Šaulio charakterio bruožai ir simboliai

Charakterio bruožai ir simboliai

Šaulys yra labiausiai užkietėjęs optimistas iš visų zodiako ženklų. Jį simbolizuoja kentauras: pusiau žmogus, pusiau arklys. Kentauras laiko lanką ir taikosi strėle aukštyn į idėjų pasaulį. Šaulys visada pasiruošęs pasinaudoti likimo suteikta proga. Šio ženklo žmonės nebijo rizikuoti ir dažniausiai jiems pasiseka. Šaulys siekia gyvenime vertingos patirties ir dažnai mąsto apie mūsų buvimo Žemėje prasmę, tačiau tam nešvaisto laiko ir per daug į tai nesigilina. Kentauras šuoliais lekia pirmyn. Šio ženklo moto: “Nemėginkite manęs surakinti”. Šauliui reikia laisvės išreikšti savo mintis ir tiesiog gyventi. Nupirkite šiems draugiškiems žmonėms ką nors didelio, nevaržančio, negriozdiško ir ne-įprasto. Šis ženklas yra nepastovus, o tai reiškia dideles permainas.
Nepastovūs ženklai yra paskutinėje sezono dalyje, nes tuo metu klimatas jau keičiasi ir pamažu ateina kitas metų laikas. Nepastovumas yra ne tik Šaulio žavesio dalis – kartais jis tiesiog nenuspėjamas.

Šaulys dievina siurprizus. Jei norite pradžiuginti šio ženklo žmogų, tarkite: “Eime ieškoti nuotykių”, arba su entuziazmu priimkite draugo Šaulio pasiūlymą kur nors nuvykti. Šie žmonės patiria malonumą atsiduodami akimirkos žavesiui. Tai padeda jiems atsikratyti visų rūpesčių.
Šaulį valdo vyriausias romėnų dievas Jupiteris. Jupiteris (graikų mitologijoje Dzeusas) simbolizuoja gausumą ir perteklių. Astrologijoje ši planeta vadinama “didžiausia nauda”, nes jos palankumas reiškia gamtos dovanas, didelį derlių ir dosnumą. Taip pat Jupiteris valdo visus didelius objektus, gyvūnus ir erdves. Taigi, nedovanokite Šauliui miniatiūrinių daiktų. Jei perkate taures, atkreipkite dėmesį į jų talpumą. Šio ženklo žmonės labiau apsidžiaugs gavę didelę dėžutę saldainių negu kelis nedidukus gurmaniškus kąsnelius. Nuosaikumas ir susilaikymas Šauliui yra tikras iššūkis, nes kuo dalykas geresnis, tuo jo norisi daugiau.

Žmonėms, gimusiems šio ženklo periode, gali kilti problemų dėl svorio, jei neprisivers reguliariai mankštintis. Geriausias būdas Šauliui išsaugoti tiek dvasinę, tiek fizinę pusiausvyrą – kasdieninis pasivaikščiojimas. Šiems žmonėms reikia pramankštinti kojas ir atsidžiaugti juos supančiais vaizdais bei garsais. Mažas butas ir ribotas darbas prie stalo yra tiesus kelias tapti nervingam ir nelaimingam šiam veržliam ženklui.

Tikriausiai pastebėjote, kad jūsų draugai Šauliai dažnai šluoja sudužusį stiklą ar valo išlietą pieną. Šio ženklo spalvingumas išsiplečia iki fizinės erdvės ribų: jie kalbėdami daug ir plačiai gestikuliuoja. Šie žmonės taip įsijautę į saviraišką ir jaučiasi taip laisvai, kad nukris bet koks jiems kelią pastojantis daiktas. Verčiau palikite ant stalo tik tai, kas būtina. Visai nebloga idėja būtų dovanoti didelių servetėlių komplektą. Šaulio namai paprastai labai erdvūs. Puiki dovana būtų nestandartinės formos baldai.

Šaulys yra vyriausios dvasininkijos, tokių kaip vyskupas, kardinolas ar popiežius, ženklas. Ožiaragis valdo paprastus kunigus ir religines misijas, o Šaulys vadovauja iškilmingiems ir spalvingiems bažnyčios ritualams. Tai dvasinio vadovo ženklas. Daugeliui mano pažįstamų šio ženklo žmonių patinka tamsaus medžio baldai bei dideli stalai, primenantys altorių bažnyčioje. Dovanokite Šauliams įmantriai išraižytų taurių ir vazų.

Negaliu nepaminėti įžymiojo Šaulio tiesmukumo, kuris galėtų būti pavadintas “liežuvio nenulaikymo burnoje” liga. Jūsų draugui, mylimąjam(jai) ar sutuoktiniui, gimusiam šio ženklo periode, labai sunku nuslėpti savo mintis ir jausmus. Jie niekada nenori įskaudinti piktavališkai, tačiau kartais jų atvira kritika labai žeidžia. Beje, jie didžiuojasi savo tiesumu ir atvirumu. Dažniausiai šio ženklo atstovai turi puikų humoro jausmą, todėl tikrai nesupyks, jei pakritikuosit juos dėl diplomatijos trūkumo. Šaulys širdyje nesutiks, kad pasakė kažką netaktiško, tačiau tokiu atveju džiaugsmingai ištars: “Tu teisus”. Dauguma šio ženklo žmonių yra labai šnekūs, todėl turėsite neblogą galimybę įsi-tikinti jų nuoširdumu. Šauliai savo atvirumu pasitarnauja nuostabiam sugebėjimui įkvėpti žmones bendram darbui. Kolegoms ar draugams galėtumėte padovanoti filosofinių knygų apie laimėjimą arba apie tai, kaip patobulinti optimizmą ir komandos dvasią. Dovanos, padėsiančios pakurstyti Šaulio viziją apie grupės potencialo padidinimą ir malonių darbo sąlygų sukūrimą, yra puikus pasirinkimas.

Šaulys visur įžvelgia humorą. Priešingai negu tikimasi, šio ženklo žmonės kartais būna nevykę pokštininkai, nes pradeda juoktis vidury istorijos ir sugadina pokšto kulminaciją. Beje, jų juokas užkrečiantis. Šauliai mėgsta geras humoristines knygas ir animacinius filmus. Per vienas labai šaltas Velykas mano draugas Šaulys atvyko užsimaukšlinęs skrybėlę su kalėdiniais varpeliais ir nenusiėmė jos per visus pietus. Šie žmonės dievina pokštus ir išdaigas. Šaulio ženklo vaikai klykaus iš džiaugsmo dėl nepadoriai orą leidžiančių pagalvėlių, netikrų gyvačių ir pan. Maloniai Šaulį nustebins netikėtas apsilankymas pokštų parduotuvėje.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>