Svarstyklės ženklo savybės

Spalvos ir gėlės

Svarstyklės spalvoms teikia ypatingą reikšmę. Rinkitės pas­telinius, šaltus tonus. Šio ženklo žmonėms puikiai tinka melsvai violetinė, mėlyna, tamsiai žalia ir balta. Jie retai dėvi karštų spalvų drabužius, mieliau renkasi šiltas spalvas – rožinė, gelto­ni atspalviai. Svarstyklėms patiktų intensyvesnės spalvos šalikas ar švarkas, bet rūbas neturėtų rėžti akies. Šie žmonės siekia har­monijos net spintoje. Vienas Svarstyklių ženklo teisininkas ryšė­jo labai spalvingus kaklaraiščius prie klasikinio kostiumo.

Svarstyklėms patinka tvarkingi sodeliai ir darnios, ramios erd­vės. Įvairiaspalvėmis gėlėmis šviečiantis sodas nuteikia ne taip maloniai, kaip tvarkingos, derančios tarpusavyje spalvinės eilės. Rožės yra Svarstyklių ženklo gėlės. Tai visada puiki dovana. Tačiau nepatarčiau dovanoti raudonų rožių. Šio ženklo atstovams labiausiai patiktų rausvos, geltonos ar baltos rožės. Venera yra visų gėlių valdovė, o Svarstyklėms ypač patinka gladiolės, rožės, žibuoklės ir hortenzijos. Pažįstu vieną vyrą, kuris savo žmonai, gimusiai po Svarstylių ženklu, kiekvieno mėnesio penkioliktą die­ną užsakydavo puokštę gėlių. Tai nuostabi dovana, susijusi su Svarstyklių meile gėlėms ir santuokai. Šis ženklas valdo vaisme­džius. Surenkite nedidelę iškylą Svarstyklėms į persikų giraitę ar vynuogyną.

Metalai, brangakmeniai, audiniai

Jei įsivaizduosite žvilgantį opalą, labiausiai su Svarstyklėmis susijusį brangakmenį, perprasite kai ką apie šio ženklo žmonių temperamentą ir išrinksite tinkamą dovaną. Šviesiai mėlynas ar­ba baltas opalas atrodo ramus, nekintaritis, bet jei atidžiai į jį įsižiūrėsite, išvysite greitai mirguliuojančius ugningų spalvų tvykstelėjimus. Daugelis Svarstyklių dievina brangakmenius, to­dėl legenda, kad opalas neša Svarstyklėms sėkmę, tikriausiai yra tiesa. Viena mano pažįstama moteris, gimusi Svarstyklių peri­ode, paveldėjo savo motinos opalus. Netrukus jai pradėjo neįti­kėtinai gerai sektis. Svarstyklės su mielu noru nešioja brangak­menius kasdien. Šio ženklo žmonės net eidami apsipirkti ar į paštą neapsieina be labiausiai patinkančio papuošalo. Vyrai kas­dien renkasi rankovių sąsagas, žiedus ir kaklaraiščių segtukus. Jiems nepasi rodys keista net nebemadingi kišeniniai laikrodžiai bei laikrodžiai su grandinėle. Svarstyklių ženklo žmonėms taip pat patinka mėlyni safyrai, žali smaragdai ir chrizolitai. Bet ku­ris šių brangakmenių yra puiki dovana.

Su Svarstyklių ženklu susiję metalai yra varis ir bronza. Vie­nos šio ženklo periode gimusios klientės namuose yra ne vienas stalas variniu paviršiumi. Visada pastebiu, kad ji dažnai liečia stalą lyg norėdama paglostyti varį. Svarstyklės tikrai įvertins papuošalus iš aukso ir platinos. Jei jums pavyktų rasti aukso, turinčio daugiau karatų (18 ar 22 – rožinė platina), tai būtų dar mieles nė dovana.

Svarstyklių audinys yra šilkas. Nupirkite savo Svarstyklėms šilkinę pižamą, kurią galėtų dėvėti šaltomis žiemos naktimis. Šio ženklo vyrui ar moteriai patiks bet kokia dovana iš šilko. Kita su Svarstyklėmis susijusi medžiaga yra nėriniai. Graži vestuvinė dovana būtų senoviniai nėriniai. Aš pastebėjau pas vieną Svars­tyklių ženklo draugę miegamajame šilkinį baldakimą virš lovos. Įdomu, ar ji bent nutuokė, kaip atitinka savo ženklą?

Maistas, augalai, skonis ir  kvapai

Kiekvienas ženklas valdo kokią nors kūno dalį. Svarstyklės valdo inkstus ir adrenalinę sistemą. Šie organai reguliuoja viso kūno energetinės sistemos pusiausvyrą. Naudos inkstams teikia ramunės ir spanguolės. Sveika mityba Svarstyklėms yra labai svarbi. Daugeliui šio ženklo atstovų labai lengva priaugti nerei­kalingų kilogramų ar pradėti piktnaudžiauti saldumynais. Like­riai ir madingi kokteiliai su skėčiais pamalonina Svarstyklių go­murį ir akis, bet aitresni gėrimai, ko gero, labiau tinka jų organizmui. Jei norėsite palepinti savo Svarstykles, padovanokite dė­žutę marcipanų ar migdolinių pyragaičių. Vietoj kavos šio žen­klo žmonėms siūlyčiau gerti žalią arbatą. Ji tonizuoja ne ką ma­žiau. Dvi svarbiausios Svarstyklių sveiko gyvenimo būdo sudė­tinės dalys yra geras miegas ir daug vandens. Šio ženklo atsto­vams reikia daug miego, nes kitaip jaučiasi išsekę. Juos pama­lonins saldžiai kvepiantys dezodorantai, tualetinis vanduo, mui­lai ir vonios aliejai. Vanilės, migdolų kvapas taip pat patiks šio ženklo žmonėms.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>