Sveikatos horoskopas

 • avinas(03.21-04.20)
  Tipiškas avinas yra geros sveikatos ir mažai kreipia dėmesio į įvairius ligų simptomus, mano, kad ignoruodamas juos, jis išvengia ligų, ir jos pačios praeina. Nelabai pasikliauja gydytojais ir įsitikinęs, jog žino daugiau už juos. Avinai – kraštutinumų žmonės. „Aš arba jaučiuosi labai gerai, arba esu kritinėje išsekimo būklėje“, – taip gali apie save pasakyti moteris, gimusi po šiuo ženklu. Avinas nemėgsta vaikščioti pas gydytojus ypač stomatologus. Jiems labai reikalinga dieta, daugiau daržovių ir vaisių. Aktyvūs ir nenuoramos, Avinai dažnai dirba tol, kol visai išsenka. Avinas turi kontroliuoti savo emocijas, netūžti neįtemti veido raumenų, vengti persivalgymo, besaikio alkoholio vartojimo. Avinas – sveikatos ženklas ir, protingai gyvendamas, šio ženklo žmogus gali išsaugoti jaunystę ir jėgas ilgam.
 • jautis(04.21-05.22)
  Silpna jaučio vieta – gerklė.
  Jiems dera pasitikrinti pas laringologą ir dėvėti šiltą šalį. Apskritai Jaučiai sveiki ir energingi, patvaresni už Avinus; o jei nesugaluoja, nemėgsta apie tai kalbėti. Jaučiai – kantrūs pacientai, lengviau už kitus iškenčia skausmus ir nepatogumus, tiksliai ir skrupulingai vykdo gydytojų nurodymus. Jie stiprūs ir tvirtai suręsti. Vyrai Jaučiai dažniausiai vyriški ir plačiapečiai, moterys – stiprios, aukštos, turi gerus plaukus ir odą. Jučiai linkę pilnėti, jiems būtina dieta ir aktyvus gyvenimas.

 • dvyniai(05.23-06.21)
  Jų problema – nemiga. Dvyniai sunkiai atsipalaiduoja, ypač išvargę. Jie patvarūs, gerai sudėti, turi ilgas rankas ir kojas, jautrią ir sausą odą, nelinkę pilnėti, dažnai šąla ir persišaldo, kartais būna alergiški vaistams ir maistui nežiūrint polinkio į respiratorinius susirgimus, jie sveiki, nelinkę persivalgyti ir nepiktnaudžiauja alkoholiu. Dvyniams būtina išmokti atsipalaiduoti, norint išvengti nemigos ir nervų ligų.
 • vėžys(06.22-07.22)
  Mėgsta gerai pavalgyti, turi polinkį pilnėti, neatsispiria saldumynams, ypač brandžiame amžiuje, nemėgsta sporto. Vaikystėje paprastai perserga visomis vaikiškomis ligomis. Vėžiai sunkiai ištveria skausmą, jie turi labai jautrią nervų sistemą. Vėžys – nuotaikos žmogus, depresijos momentu lengvai suserga, neatsparus. Jam būtina daugiau judėti ir sportuoti, kasdien daug vaikščioti.
 • liutas(07.23-08.22)
  Tipiškas liūtas sveikas ir patrauklus, gerai atrodo, net jei blogai jaučiasi. Liūtų rausvi skruostai ir blizgančios akys. Būdami stiprios natūros, jie greitai pasveiksta. Pagal Zodiaką veikliausi žmonės, todėl dažnai pervargsta. Mėgsta sportą ir judrų gyvenimą, tiesa, mėgsta ir pavalgyti, išgerti, rūkyti, bet nesunkiai atsispiria pagundoms.
 • mergelė(08.23-09.22)
  Po mergelės žvaigždynu vyrai gimsta sveiki. Jiems dera pasirūpinti dieta, nes Mergelės žvaigždynas susijęs su virškinimo traktu. Tipiški šio ženklo atstovai – vidutinio ūgio. Jie dažniausiai nemėgsta sporto, nelinkę gaišti laiką kruopštumo reikalaujantiems darbams. Mergelės retai serga, o jei lankosi pas gydytojus, tai dėl silpnosios vietos – nervų ir skrandžio. Mergelėms būtina vengti sunkaus maisto ir stiprių stresų.
 • svarstyklės(09.23-10.22)
  Jos pasižymi atsparumu ligoms. Pagrindiniai jų priešai – šaltis ir drėgmė. Turi polinkį į radikulitą ir reumatą. Svarstyklių vyrai paprastai gražūs, liekni, aukšti. Moterys – grakščios, didelėmis akimis, jautriomis lūpomis ir banguotais plaukais. Sirgdamos pageidauja rūpesčio, dėmesio, užuojautos, linkusios simuliuoti. Svarstyklėms būtina mankšta.
 • skorpionas(10.23-11.22)
  Jis sveikatos atžvilgiu laiko save likimo šeimininku. Skorpionai stiprūs, stambių kaulų, su išsivysčiusiais žandikauliais, plačiais antakiais, šaltomis akimis. Mėgsta pavalgyti ir išgerti. Nepasitiki gydytojais, stengiasi nepastebėti savo ligų. Kantrūs ir ištvermingi, labai atsparūs ligoms. Jie ilgai gyvena.

 • šaulys(11.23-12.21)
  Šauliai itin rūpinasi savo sveikata, kad galėtų aktyviai gyventi. Dažniausiai tai sportiški žmonės, metų našta daro juos oresnius, tačiau nesuglebusius ir neištižusius. Jiems įprastas sveikas gyvenimo būdas. Šauliai geria saikingai, anksti gulasi.išlaiko pusiausvyrą, nors dirba labai daug.
 • ožiaragis(12.22-01.20)
  Su metais Ožiaragis įgyja jėgų. Jie ištvermingi, labai atsparūs ligoms, turi savisaugos instinktą. Dažniausiai tai liekni žmonės su stipriu skeletu. Vyrų akys it iškaltos iš akmens, moterų – didelės išraiškingos. Ožiaragiai paprastai pesimistai, dažnai pasiduoda depresijai, juos kankina problemos, kurios nieko nereiškia kitiems. Tas kenkia jų sveikatai. Ožiaragiams būtina kruopšti savikontrolė, sveika gyvensena. Jiems reikia išmokti pamiršti nemalonumus darbe, o išėjus iš įstaigos mažiau reikalauti iš draugų, artimųjų.
 • vandenis(01.21-02.19)
  Zodiako sistemoje Vandeniai ilgaamžiai. Jie protingai, filosofiškai įvertina visus pliusus ir minusus. Klasikinis Vandenis – stotingas, gerai sudėtas, žavingomis, pilkomis akimis, šviesiaplaukis. Mėgsta medžioklę ir sportą, prisilaiko rėžimo. Jam kenkia rūkymas.
 • žuvys(02.20-03.20)
  Žuvų žmonės jautrūs, dažnai silpni ir trapių kaulų, jų pažeidžiamiausios vietos – kojos, dažnai išsisuka ar nusimuša kojas, sušlapę peršąla. Kita silpna jų kūno vieta – akys. Jiems nedera pervarginti akis, reikia lankytis pas okulistą. Labiau negu kiti zodiako ženklai linkę į mistiką. Juos lengva įtikinti. Žuvims veiksminga teigiama savitaiga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>