Šaulio ženklo savybės

Spalvos ir gėlės

Šauliai, kaip ir kiti ugnies ženklai, grožisi ryškiomis spalvomis, bet Avinų ir Liūtų paletėje dominuoja raudona ir oranžinė spalvos, o šio ženklo žmonėms patinka sodri mėlyna, žalia ir violetinė. Prisiminiau praėjusių Kalėdų dvasią iš Dikenso “Kalėdų giesmės”. Tai linksmas vyrukas su amalo vainiku ant galvos, geriantis kalėdinį vyną ir vilkintis tamsiai mėlynos spalvos apsiaustą, papuoštą šermuonėlio kailiu. Šis įmantrus įvaizdis atspindi viską, kas Šaulyje yra geriausio. Šio ženklo atstovams patiktų raudonieji gvazdikai, gladiolės. Jei norite Šauliui nusiųsti gėlių, verčiau rinkitės dideles kompozicijas ar gėlių puokštes, tik ne kuklų žiedelį. Maloniai nustebins ir didelio dydžio vazos: de-koratyvinis ir praktiškas dalykas. Šis ženklas siejasi su ąžuolu. Senovės Graikijos srityje Dodonoje po Dzeuso Gupiterio) ąžuolu žyniai išpranašavo Delfiko pranašystę. Jūsų pažįstamą Šaulį pamalonintų gėlių kompozicija su ąžuolo lapais bei gilėmis.

Metalai, brangakmeniai ir audiniai

Tradiciškai Šaulys siejasi su visu vilnoniu audiniu. Daugelis šio ženklo atstovų dėvi neįprasto stiliaus ar įdomių derinių drabužius. Pastebėjau, kad Šaulio moterys mielai velkasi zomšinius marškinėlius ir paltus. Šaulys mėgsta brangius kailius, tokius kaip sabalo, audinės, šermuonėlio. Šio ženklo žmonės dažnai pasižymi aukštu ūgiu ir puikiomis proporcijomis, taigi kailiniai labai dera prie jų įvaizdžio. Kitos vertos dėmesio medžiagos yra aksomas ir veliūras. Padovanokite savo Šauliui sodrios spalvos aksominę suknelę ar švarką.
Jupiteris valdo platiną ir alavą. Jei norėsite Šauliui padovanoti papuošalą, rinkitės platiną. Kitu atveju iš šio tiesaus ir atviro ženklo galite sulaukti nelabai malonių komentarų. Alavas naudojamas daugeliui namų apyvokos daiktams gaminti. Nušlifuotas alavas taps puikiu veidrodžio rėmeliu. Šaulį žavi brangakmenių grožis, bet jie baidosi atsakomybės, kurią sukelia brangūs daiktai. Šio ženklo žmonėms patinka mėlynasis safyras, ametistas ir turkis.

Maistas, augalai, skonis ir kvapai

Jupiteris valdo gvazdikėlį, cinamoną, kardamoną ir kitus švelnius prieskonius. Pasimėgaukite šaltą žiemos dieną karšto vyno taure ir suprasite, kokie skoniai ir kvapai labiausiai patinka Šauliui. Šis ženklas neatsisakys fazano, laukinės anties, putpelės mėsos. Parduotuvėse tikrai galima rasti šių delikatesų. Padovanokite Šauliui apkepintų kaštonų. Retai kuris šio ženklo žmogus valgo švelnų maistą. Turėjau po Šaulio ženklu gimusį dėdę, kuris siaubingai liūdėjo, gydytojui uždraudus valgyti krienus. Vėl pradėjęs valgyti aštriai, jis tiesiog atsigavo. Atrodė, kad nuo jo veido pasitraukė tamsus debesis.
Šauliui tinka gerinantys virškinimą ir medžiagų apykaitą augalai. Jupiteris valdo kepenis, todėl šio ženklo žmonėms padėtų bet kokia natūrali detoksikuojanti šį organą terapija. Kartais visas tas aktyvumas pareiklauja daug fizinių jėgų. Vaistinė agurklė, triskiautė žibuoklė ir kartus šokoladas – tikrai geras pasirinkimas.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>