Sveikatos horoskopas

 • avinas(03.21-04.20)
  Avinu ligos prasideda staiga, vystosi greitai ir aštria forma. Dažniausiai negalavimo priežastimi gali tapti energijos perteklius, per didelis jaudinimasis ir atsainus požiuris i savo sveikata. Kadangi Avinas “kuruoja” pagrindine žmogaus kuno dali – galva (veida, smegenis, viršutini žandikauli ir akis), šio ženklo žmones kencia nuo kvepavimo taku, akiu ir odos ligu, rinito, karštliges, neurozes, galvos svaigimo ir galvos skausmo priepuoliu. Avinams nepatinka ilgai gydytis, o tuo labiau guleti lovoje. Todel po šiuo ženklu gime turetu saugotis peršalimu ir akiu nuovargio, laiku kreiptis i stomatologa, kontroliuoti savo emocijas ir vengti barniu. Avinams pageidautina nerukyti, nes tai sukelia kraujagysliu spazmus. Na, o persivalgymas ir per didelis alkoholio vartojimas gali neigiamai itakoti ne tik sveikata, bet ir išvaizda.
 • jautis(04.21-05.22)
  Jauciai pasižymi gyvybiškumu ir ištverme, bet jei suserga – sveiksta labai letai. Liga dažnai užsitesia ir neretai tampa chroniška. Jautis “kontroliuoja” gerkle, kakla, apatini žandikauli, virškinimo trakta, kaklo slankstelius, todel šio ženklo žmones kencia nuo gerkles, rykles, kaklo, ausu, lytiniu organu lygu. Vertetu saugotis difterijos, Bazedovo ligos, anginos, astmos, negalavimu, susijusiu su persivalgymu. Sergantis Jautis – paklusnus ir kantrus, todel, susirgus, jam reikia išsiguleti lovoje ir klausyti gydytojo nurodymu. Po šiuo ženklu gimusiems butina saugoti ir grudinti nosiarykle. Iniršis, užsispyrimas, pesimizmas, nuolaidžiavimas savo silpnybems – Jauciu priešai. Persivalgius sutrinka medžiagu apykaita ir tunkama.
 • dvyniai(05.23-06.21)
  Dvyniai nera stiprios sveikatos, nes su ja elgiasi atsainiai, nelabai kreipia demesi. Šis ženklas “valdo” pecius, rankas, plaucius, nervine sistema, todel Dvyniams gresia bronchitas, astma, nerviniai sutrikimai, o taip pat neuritas, vegetoneurozes, pneumonija, tuberkulioze, sanariu ir raumenu judejimo aktyvumo sumažejimas, kepenu ir odos ligos. Šio ženklo žmones nemegsta gydytis, gerti vaistus ir dažnai nebaigia gydymo kurso. Ju nenusedejimas vietoje ir per didelis aktyvumas išvargina nervu sistema. Kad sustiprintu sveikata jiems rekomenduojama dažniau buti gryname ore, grudinti kvepavimo sistema, nerukyti, kontroliuoti savo emocijas ir išsimiegoti. Kasdienis rutininis ir monotoniškas darbas gali tapti depresijos priežastimi.
 • vėžys(06.22-07.22)
  Vežys yra vienas silpniausiu (kartu su Žuvimis) Zodiako ženklu ir dažniausiai del isikalbejimo. Jeigu Vežys sugalvojo sau liga – tai iš tiesu gali ja susirgti. Vežys valdo po mentimis, krutine, pilva, alkunes sanarius, skrandi ir žemutine plauciu dali. Šiam ženklui priskiriamas gastritas, opa, vandenlige, skleroze, augliai, limfu ir šalinimo sistemos ligos. Ligu priežastimi dažnai tampa jaudinimasis, perdetas jautrumas bei pomegis gausiai ir skaniai pavalgyti. Šio ženklo žmones sunkiai pakelia skausma ir megsta gydytis pas ekstrasensus. Butent šis metodas dažnai jiems ir padeda. Kad sustiprintu sveikata Vežiams butina pasitiketi savimi, siekti emocines pusiausvyros, buti optimistiškiems ir guviems. Reikia vengti staigios nuotaiku kaitos, agresijos ir persivalgymo.
 • liutas(07.23-08.22)
  Liutas pasižymi didžiuliu energetiniu potencialu ir puikiu imunitetu. Nors šio ženklo žmoniu ligu forma dažnai buna sunki, ju sveikata greitai atsigauna. Kadangi šis ženklas atsakingas už širdi, stuburo dali , esancia prie krutines, nugara ir tulži, Liutus dažnai neramina tachikardija, ateroskleroze, aneurizma, reumatiniai negalavimai ir nugaros ligos. Net jei Liutas jauciasi blogai, jis vis tiek gerai atrodo (sveikas raudonis ir žibancios akys), todel gydytojai i šio ženklo žmones dažnai žvelgia nepatikliai. Pagrindine taisykle Liutams – reguliuoti energijos sanaudas, ugdyti savyje taktiškuma ir apdairuma, vengti pernelyg didelio pasitikejimo savimi, skubotumo ir stipriu susijaudinimu. Teigiamai veikia poilsis gamtoje, popietinis miegas, nugaros gimnastika.
 • mergelė(08.23-09.22)
  Tradiciškai Mergele laikoma stipriausiu ženklu, nes rupinasi higiena ir sveikata. Kartais taip i tai isijaucia, kad tai tiesiog tampa ikyria ideja. Mergele itakoja pilvo ertme, plonasias žarnas, virškinimo trakta. Šios ženklo atstovams budingos šios ligos: virškinimo sutrikimai, pilvo ertmes uždegimai, žarnyno nepraeinamumas, diegliai, apendicitas, išvarža. Serganti Mergele buna labai nerami, savo ikyrumu dažnai erzina ne tik aplinkinius, bet ir gydytojus. Po šiuo ženklu gimusiems žmonems reikia labai rupintis maistu, protingai badauti, rupintis žarnyno švarinimu ir nervines sistemos stiprinimu. Reikia vengti itarinejimu, priekabumo, kritiškumo, smulkmeniškumo ir kuo šilciau bendrauti su aplinkiniais.
 • svarstyklės(09.23-10.22)
  Paprastai Svarstykliu sveikata yra gera, nors kartais pagal ju išvaizda to ir nepasakytum. Svarstyklems pavaldus inkstai ir juosmens sritis. Labiausiai pažeidžiama šio ženklo atstovu vieta – inkstai. Butent su jais ir susijusios ligos – nefritas, inkstu akmenlige, uremija, šlapimo pusles uždegimas; taip pat diabetas, moterims – kiaušides cista. Šio ženklo ligoniams labai patinka demesys ir švelnumas, todel ju sveikimas dažnai priklauso nuo santykiu su aplinkiniais. Efektyviausia terapija – poilsis draugiškai nusiteikusiu giminiu ir draugu apsupty. Gydanciai veikia maloni muzika ir gražios geles. Reiketu vengti peršalimu. Stresinese situacijose nereiketu piktnaudžiauti alkoholiu ir raminamaisiais. Pagrindiniai Svarstykliu priešai – rukymas, stiprus gerimai, neryžtingumas ir pavydas.
 • skorpionas(10.23-11.22)
  Šio ženklo atstovu sveikata stipri ir jie turi slaptus jos atstatymo rezervus. Skorpionas itakoja apatine pilvo dali, reprodukcinius organus, šlapimo pusle ir tiesiaja žarna. Šio ženklo žmonems budingi gana sunkus negalavimai: hepatitas, šlapimo pusles veiklos sutrikimai, išvarža, lytiniu organu pažeidimai, venerines ligos, hemorojus. Skorpionas tarsi traukia laikas nuo laiko kylancias epidemijas ir infekcines ligas. Geriausias budas apsisaugoti nuo ligu – izoliacija epidemijos metu. Reiketu vengti žmoniu, per daug besirupinanciu Skorpiono sveikatos bukle. Geriausia priemone nuo negalavimu – ekstrasensorika ir liaudies gydymas. Pagrindine ligu profilaktika – nuosaikumas visame kame: valgant, geriant ir užsiimant seksu. Reiketu išmokti atleisti ir užjausti, vengti itarumo ir pavydo.
 • šaulys(11.23-12.21)
  Paprastai Šaulys išsiskiria puikia sveikata, taciau neretai del savo negalavimu buna patys kalti. Del to, kad Šaulys “komanduoja” dubeniui, klubams, sedmenims, apatiniams stuburo slanksteliams ir organams, kuriu funkcija yra valyti krauja, šio ženklo žmonems budingos nervu ir kraujo apykaitos sistemos ligos, klubu, judejimo ataksijos ligos, išijos, reumatizmas, respiratoriniai susirgimai (bronchitas, problemos su plauciais), kepenu suriebejimas. Efektyvus Šaulio gydymas labiausiai priklauso nuo jo santykiu su gydytoju, pasitikejimas juo – svarbiausia salyga pasveikti. Šaulys turetu vengti nerviniu sukretimu, pervargimo, persivalgymo (ypac saldžiu, riebiu maistu), piktnaudžiavimo alkoholiu ir neieškoti nuotykiu (galimos traumos). Reiketu sveikai gyventi ir taktiškai elgtis su žmonemis.
 • ožiaragis(12.22-01.20)
  Nuo pat gimimo ir visa vaikyste Ožiaragiai gali buti liguisti, taciau su metais ju gyvybingumas stipreja. Nors ju energijos atsargos nera labai dideles, taciau laikydamiesi savo principu jie išgyvena iki gilios senatves. Tarp šio ženklo atstovu daug ilgaamžiu. Ožiaragis kuruoja kelius, skeleta, oda ir virškinimo sistema, todel šio ženklo žmonems budingos problemos, susijusios su kaulu audiniu (lužiai, dantu netekimas), taip pat artritas, kurtumas, riebalu liauku uždegimai, drusku nusedimas stuburo srityje, virškinimo sistemos sutrikimai. Šios ligos dažnai tampa letinemis ir chroniškomis. Pagrindiniai priešai – depresija, egoizmas ir melancholija. Ožiaragiams reikia mokytis optimizmo, saviraiškos laisves ir humoro jausmo (pirmiausia, savo atžvilgiu).
 • vandenis(01.21-02.19)
  Dažniausiai Vandeniai buna apdovanoti fiziniu patrauklumu ir nuostabiu gyvybiškumui. Taciau po šia apgaulinga išore slepiasi trapi sveikata. Vandenis valdo blauzdas, riešus, apatiniu galuniu kaulus, regos organus, vegetatyvine kraujagysliu sistema, raišcius ir sausgysles. Šio ženklo žmonems budingi varikozinis venu išsipletimas, nerviniai sutrikimai, galuniu traukuliai, problemos su rega ir klausa, o vyresniame amžiuje – padidejes kraujo spaudimas ir ateroskleroze. Kartais jie kencia nuo keistu, paslaptingu ir sunkiai diagnozuojamu ligu. Vandeniams nepatinka ilgas gydymas, jie pirmenybe teikia radikalioms priemonems. Tai dar labiau silpnina ju imunine sistema. Kadangi jie lengvai apsiduoda itaigai, labai naudinga butu stiprios asmenybes pagalba. Reiketu vengti pervargimo, žalingu iprociu, nuobodulio ir melancholijos. Filosofinis požiuris i gyvenima, kvepavimo pratimai, protinga dieta ir masažas – Vandeniu sveikatos garantas.
 • žuvys(02.20-03.20)
  Žuvyse Saule baigia savo kasmetine kelione eklipse. Todel, kaip taisykle, šis ženklas laikomas paciu silpniausiu ir po juo gime žmones nera apdovanoti pakankama gyvybine ir fizine energija. Sveikatos problemos susijusios, greiciausiai, su emocine bukle, o ne su mikrobu ar virusu veikla. Žuvu ženklas yra atsakingas už pedas, skrandi bei žarnyna, kuno “vandenis”, taip pat limfine sistema. Žuvu ligas sunku diagnozuoti, nors šio ženklo žmonems charakteringi navikai, grybeliniai susirgimai, silpnumas, koju tirpimas, konjuktivitas. Žuvims budinga greitai priprasti prie kokio nors preparato, todel rekomenduojama periodiškai keisti vaistus. Sveikatai pavojingas alkoholis, narkotikai, pataikavimas savo silpnybems, itarumas. Reikia vystyti valios jega, geranoriškuma, išminti ir i gyvenima žvelgti praktiškiau.

2 thoughts on “Sveikatos horoskopas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>