Svarstyklės charakterio savybės

Svarstyklės savybės keliauti

Kelionės dažniausiai yra mėgstamiausias Svarstyklių užsiėmi­mas, nes tai galimybė pamatyti daugybę nuostabių vaizdų ir apsipirkti. Abiejų lyčių atstovams patinka pasidairyti užsienio šalių turguose ir parduotuvėse. Svarstyklių ženklas valdo Kiniją. Kinų kultūroje ir astrologijoje yra ne keturios stichijos, o pen­kios. Svarstyklėms gali būti ypač įdomu paskaitinėti apie šią sistemą prieš kelionę į Kiniją. Kitos šio ženklo valdomos sritys yra Tibetas, Argentina, Egiptas ir Japonija. Ir tai dar neviskas, tačiau reikia žinoti vieną dalyką – šio ženklo žmonės teika pir­menybę kelionei su patogumais. Retas Svarstyklių ženklo atsto­vas sutiks stovyklauti laukinėje gamtoje. Bet kokia šalis, kurioje jau lauktų užsakytas pirmos klasės viešbutis, suteiks Svarstyk­lėms džiaugsmo. Svarstyklių miestu pavadinčiau Vieną. Tie ne­pakartojami seni pastatai ir pyragaičių parduotuvės, kvepiančios kreminiais skanėstais, sužavėtų bet kurį Svarstyklių ženklo žmogų. Kitos Svarstyklių apsilankymo vertos vietos yra Antverpe­nas, Frankfurtas ir Lisabona. Nebloga dovana būtų patvarūs ir kartu patrauklūs kelioniniai drabužiai. Svarstyklės nori gerai at­rodyti visur ir visada.

Svarstykles domina elegantiškas sportas. Šio ženklo žmonėms patiktų tenisas, golfas ir galbūt net polo. Svarstyklės dažniausiai pasižymi ypatinga fizine gracija, todėl traukia reikalaujantis grakštaus judėjimo sportas. Svarstyklėse yra užslėptos agresijos. Jie per daug taktiški, kad atvirai ją išreikštų, todėl išsikrauna sportuodami. Šio ženklo atstovus traukia ir koviniai menai. Vy­rai ir moterys dažniausiai dėvi madingus ir spalvingus sportinius drabužius. Svarstyklių marškinėliai visada derės prie šortų ar kel­nių. Šio ženklo žmonės dėvės tik skoningo dizaino marškinėlius. Dabar ypač madingi marškinėliai su įvairiomis frazėmis ar at­spausta nuotrauka – nelabai jiems tinkanti dovana. Išorinė iš­vaizda ir kitų nuomonė apie ją gyvybiškai svarbu šiam labiausiai bendravimu besidominčiam ženklui.

Verta paminėti tris žymius sportininkus, gimusius po Svars­tyklių ženklu. Tikriausiai labiausiai žinomas buvo rutulio meti­kas Mikis Mantlis. Jam sekėsi ne tik kaip atletui. Jis buvo pui­kus verslininkas – atidarė ištisą restoranų tinklą. Šiuolaikiniai sportininkai – tenisininkė Martina Navratilova ir įžymusis “San Francisco 49″ krepšinio komandos puolėjas Džeris Raisas taip pat gimė Svarstyklių periode.

Intelektualiniai ir meniniai pomėgiai pagal Svarstykles

Svarstyklės visada įvertins su jų intelektualiniais pomėgiais susijusias dovanas, tik reikia jas pateikti labai estetiškai. Vande­nis apsidžiaugs filosofijos knygų rinkiniu ir jam nerūpės, ar jos gražiai įpakuotos. Tuo tarpu Svarstyklėms nemažiau už žinias reikia grožio. Knygos odiniais viršeliais ar knygos su puikios kokybės iliustracijomis būtų puikios dovanos. Daugelis suaugu­siųjų Svarstyklių vis dar su malonumu varto vaikiškas knygas, ypač klasikines su iliustracijomis. Šio ženklo žmonėms labai svarbi teisingumo idėja. Maloniai nustebintų senovinės svarstyklės ar laikanti svarstykles Teisingumo statulėlė.

Venera yra vyriausioji menų deivė. Daugelis Svarstyklių žen­klo žmonių yra apdovanoti įvairiapusiais talentais. Norėdama pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių, viena mano klientė pieštuku kuria nepakartojamo grožio eskizus. Svarstyklės dažnai turi ge­rus dainavimo duomenis, bet daugelis tiesiog drovisi dainuoti publikai. Labiausiai tikėtina muzikinio talento išraiška yra gro­jimas įvairiais instrumentais ar vaidyba. Padovanokite muzikos pamokas ar bilietus į simfoninio orkestro koncertą. Svarstyklės turi neblogų rašymo įgūdžių, nes šio ženklo žmonės mielai rašo padėkos raštelius už dovanas ar už dėmesį. Pasitelkus dar tru­putį daugiau vaizduotės, kūryba (eilėraščiai, istorijos, esė) galėtų tapti nuostabiu hobi. Knygos ar skatinantis kūrybiškumą meni­nių reikmenų komplektas bus visada laukiama dovana.

Romantiški santykiai pagal Svarstykles

Sarstyklių ženklo atstovai įsimylėję tampa laimingiausiais žmonėmis pasaulyje. Jie tiesiog švyti iš malonumo dėl romanti­kos ir visų kitų santykių niuansų. Šio ženklo vyrai yra džentel­menai ir nepamiršta tokių dalykėlių kaip gėlės ir saldainiai, o moterys – ledi, gerai žinančios, kam teikia pirmenybę jų ant­rosios pusės. Jos su džiaugsmu avės mylimam žmogui patinkan­čiais bateliais ar gamins jam skaniausius valgius. Abiejų lyčių atstovai gali būti labai išlaidūs, net švaistūnai.

Svarstyklių harmonijos poreikis apima ir santykius su myli­muoju, sutuoktiniu ar draugu. Pastoviai siekdami pusiausvyros, šie žmonės turbūt sutiktų tapti ir velnio advokatu. Jei kas nors pareiškia: “Tas ir tas žmogus yra tikras išpuikėlis”, Svarstyklės greičiausiai atsakys: “Ne, tai netiesa. Jis tiesiog labai save ver­tina”. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, linkę perfrazuoti sakinius taip, kad jie skambėtų ne taip kritiškai, ir vis tiek tarti savo paskutinį žodį. Be to, Svarstyklės dažniausiai siūlo problemos sprendimo būdus, užuot stengęsi suprasti kito žmogaus jaus­mus. Kai kurios Svarstyklės gali pasirodyti labai nejautrios. Tas savotiškas atsiskyrimas, atsiribojimas gali vesti iš proto, bet jis kyla dėl harmonijos poreikio. Svarstyklės bijo stiprių emocijų dėl jų griaunamosios jėgos. Visiems šio ženklo žmonėms reikia pa­sistengti neidealizuoti meilės. Tik tada jiems pavyks realiai įver­tinti savo partnerį, o ne nuolatos lygintį jį su svajonių vyru (mo­terimi). Gali būti sunku, nes Svarstyklės paslapčia tiki, kad jis arba ji yra romantikos įsikūnijimas, todėl pasirinktas žmogus privalo atitikti jų meilės idealą. Laimei, daugelis šio ženklo žmonių tiki į ilgalaikę, harmoningą santuoką ir, ilgai laukę tinkamo partnerio, skiria jam visą savo meilę.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>