Skorpiono ženklo savybės

Spalvos ir gėlės

Skorpiono spalvos yra tamsesnių tonų: juoda, burgundiško vyno, tamsiai mėlyna, ruda, pilka, anglies ir išskirtinai – balta. Šiems žmonėms taip pat patinka sodri kaštonų spalva. Gera naujiena Skorpionams – juodos spalvos sugrįžimas į madą. Ši spalva jiems labai tinka ir visai neišsunkia energijos, kaip įprasta manyti. Visada patariu vilkėti raudonus apatinius, bet Skorpionai retai pasinaudoja mano patarimu. Jų apranga nėra labai gyva ir įspūdinga. Tiek vyrai, tiek moterys nesuks sau galvos, kad jų drabužiai nebemadingi. Jei patogu ir puikiai atrodo, viskas gerai. Viena mano gimusi Skorpiono periode draugė dėvi juodą jodinėjimo kostiumą visomis neoficialiomis progomis. Nepamenu, kad būčiau ją mačiusi apnuogintomis kojomis, nes darbe ji visada mūvi juodas pėdkelnes. Galbūt tai dalis jos paslaptingumo.

Skorpionas valdo gėles ir augalus tarpstančius drėgnose vietovėse, slėniuose. Nedaug jų galima surasti gėlių parduotuvėje. Nuvykite į mišką. Vaikščiojimas Skorpionui yra geriausia treniruotė. Jei pirksite gėlių puokštę, venkite labai įmantrios. Šio ženklo moterims labiau patiks ilgos raudonos rožės arba tigrinės lelijos. Baltos pelargonijos ir aguonos – Skorpiono gėlės. Šis ženklas taip pat valdo sveikatos sumetimais naudojamus viržius.

Metalai, brangakmeniai, audiniai

Plutonas buvo atrastas 1930 metais, o iki tol Skorpioną siejo su Marsu. Buvo manoma, kad šis ženklas ypatingai įtakoja geležį ir plieną. Dabar Skorpioną valdo Plutonas, o jo metalu laikomas plutonis. Nežinau, ar užsakomos dovanos iš plutonio, bet ši mintis Skorpionui patiktų. Marsas vis dar yra lygiavertis šio ženklo valdovas, taigi sėkmingai priskiriami ir metalai. Dekoratyviniai daiktai iš geležies – apdorotos geležies balkonėliai yra puikus metalo gaminio, kuris patiktų Skorpionui, pavyzdys.
Šio ženklo atstovams tinka kraujo raudonumo brangakmeniai, tokie kaip rubinai ar granatas.

Skorpionui dažnai patinka jaspis, juodasis gintaras, hematitas ir tamsūs agatai. Renkantis akmenį ar kristalą, svarbiausia atkreipti dėmesį į labiausiai žibančius. Be raudonųjų brangakmenių, Skorpionui dar patinka kvarcinis krištolas. Tradiciškai su šiuo ženklu susijęs gražus žaliasis malachitas. Patarčiau nešioti šį akmenį Skorpiono ženklo žmonėms, nes jis padėtų atvėsinti karštą būdą. Nedideli išraižyti malachitiniai gyvūnėliai – tai ideali dovana Skorpiono namams.
Astrologiškai nėra tokio audinio, kuris sietųsi būtent su Skorpionu. Žinant jų pomėgį tamsioms spalvoms, siūlyčiau juodą odą. Šio ženklo žmonėms taip pat patiktų tamsūs vilnoniai megztiniai ir gero sukirpimo kostiumai.

Maistas, augalai, skonis ir kvapai

Skorpionams patinka egzotiškas maistas. Jie dažniausiai teikia pirmenybę aštriam maistui, o ne saldumynams. Ypatingai šie žmonės mėgaujasi ikrais, austrėmis ir raudonu vynu. Viena mano pažįstama Skorpionų pora vieną kartą per mėnesį valgo kokiame nors etniniame restorane. Tai pigus ir įdomus būdas pamatyti pasaulio. Skorpionui naudingi gerinantys virškinimą ir šalinimą augalai. Ypač tiktų kasijos arbata. Kitos šiam ženklui patinkančios žolelės ir prieskoniai yra garstyčios, chininas ir apyniai – vienas svarbiausių alaus ingredientų.

Uoslė susijusi su dauginimosi sistema. Skorpionui patiks hormonus stimuliuojančios dovanos. Jam patrauklūs pačiuolės, muskuso aromatai. Pirkdami kvepalus nepamirškite pasižiūrėti ir į jų sudėtį. Su šiuo ženklu susiję dauginimosi organai. Kaip jau turbūt supratote, tai reiškia seksualumą. Skorpionas tituluojamas seksualiausiu ženklu ir beveik visi šio ženklo atstovai labai tuo didžiuojasi. Jie pripažįsta viską, kas patvirtina jų žavesio galią. Seksualūs apatiniai, moteriški chalatėliai, šilkiniai vonios chalatai ar net juoda patalynė yra tinkamos dovanos Skorpionui. Viena klientė padovanojo savo vyrui, gimusiam šio ženklo periode, juodas trumpikes su užrašu “Nepasotinamasis”. Jam taip patiko dovana, kad už tai pamylėjo ją dvigubai. Jei Skorpionas nejaučia didelio seksualinio potraukio, galima spėti, kad energetiškai užblokuota jo sistema. Tai tikrai ne tinkamiausia tema apmąstymams, perkant Skorpionui dovaną, bet jei problema iškyla, padovanokite savo mylimajam (mylimajai) harmonijos terapiją, apsilankymą pas bioenergetiką ar pan. Tikrai jam (jai) padėsite. Šio ženklo žmogui padėtų net šia tema parašyta knyga.


One thought on “Skorpiono ženklo savybės

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>