
  Geručiai, atsargūs vairuotojai. Amerikos autokompanija atliko tyrimus, pagal kurių duomenis dvyniai rečiausiai papuola į avarijas ar nusižengia kelių eismo taisyklėms (11 vieta).

  Pagal kitus duomenis, jie kalti dėl 9, 3 proc. susidūrimų keliuose. Taip dažniausiai atsitinka dėl agresyvaus vairavimo stiliaus. Jie mėgsta viršyti greitį, pralenkę staigiai „užkirsti”, šokinėti iš vienos į kitą kelio juostą.

  Vairavimo stilius. Iš vairuotojų jie patys temperamentingiausi. Šviesaforą jie traktuoją kaip žaisliuką, o garso signalas – svarbiausia mašinos dalis. Nuo nelaimių juos apsaugo tik greita reakcija.

  Jei tu dvynių pakeleivis. Sulaikysi jį tik tuo atveju, jei pameluosi girdėjęs, kad keliuose rengiami saugaus važiavimo reidai.

  Tinkamiausias automobilis. Jie neabejingi greičiui ir gerai muzikai. Dievina jausmą, kai vėjas kedena plaukus, o ausyse garsiai skamba mėgstamiausi šlageriai. Dažnai dvyniai išsirenka „Audi” firmos modelius.

 • vėžys(06.22-07.22)
  Jums reikėtų lėtinti greitį prie sankryžų ir pėsčiųjų perėjų, nes čia dažniausiai padarote autoavarijų. 8,8 proc. avarijų padaro vėžiai. Nors tyrimai rodo, kad vėžiai geri vairuotojai, tarp dažniausiai darančių avarijas zodiako ženklų, jie puikuojasi 10 vieta.

  Beje, po vėžio ženklo gimusieji vairuotojai keliuose įkyrus – signalizuoja per daug ir dažnai visiškai be priežasties.

  Vairavimo stilius. Keistas. Jie vairuoja tai per greitai, tai per lėtai – viskas priklauso nuo jų nuotaikos, bet sudėtingose situacijose jie laviruoja puikiai, galima pasitikėti ir nesijaudinti.

  Vėžiai konservatyvūs ir smulkmeniški: jie geriau palauks, bet nesiverš. Mašiną stato tik patogiose vietose, mėgsta patikimai slėpti garažuose.

  Jei tu vėžio pakeleivis. Pasistenk jį įtikinti, kad važiuojantys dviračiu ir pėstieji taip pat eismo dalyviai ir nebūtina juos ignoruoti ar lieti savo įtūžį.

  Tinkamiausias automobilis. Jie mėgsta senovinius automobilius „vabalus”. Mašinoje privalo būti apsaugos pagalvės. Vėžiai niekada nestatys mašinos bet kur, ieško patikimų stovėjimo aikštelių. Juokinga, tačiau vėžiai tikriausi patriotai bet kokioje situacijoje, netgi kalbant apie automobilius. Jei televizijoje išvys reklamą, kad tikri patriotai važinėja savos tautos gaminamais automobiliais – vėžį jau kitą savaitę išvysite naujajame „tėvynės” automobilyje.

 • liutas(07.23-08.22)
  Tikras laimės kūdikis, vertas būti paskelbtu ne tik miškų, bet ir kelių karaliumi. Tarp dažniausiai padarančių avarijas zodiako ženklų jie užima paskutinę vietą. Visos jų avarijos dažniausiai apsiriboja įvažiavimų į mašinos „užpakalį”, juokingiausia, kad tai atsitinka dar ir lygutėliame, tuščiame kelyje.

  Vairavimo stilius. Mėgsta greitį. Keliuose jaučiasi valdovais, mėgsta važiuoti taip, kad neliktų nepastebėti aplinkinių.

  Jei tu liūto pakeleivis. Vos įsėdęs į mašiną nepamiršk vairuotojo gerbti ir girti.

  Tinkamiausias automobilis. Liūtas be romantikos ne liūtas, todėl mėgsta itališkas mašinas „Alfa Romeo”, nespjauna į „Škoda” firmą, jei pakanka pinigų – griebia „Jaguar”, o jei turtuose maudosi, neabejotinai renkasi kuo ilgesnį ir prabangesnį „Cadilac”. Prabangos dalys – galingas motoras, o vairas nors ir iš aukso. Žodžiu, liūtui mašina tik kaip žaisliukas.

 • mergelė(08.23-09.22)
  Pagal avarijų dažnumą – mergelės puikuojasi 9-oje vietoje. Jų vairavimas kelia grėsmę vairuojantiems už jų. Mergelės geriau „paspaus” stabdį, kad praleistų keliu sėlinantį katiną, bet nepagalvos apie iš galo važiuojančią mašiną – spės ji sustabdyti ar ne. Jos itin rūpinasi ekologija, tikrina dujų išmetamąjį vamzdį, apvažiuoja kiekvieną balą. Stengiasi pastebėti net menkiausia vabaliuką ar augalą, kad tik nepažeistų gyvosios aplinkos. Mergelės mėgsta viršyti greitį ir važiuoti vidury kelio juostos, dėl ko ir įvyksta dauguma avarijų. Jei jau papuola į avariją – mašina tik į metalo laužą, jei kliudo žmogų – tai mirtinai.

  Stabdyk prie vartų ir mažiau žiūrėk į veidrodėlius, daugiau į kelią!

  Vairavimo stilius. Vairuoja visiškai chaotiškai – jokių taisyklių ir jokios sistemos. Pėsčiųjų perėja jiems neegzistuoja. Nelaimingas atsitikimas? Na ir kas? Visko gyvenime pasitaiko!

  Jei tu mergelės pakeleivis. Geriau jau venkite tokių vairuotojų.

  Tinkamiausias automobilis. Pirkite „Toyota”, „Honda” ar „Kia” markių automobilius. Tokie automobiliai džiugina intelektualius vairuotojus. Jie džiaugiasi mašinas „surinkinėdami”, „išardydami” ir vis dar galėdami važiuoti.

 • svarstyklės(09.23-10.22)
  Svarstyklės patiria avarijų tik 6,1 proc. Deja, jie dažnai papuola į avarines situacijas ne dėl savo kaltės. Atidžiai vairuokite lygiame kelyje dienos metu, būtent tada dažniausia svarstyklės ir papuola į autoįvykius. Šie žmonės dažnai pažeidžia kelių eismo taisykles ir nepaiso jokios disciplinos.

  Vairavimo stilius. Juokinga, kad svarstyklės pažeidžia kelių eismo taisykles dažniausiai, nors yra itin joms dėmesingos. Kelionės pabaigoje svarstyklės visada rizikuoja, nes mėgsta panirti į apmąstymus.

  Jei tu svarstyklių pakeleivis. Visada sek vairuotojo judesius ir bendrauk.

  Tinkamiausias automobilis. Jiems reikia elitinių automobilių. Pasenę modeliai jų niekada nesudomins. Mažų mažiausiai svarstyklėms dera įsigyti „Rolls Roys”. Ilgametė svajonė – prabangus „Linkolnas”. Mersedesas taip pat ne pro šalį.

  Jei automobilio pardavėjas nesišypsos ir mašinoje svarstyklės neras oro kondicionieriaus – automobilis garantuotai bus neparduotas.

 • skorpionas(10.23-11.22)
  Šio ženklo vairuotojai padaro apie 6,8 proc. visų avarijų. Dažniausi – priešpriešiniai susidūrimai lygiose kelio vietose. Atsargiai jei su skorpionu lenktyniaujate. Jiems idealiausia vairavimui vieta – ilga ir plati gatvė, kurioje jie jaučiasi savimi pasitikintys iki tol, kol jų kažkas neaplenkia. Tokiems vairuotojams skorpionai neatleidžia, tada prasideda intensyvios lenktynės.

  Vairavimo stilius. Mašiną jie vairuoja taip patikimai, kaip kiti sugeba vairuoti tik dviratį. Jis žino kiekvieną savo judesio pasekmę ir jaučia mašinos galią. Žodžiu, kiekvienam draudikui toks vairuotojas tikriausias lobis.

  Jei tu skorpiono pakeleivis. Tiesiog pasikliaukite.

  Tinkamiausias automobilis. Mašina-žvėris. Jie susileidžia vien paplekšnoję „Porsche” šonus ar pasivėžinę „BMW”, blogiausiu atveju įsigyja „Ford”. Papuola į avarines situacijas, o rizikuodami save įkalbinėja, kad jei nebus mašinos ir nereikės. Deja, mašina jiems gyvybiškai svarbi, be jos jie nenori ir negali gyventi pilnavertiško gyvenimo.

 • šaulys(11.23-12.21)
  Jie atsakingi už 6,8 proc. visų avarijų. Dažniausiai jie įsirėžia į kitos mašinos šonus sankryžose. Jei tu šaulys – atidžiai sek kelio ženklus ir mašinas sankryžose. Šauliai užima 7-ą vietą tarp zodiako ženklų, kurie dažniausiai padaro avarijų. Ir nustokite plepėti, ypač mobiliuoju telefonu.

  Vairavimo stilius. Kaip gyvenime, taip ir kelyje – noras lėkti ir kuo greičiau. Kelyje ypač mėgsta ginčytis ir keiksnoti visus aplinkui. Sudėtingose situacijose sugeba netikėtai priimti svarbius ir protingus sprendimus.

  Jei tu šaulio pakeleivis. Geriausiai – burnokite drauge su juo.

  Tinkamiausias automobilis. Jiems reikia „parodomojo” automobilio, kuriuo galėtų pasipuikuoti prieš draugus ir gimines. Jei šauliui dovanotumėte automobilį – pasistenkite, nes dėl prastos dovanos jis tikrai įsižeis.

  Taip pat šauliai mėgsta didelius automobilius, astrologai juokauja, kad jiems tinkamiausias autobusas arba „treileris”. Jei šaulys pasirinks mažesnį automobilį, tada tokį, kuris tarnaus kol subyrės „Fiat” ar „Volvo”.

 • ožiaragis(12.22-01.20)
  Kelyje saugokitės ožiaragių! Jie užima pirmąją vietą tarp dažniausiai padarančių avarijas. Jie grubiai pažeidinėja kelių eismo taisykles, visiškai nepaiso kelių eismo ženklų, sukdami nerodo posūkio, daug viršija greitį ir pan. Jie mano, kad taisyklės sukurtos kitiems, bet ne jiems, nes jų tikslas – kuo greičiau pakliūti į galutinį kelionės tašką.

  Vairavimo stilius. Jo paties vairavimo įgūdžiai jam yra švenčiausi. Todėl tegul niekas nedrįsta pasakoti kokiu greičiu jam važiuoti.

  Jei tu ožiaragio pakeleivis. Nekalbėkite ir užsidenkite akis. Tikėkitės, kad viskas bus gerai.

  Tinkamiausias automobilis. Jo mėgstamiausi klasikiniai modeliai. Jam patiktų „Jeep Cherokee”, „Volkswagen”. Jis svajoja, kad mašina jam tarnautų visą gyvenimą.

 • vandenis(01.21-02.19)
  Vandenis avarijų padaro labai mažai, bet dažnai papuola į avarines situacijas. Iš jų vairuotojai nelabai geri. Jie susiduria dažniausiai su mažesnėmis transporto priemonėmis nei vairuoja patys. Avarijos dažniausiai įvyksta posūkiuose. Jie papuola į 9,9 proc. visų eismo įvykių.

  Vairavimo stilius. Vandenis vairuoja labai „ekonomiškai” tam, kad sutaupytų kuro.

  Jei tu vandenio pakeleivis. Pasisemkite kantrybės ir nusisukę skaitykite laikraštį.

  Tinkamiausias automobilis. Jam patinka greitai judančios ir manevringos priemonės, todėl puikiai tiktų motociklas. Iš vandenio išeitų puikus baikeris. Taip pat vandeniai mėgsta netradicinius automobilius, pvz., su saulės baterijomis. „Lamborghini”, „Subaru Impreza Turbo”.

 • žuvys(02.20-03.20)
  Atsakingi už 8,4 proc. avarijų. Dažniausiai avarijas padaro dėl to, kad nepastebi reikalingų kelio ženklų. Jie niekada neužleidžia kitiem kelio net ten, kur privalo ir elgiasi neatsakingai.

  Žuvys mėgsta svajoti, dėl ko taip pat papuola ar įvykdo avarijų. Astrologai jiems pataria susikaupti, nes rizikuoja savo ir kitų gyvybėmis.

  Vairavimo stilius. Svajodamas jis vairuoja atsipalaidavęs. Todėl nieko tokio jei kelionė ilga – vis tiek žuvims ji bus maloni. Visa laimė, kad angelas sargas su po žuvies ženklu gimusiais žmonėmis visada kartu.

  Jei tu žuvų pakeleivis. Nedrįsk priekaištauti, kad jie lėtai vairuoja ir jokiu būdu nesinervink.

  Tinkamiausias automobilis. Jiems patiktų „Bugatti” tipo modeliai, o jei dar violetinio atspalvio – žuvis apsiverks iš laimės. Jei jau kur įvažiuos, tada įlenkimas bus šviesiai rausvas! Norėtų mašinos automato ir ne visada patinka švarios mašinos, nes dažnai užsigeidžia jas plauti.


2 thoughts on “Vairuotojų horoskopas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>