Skorpiono charakterio savybės

Skorpiono savybės keliauti

Skorpionas nemėgsta netikėtų kelionių. Jam patinka tiksliai viską žinoti ir kontroliuoti situaciją. Kelionės netikėtumai galiišmušti šiuos žmones iš pusiausvyros. Skorpionas valdo Rusiją, Maroką, Norvegiją ir Alžyrą. Šį ženklą sudomintų dailios namų stogų čerpės ir mečetės Maroke. Nuostabi dovana Skorpionui būtų išvyka į gamtą. Pamąstykite apie Didįjį Kanjoną ar kitus gamtos stebuklus. Skorpionui patinka laukinės gamtos didingumas ir pagarbi jos keliama baimė. Kitas dėmesio vertas pasiūlymas – dovanos padėsiančios apsaugoti ir paslėpti vertingus daiktus kelionių metu. Šio ženklo žmonėms patiks slapti skyreliai su gerais užraktais rankinėje, krepšyje ar lagamine.

Skorpiono savybės sportuoti

Skorpionams fizinės treniruotės reikalingos palaikyti gerai formai. Juos traukia vandens sportas ir kovos menai. Šiems žmonėms labai svarbus ryšys tarp kūno ir sielos. Meditacija – geras būdas išlaisvinti didžiulę šio ženklo energiją. Skorpionas gerai jaučiasi prie ežero ar palūdimyje, tačiau retai kepinasi saulėje ir dažniausiai guli pavėsyje. Mėgiamas Skorpiono sportas galėtų būti koks nors kovinis menas, ypač kikboksas arba kendo. Šio ženklo žmones beisbolas, futbolas, krepšinis ir bėgimas domina labiau negu tenisas ar golfas. Skorpionas yra vienišius, todėl jam patinka ilgos bėgimo distancijos ir kitas ištvermės reikalaujantis sportas. Smalsu būtų sužinoti, ar daug maratono bėgikų yra Skorpionai. Įvairių sporto žinovų sudarytame penkiasdešimties geriausių Šiaurės Amerikos atletų sąraše buvo tik vienas Skorpionas – tenisininkas Krisas Evertas.

Intelektualūs ir meniniai pomėgiai pagal Skorpioną

Skorpionai labai domisi dvasiniu tobulėjimu. Šis ženklas dažnai pasižymi sugebėjimu gydyti ir žavisi proto galia. Skvarbus Skorpiono protas gali iš pagrindų suvokti bet kokio dalyko esmę. Po šiuo ženklu gimė daugelis gerų psichiatrų ir gydytojų. Daug šio stipraus ženklo atstovų nukreipia savo galias į religiją ir filosofiją. Seksualumas – Skorpioną valdanti jėga, tačiau šio ženklo žmonių, kurie pasirenka celibatą kaip dvasinę praktiką, yra tikrai nemažai. Pavyzdžiui, Reformacijos pradininkas Martynas Liuteris ir ankstyvosios krikščionybės didysis vadovas Šv. Augustinas. Augustinas buvo pasileidęs pagonis, ištaręs šiuos žodžius: “Viešpatie, apsaugok mane nuo šių žemiškų pagundų, bet tik ne dabar.” Atsivertęs į krikščionybę paskyręs savo gyvenimą Dievui, jis prirašė ištisus tomus apie seksualinių jausmų nenuspėjamumą. Filosofiškai nusiteikusiam Skorpionui patiktų jo knyga “Išpažintys”.

Nenuostabu, kad Skorpionai turi tiek kūrybinių talentų. Juk šis ženklas simbolizuoja kūrybingumą. Daugelis Skorpionų piešia arba tapo. Jūsų draugui, gimusiam po šiuo ženklu, patiktų laisvalaikiu kopijuoti didžiuosius meno šedevrus ar tyrinėti piešimo techniką. Kita dominanti Skorpioną sfera yra magija. Magiški triukai, kompiuteriniai žaidimai kokiais nors kraupiais vaiduoklių ar kapinių motyvais ir pan. pritrauks įvairaus amžiaus šio ženklo atstovus. Dauguma Skorpionų puikiai žaidžia šachmatais. Graži, masyvi šachmatų lenta būtų puiki dovana. Be to, šiems žmonėms patinka humoristinės knygos ir savotiški, juodo humoro juokeliai.

Romantiški santykiai pagal Skorpioną

Įsimylėjęs Skorpionas yra nepaprastai aistringas. Šie žmonės linkę įsipareigoti ir artimai bendraudami išreikšti giliausius savo jausmus. Galbūt neperprasite Skorpiono, bet vis tiek bus labai malonu pajusti jų karštą, ugningą prigimtį. Šis ženklas dažniausiai susitelkia vieniems santykiams ir iš esmės yra monogamiškas. Skorpionas gali būti labai pavydus. Tiek vyrai, tiek moterys būna ypač savininkiški, norintys valdyti partnerį. Bendros tatuiruotės ar koks nors drabužis, kurį pora galėtų dėvėti kartu, tiktų Skorpiono romantiškų santykių supratimui. Šio ženklo žmonės labai jautrūs kvapui. Jiems patiktų santalo ir pačiuolės aromatai.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>