Savaitės horoskopas 2011 01 9-15d

Avinas

Savaitės pradžioje galva bus pilna geranoriškų užmačių, kurias tarsi grūdus norėsite barstyti atlikdami savojo širdingąjį ritualą į visas puses, siekdami aplinkiniams sukurti šventę. Bus labai palankus metas taikytis bei vesti derybas, tarpininkauti, leistis į romantiškus žygius. Savaitės pabaigoje puikiai seksis planuoti. Turėtų kilti šaunių ir konstruktyvių sumanymų, kuriuos įgyvendinti pradėsite gana greitai.

Jautis

Iki savaitės vidurio būsite ramūs ir niekur neskubėsite. Norėsis ilgiau padrybsoti lovoje, pasivolioti malonumų pataluose. Visi daiktai lyg paklusnūs padarai drybsos savose vietose, tad iš esmės viskuo būsite patenkinti ir nieko nenorėsite keisti. Antroje savaitės pusėje turėtų atsirasti šiokio tokio šėlsmo, vėjas ims pūsti į jūsų skvernus ir širdis, tad norėsis keisti aplinką, nuveikti kažką neįprasta, pakvailioti.

Dvyniai

Pakankamai palanki ir žaisminga savaitė kaip ir daugeliui kitų zodiako ženklų atstovams. Dėl palankaus Merkurijaus aspekto su Uranu stengsitės sukurti nekasdieniškas situacijas arba jose atsidurti, bandysite paskatinti kitų originalumą, o gyvenimą paversti smagiu spektakliu. Turėtų kilti smagių gyvenimo paįvairinimo idėjų bendraujant su draugais ar bičiuliais. Savaitės pabaigoje gesinti jūsų iniciatyvų ugnį gali kažkas iš artimųjų, galbūt dėl to, kad jos pasirodys pernelyg keistos.

Vėžys

Savaitės pradžioje turėtumėte pajusti vidinę pilnatvę, puikiai žinosite, kas esate, ko siekiate ir kur einate. Laikotarpio vidury dominuos ambicingumo, idealizmo, globos ir vaikų motyvai. Savaitės pabaigoje gali kilti pesimistinių nuotaikų, kartu būsite žūtbūt užsibrėžę padaryti jums svarbų darbą. Padidės kaulų lūžių ar paspringimo pavojus, tad atsargiau valgykite kaulėtus ar sprangius maisto produktus.

Liūtas

Pirmoje savaitės pusėje išryškės jūsų kaip vadovaujančio asmens gabumai, jums puikiai seksis koordinuoti kitų veiksmus, nuspėti kitų norus ir siekius. Labai tikėtina, kad jums pasiseks darbuose ar asmeniniame gyvenime – kažkas gera, kaip sakoma, nukris tiesiog iš dangaus. Antroji laikotarpio pusė taps savotiška bendravimo ir keitimosi informacija karusele. Nebūkite pernelyg dogmatiški asmeniniame gyvenime.

Mergelė

Pirmoje laikotarpio pusėje sieksite nepriklausomos laikysenos, daugiau pasikliausite intuicija nei konstruktyviu ar analitiniu mąstymu, ir tai pasiteisins. Tačiau antroje savaitės pusėje galite tapti pernelyg arogantiški, o kitų kritika į jus atsimuš tarsi strėlės į mūrinę sieną, ir greičiausiai tai jums bus ne į naudą, nes įsiklausyti į kitų nuomonę bus labai pravartu. Tad būkite atidesni, nes apgadinsite savo reputaciją.

Svarstyklės

Nuo savaitės vidurio gali kilti noras išsivaduoti iš tam tikrų priešingos lyties pančių, pajusti laisvės vėjo svaigulį ir gaivą. Taip pat gali kilti noras keisti šukuoseną, pasidaryti tatuiruotę, atrodyti ir elgtis šiek tiek ekstravagantiškiau. Tikėtina, kad susitiksite su keistu ir įdomiu žmogumi ar pamatysite filmą, kuris jus smarkiai paveiks ir pastūmės perkainoti vertybes.

Skorpionas

Galite tikėtis kūrybinio impulso, išryškinsiančio slaptus jūsų dvasinius ir meninius interesus, todėl per daug savęs neperkraukite įvairiomis jūsų sielai tolimomis užduotimis. Patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, meilės ir bendravimo su vaikais. Užmegsite puikius visuomeninius ryšius, maloniai leisite laisvalaikį. Palankus metas giliems apmąstymams, vertės apsikeisti filosofinėmis idėjomis ne tik su draugais, bet ir su šeimos nariais.

šaulys

Didžiausios globos ir sėkmės patirs gimusieji pirmoje ženklo pusėje. Jiems bus vertinga imtis drąsesnių veiksmų, nebijoti šiek tiek rizikuoti, nes šioji rizika turėtų teisintis. Palankus metas bus ieškotis finansinės pagalbos. Gimusieji antroje ženklo pusėje greičiausiai galės ramiai plaukti nesraunia gyvenimo upe ir mėgautis malonumais, nes ras nemažai laiko savo sielos reikmėms patenkinti.

Ožiaragis

Savaitės pradžioje pūs švelnus ir tingus vėjelis. Viskas atrodys nurimę ir sustingę. Tik savaitgalį ims kunkuliuoti emocijos ir tarsi karštas geizerių vanduo trykšti į visas puses, tačiau šias emocijas jums patiems bus nesunku suvaldyti ir galop jums panorėjus aplink įsivyraus šauni ir šilta atmosfera. Galimas daiktas, kad atliksite nemažą darbą. Kils puikių profesinių idėjų. Gerai seksis ką nors konstruoti, perdarinėti.

Vandenis

Turėtumėte džiaugtis smagia savaite. Gerai seksis atlikti vadovaujamą darbą, būsite pašėlusiai kūrybingi. Palanku bus pradėti naują projektą. Ketvirtadienį į jūsų ženklą įplauks meilės ir grožio planeta Venera, tad neabejotinai būsite įtraukti į meilės ir aistrų karuselę. Ypač tai pasakytina apie gimusius ženklo pradžioje. Gali rastis galimybė sutikti savo sielos dvynį bei netradicinį požiūrį į socialinio gyvenimo reiškinius turinčius žmones.

Žuvys

Jūsų užuojauta ir geranoriškumas bus giliai įvertinti. Turėtumėte praturtinti savo pasaulį naujomis netradicinėmis patirtimis. Kai kuriuos jūsų gyvenimo reiškinius atlieps ar paaiškins sapnai. Palankus metas bus menininkams įgyvendinti savo kūrybinius sumanymus. Antroji savaitės pusė bus pakankamai rami. Greičiausiai nemažai laiko norėsis praleisti namuose, niekur per daug nesinorės keliauti bei blaškytis. Didžiosios jūsų kelionės vyks jūsų vaizduotės pasaulyje.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>