Skorpiono charakterio bruožai ir simboliai

Charakterio bruožai ir simboliai

Paslaptingasis skorpionas yra stipriausias zodiako ženklas. Ši jėga slypi dideliame kūrybmiame potenciale.
Mitologijoje Plutonas, valdantis Skorpioną, buvo požeminio pasaulio valdovas. Jis stipriai susijęs su jėga, vaisingumu ir žemės turtais. Plutonas lotyniškai reiškia “turtuolis”. Skorpiono turtai ne visada materialūs. Šie magnetinę trauką turintys žmonės visada spinduliuoja vidine stiprybe ir nesunkiai atgauna jėgas, nepaisant iškylančių sunkumų. Graikų mitologijoje Plutonas vadinamas Haidu. Viena šio dievo galių slypėjo šalme, kuris žmogų padaro nematomu. Jei toks daiktas realiai egzistuotų, esu tikra, kad Skorpionas pats pirmas jį įsigytų. Šio ženklo žmonės dievina paslaptis ir retai būna labai atviri. Daugelis Skorpionų visą gyvenimą nepailsdami tyrinėja savo vidinį pasaulį.

Šio ženklo atstovams būtina savo energiją nukreipti kūrybinės veiklos kryptimi. Jei energiją blokuos viduje, Skorpionas pradės kentėti nuo “per daug” sindromo: per daug jautrumo, per daug maisto, bendravimo, per daug narkotikų ir alkoholio gali būti ir atvirkščiai: per didelis atsiskyrimas, visiškas gyvenimo malonumų atsisakymas.
Skorpionas vienintelis iš zodiako ženklų turi tris simbolius: skorpioną, erelį ir feniksą. Vieno tipo Skorpionai geriau įgels mirtinai sau negu atsisakys malonumo įgelti kitiems. Šis Skorpionas nukreipia agresiją ne tik į aplinką, bet ir į save. Erelis sklando aukščiausiai iš visų paukščių ir savo auką pagauna staigiai puldamas žemyn. Na, o feniksas vėl pakyla iš savo pelenų. Kai kurie Skorpionai užsibūna tamsioje gyvenimo pusėje, bet pagaliau vis tiek pajuda pasikeitimo ir dvasinio išgyjimo linkme. Tai Skorpiono galios šaltinis. Šie apibūdinimai skamba gana dramatiškai, bet šio ženklo atstovai iš tiesų jaučiasi savo vėžėse, kai sprendžia sunkiai suprantamus gyvybės ir mirties klausimus.

Skorpionas yra trečias pagal pastovumą ženklas zodiake po Jaučio ir Liūto. Šie pastovieji ženklai yra nuolatinis, neišsemiamas zodiako jėgos šaltinis. Atkaklumas ir tvirtumas – pagrindiniai jų bruožai. Skorpiono stichija yra vanduo. Vėžys ir Žuvys valdo jūras ir vandenynus, o šis ženklas atstovauja ežerų, pelkių bei balų vandenis. Nesiūlau pirkti draugui, gimusiam Skorpiono periode, pelkės, bet fontanas iš tamsių akmenukų ar terariumas būtų išties puiki dovana. Vandens ženklų žmonės yra impulsyvūs ir jausmingi, bet Skorpionai savo prigimtimi gali būti labai uždari, laikyti jausmus giliai viduje.

Šio ženklo žmonės išorėje atrodo ramūs ir išdidūs. Jų santūrumas kartais sudaro užsispy-rusio ir labai šalto žmogaus įspūdį. Skorpionai vertina valdžią ir, kaip kiti pastovieji ženklai, laikosi savo nepajudinamos nuomonės. Kartais humoras yra geriausias atsipalaidavimo būdas šioms karštoms, stiprioms asmenybėms. Skorpionai pasižymi labai savotišku humoro jausmu ir dažnai sugeba įgelti savo sarkastiškomis pastabomis. Negreit pamiršite, jei jums įgėlė Skorpionas. Kita vertus visada prisiminsite, kaip atidžiai jūsų draugas ar mylimasis Skorpionas moka išklausyti ir kaip atsivėrę jam pasijaučiate geriau. Šio ženklo žmonės yra ištikimi ir meilėje, ir draugystėje.

Skorpionai aršiai saugo savo asmeninį gyvenimą. Labiau už bet kurį kitą zodiako ženklą jie supranta, kad jėga slypi žinojime, pažinime. Todėl jie puikūs detektyvai ir labai paslaptingos asmenybės. Skorpioną traukia šalutinės vietos (garažas, rūsys) ir gali net tapti jam slėptuvėmis. Pažįstu vieną telefonų kompanijoje dirbančią Skorpionę, kuri visada pasisiūlo išmėginti naujus telefono numerius. Jos telefono numeris keitėsi tiek kartų, kad tik keli žmonės gali su ja susisiekti. Tai jai patinka. Niujorke yra parduotuvė, kurioje galima įsigyti apsaugos sistemų ir seklio įrangos neprofesionalams. Man tikrai labai smalsu, ar tik savininkas ne Skorpionas.

Šių žmonių hipnotizuojančią trauką ypač jaučia gyvūnai. Dauguma Skorpionų vertina bendravimą be žodžių – su gyvūnais. Be to, jiems patinka jaustis pilnateisiais savo gyvūnėlių šeimininkais. Viena moteris, gimusi Skorpiono periode, parsivedė į namus laukinių kačių ir pamažu jas prisijaukino. Jai taip pat labai sekėsi gydyti visus savo augintinius netradiciniais būdais ir žolelėmis. Skorpionai gali beprotiškai pamilti savo augintinius ir rodyti jiems daugiau atviro prisirišimo negu artimiems žmonėms. Šis ženklas dažniausiai yra nekalbus. Skorpionas valdo gyvates, vorus ir driežus. Pažįstu gydytoją, kuri dėvi žmogaus-voro marškinėlius po savo balta apranga. Kaip ir priklauso, ji atrodo profesionali išorėje, bet taip pat nepamiršta savo skorpioniško individualumo. Kartais tenka susidurti su “gyvatžmogiais”. Tai žmonės, kurie smauglius laiko namie lyg naminius gyvūnėlius.

Jiems vieni niekai apsivynioti juos apie kaklą ir išeiti pasivaikščioti. Norėčiau pasiteirauti jų, ar jų zodiako ženklas Skorpionas, bet bijau gyvačių, todėl taip arti neprieinu.
Namų aplinkoje Skorpionai teikia pirmenybę paprastiems ir nerėksmingiems daiktams. Jei šie žmonės dirba namie, aplinka užverčiama priemonėmis, padedančiomis visa galva panirti į darbą. Pastebėjau, kad Skorpionai stengiasi save apsupti dažnai naudojamais daiktais. Pavyzdžiui, vienos moters svetainėje stovi juodos odos sofa, bėgimo takelis ir sūnaus svarmenys. Tai reikalingi daiktai, todėl jai net nekilo tokios minties, kad svetainėje jiems ne vieta. Retas Skorpionas rūpinasi, ką kiti žmonės pagalvos. Šio ženklo atstovus traukia motociklai ir kitos greitos transporto priemonės. Jie linkę erzinti likimą. Adrenalino poreikį Skorpionas numalšins tik pasitelkęs sveiką protą. Jei turite materialinių galimybių, padovanokite savo Skorpionui “Porše” arba “Lombardžini”. Tik prieš tai įsitikinkite, kad jis(ji) pabaigė lenktyninių automobilių vairavimo kursus.

Šie apibūdinimai gali sukelti dar didesnį galvos skausmą svarstant, ką padovanoti mylimam Skorpionui vaikui, vyrui, žmonai ar draugui, bet įsirninkite: šis ženklas labai vertina parodytą palankumą ir niekada nepamiršta gerų ketinimų ir tikro dėmesio. Skorpionas įvertina žmogaus pastangas ne mažiau negu dovaną. Šie žmonės yra psichologai iš prigimties, todėl nesunkiai pastebi tikrą dovanojimo intenciją ir atsako tuo pačiu. Vienas mano draugas, gimęs po šiuo ženklu, papasakojo štai ką. Jo tėvas teiravosi sūnaus kurso draugų, kokią gerą dovaną gimtadienio proga jam nupirkti. Atsižvelgęs į sūnaus draugų patarimus, tėvas savo kompozitoriui sūnui padovanojo Vagnerio operos “Žiedo ratas” kompaktinį diską. Tiesą sakant, mano Skorpionas draugas norėjo Tolkino knygos “Žiedų valdovas”, tačiau įdomiausia šios istorijos dalis yra ta, kad jam labai patiko tėvo dovana. Jis nė kiek nenusiminė, kad gavo ne tai, ko tikėjosi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>