Poros suderinamumas

 • avinas(03.21-04.20)
  Palanki santuoka su dvyniais, nes šio ženklo žmonėms būdinga tolerancija, o meile gali nuraminti nekantrųjį, karštakošį aviną. Didelė trauka šauliui, tačiau tarpusavio partnerystė – nepastovi. Su liūtu – ideali santuoka, nes labai daug bendro ir jų charakteryje, ir temperamente. Harmoninga sąjunga su vandeniais, kurių išskirtinis bruožas – kantrybė. Su svarstyklėmis galimi dažni barniai, nepaisant abipusės fizinės traukos. Su jaučiais – intelektualinis bendravimas ir graži draugystė. Su žuvimis greitai atsiranda trauka, tačiau dėl per daug skirtingų charakterių santuoka – nesėkminga. Labai traukia prie skorpionų dėl abiejų energingo temperamento. Galimos net tragedijos. Jų santuokoje dažnai gimsta talentingi vaikai. Bendraujant su mergelėmis atsiranda šaltumas, tačiau galima labiau dalykinė draugystė ir bendradarbiavimas. Su ožiaragiais santuoka nerekomenduojama. Labai skiriasi požiūriai į gyvenimo būdą, charakterį ir temperamentą. Ožiaragis nesupranta impulsyvaus avino, o nekantrusis avinas – pedantiško ir respektabilaus ožiaragio. Su amžinai paskendusiu savyje vėžiu santuoka – nepalanki, nes dominuoja abipusis šaltumas.
 • jautis(04.21-05.22)
  Tarp jaučio ir vėžio greitai atsiranda abipusės simpatijos, tačiau jų santykiai daugiau draugiško pobūdžio, nei seksualinio. Dažnai jaučio realizmas nuramina įsiaudrinusį vėžį. Su liūtu sąjunga – nepalanki, nes daug ginčų ir mažai tarpusavio supratimo. Su mergele sąjunga – harmoninga, nes juos jungia praktiškumas. Su svarstyklėmis – daug bendro, tačiau ilga santuoka – negalima. Jaučius traukia prie skorpionų, tačiau santuoka su jais – nesėkminga. Santuoka su šauliais – pasmerkta žlugti. Harmoninga sąjunga su vandeniais – neįmanomas dalykas, tačiau tokioje santuokoje gimsta puikūs vaikai. Su žuvimis – daugiau traukia jausmingumo prasme, o su to paties ženklo atstovais – tik graži draugystė ir bendradarbiavimas.
 • dvyniai(05.23-06.21)
  Tarp dvynių ir liūto – tikėtina laiminga sąjunga, kuri paremta protu ir jėga. Kitaip sakant, iš išskaičiavimo. Tik liūtui svarbu laiku „nusiimti karūną” ir mažiau demonstruoti tuščias ambicijas. Su jaučiais daug bendro, būdinga dvasinė trauka, tačiau jaučiui reikėtų labiau kontroliuoti savo charakterį. Su vandenio ir svarstyklių ženklo žmonėmis sąjunga – labai harmoninga. Be to, tarp svarstyklių ir dvynių egzistuoja fizinė trauka. Galima harmoninga sąjunga su avinu, o su mergele harmoningi ryšiai – retenybė dėl ganėtinai pasyvaus mergelės charakterio, nes dvyniai verčia dažnai jaudintis ir nervintis dėl menkniekių. Su žuvimis sąjunga – nelaiminga, nes labai sunkiai užsimezga tarpusavio ryšiai tarp šių ženklo partnerių. Tą patį galima pasakyti ir apie šaulio ženklą. Su skorpionais – interesų bendrumas. Lengvai užsimezga bendradarbiavimas, tačiau nėra fizinės traukos. Galima harmoninga sąjunga su ožiaragiu, tačiau tarp jų – didelis charakterių nesuderamumas. Bendradarbiavimas – galimas, o tvirta sąjunga – retenybė.
 • vėžys(06.22-07.22)
  Šio ženklo žmonėms palanki santuoka su jaučiais, kurio racionalus požiūris puikiai dera prie vėžio „kieto riešutėlio” charakterio. Palanki sąjunga su žuvimis, mergelėmis, skorpionais. Su svarstyklėmis santuoka – nelaiminga, todėl, kad svarstyklėms nepriimtinas greitai įsižeidžiančio vėžio charakteris. Net draugystė tarp jų užsimezga sunkiai. Su ožiaragiais santuokoje būdingas nepastovumas. Vėžio mįslingas charakteris nepriimtinas ir avinams. Su dvyniais gali būti tik graži draugystė. Liūtas traukia vėžius savo jėga. Tarp jų gali atsirasti nuostabi draugystė ir puikus bendradarbiavimas. Tiesa, yra žinomos ir pavienės laimingos santuokos.
 • liutas(07.23-08.22)
  Su jaučiais santuoka – nesėkminga, t.y. dėl skirtingų požiūrių į gyvenimą dažnai kyla barniai ir nesusikalbėjimas. Skorpiono ženklas stipriai traukia liūtus, tačiau santuoka tarp jų – nelaiminga dėl pavydaus skorpiono ir draugiško liūto charakterio. Su vandenio ženklu – neišvengiami ginčai, todėl santuoka – nerekomenduojama. Su avinu – ideali santuoka, nes daug kas bendro charakteryje, temperamente, mintyse ir požiūryje į gyvenimą. Su dvyniais taip pat daug bendro, be to stipriai traukia fiziškai. Tačiau po audringos pradžios, atsiranda sunkumų ir atšalimas. Dvyniai savo praktiškumu užkariauja išdidžius liūtus, tačiau viskas susiguli dvynių sugebėjimu ieškoti kompromisų. Tada ir atsiranda harmoninga sąjunga.
 • mergelė(08.23-09.22)
  Su dvyniais bendri interesai, draugystė, tačiau susituokti – nepatariama. Su šauliais, mėgstantiems nuotykius ir žygdarbius, avantiūras – nerekomenduojamos santuokos su pedantiškomis mergelėmis. Su žuvimis santykiai klostosi sunkiai. Be to, tarp jų esamos traukos nepakanka santuokai. Su avinu – ištikima draugystė, bendradarbiavimas, tačiau santuokoje gali iškilti sunkumų. Su jaučio ženklo žmonėmis – abipusė simpatija, o santuoka – labai harmoninga. Juos vienija praktiškumas. Tarp vėžio ir mergelės – daug bendro, tačiau jos išskaičiavimas skausmingai žeidžia vėžio jausmus. Nors sąjunga gali būti sėkminga mergelės mokėjimu prisitaikyti prie žmonių. Su skorpionais taip pat sėkminga santuoka, nepaisant skirtingų temperamentų. Su pedantišku ir ramiu ožiaragiu – taip pat pakankamai sėkminga santuoka. Su liūto ženklo žmonėmis lengvai užsimezga draugystė, todėl galima ir laiminga santuoka. Liūto jėga nepaprastai traukia mergeles. Su svarstyklėmis taip pat stipri trauka, tačiau santuokoje – nesibaigiantys konfliktai. Su to paties ženklo atstovais – abipusė simpatija ir sutarimas. Su vandeniu, tik tuo atveju, jei mergelė prisiderins prie jo. Mergelės ženklo žmonės lengvai išteka ar veda, tačiau sunkiai išsaugo santuoką.
 • svarstyklės(09.23-10.22)
  Su jaučiais daug panašumų, o meilė suteikia jiems palaimos ir saugumo jausmo. Tai reiškia, kad santuoka – ilgalaikė. Su dvyniais santuoka – tvirta ir harmoninga. Su vėžio ženklo žmonėmis – vieni sunkumai. Svarstyklėms nepriimtinas egoistiškas vėžio charakteris. Svarstykles traukia avino ženklo žmonės, tačiau širdies reikalus gadina impulsyvus ir pavydus avino charakteris. Su liūtu galima tvirta santuoka tik su sąlyga, jei svarstyklės bus ištikimos. Su skorpiono ženklo žmonėmis – stipri fizinė trauka, tačiau tarpusavio santykiai harmoningumu nepasižymi, nes „minkštas” svarstyklių charakteris ne skorpiono moralinėms nuostatoms. Su savo ženklo žmonėmis labai retai pasitaiko laiminga santuoka. Su ožiaragiais sąjunga – nesėkminga, nes pernelyg skirtingi jų charakteriai, gyvenimo būdai ir temperamentai. Be to, šaltas ožiaragių temperamentas atstumia svarstykles. Su šauliu – tik draugystė ir bendradarbiavimas, nes abiems ženklams būdinga nepastovi fizinė trauka santuokoje. Tačiau atskirais atvejais, lankstus svarstyklių charakteris gali nugalėti likimą. Su mergele – puiki draugystė ir bendradarbiavimas. Vandenis traukia svarstylių ženklo žmones, tačiau greitai atsiranda atšalimas, nors ir be konfliktų. Santuoka dažniausiai – nesėkminga. Su žuvimis palanki draugystė ir bendradarbiavimas. Lengvai atsiranda abipusė simpatija, tačiau fizinė trauka – neypatinga.
 • skorpionas(10.23-11.22)
  Sąjunga su žuvimis, tikėtina, pakankamai sėkminga, tik skorpionui reikėtų daugiau susilaikyti ir neįžeidinėti sentimentalių ir į idealizmą linkusių žuvų jausmų. Su ožiaragiais taip pat ganėtinai harmoningi ryšiai. Ožiaragis savo pedantiškumu ir ramumu prilaikys skorpiono energiją ir aktyvumą. Taip pat galima santuoka su mergele. Ne mažiau turėtų būti sėkminga santuoka ir su romantišku bei paslaptingu vėžiu. Tarp liūto ir skorpiono ženklo žmonių – stipri fizinė trauka, harmonija, tačiau santuoka pasmerkta žlugimui dėl pernelyg egoistiško skorpiono charakterio. Veiklusis ir dalykiškas skorpionas ir svajojantis vandenis iš esmės nesuprastų vienas kito, todėl ir santuoka – nelaiminga. Su jaučiais gali iškilti arba trauka, arba stiprus antagonizmas, tačiau santuoka galima dėl abiejų vienodo aktyvumo. Tarp svarstyklių ir skorpiono ženklo žmonių rekomenduojama bendradarbiavimas darbe, bet ne santuoka, todėl, kad „lengvas” svarstyklių charakteris – ne skorpionams. Santuoka su šauliu – kupina harmonijos. Ganėtinai ramus vandenio temperamentas netinka skorpionams. Su savo ženklo partneriais – irgi didelė trauka, tačiau santuoka – nelaiminga.
 • šaulys(11.23-12.21)
  Avinui šaulys jaučia trauką, tačiau santuoka – nesėkminga. Pernelyg didelė meilė ir šaulio savarankiškumas suteiktų daug skausmo ir jausmingajam vėžiui, todėl net sunku įsivaizduoti jų sąjungą. Su ožiaragiu – daug bendro, tačiau pernelyg skirtingas jų temparamentas „padėtų” sugriauti sąjungą. Harmoninga santuoka su skorpionu, o su svajotoju ir emocionaliuoju vandeniu atsirastų daug bendrų interesų ir fizinės traukos. Sugebantis nusileisti vandenis gerai sutartų su mįslingu šauliu. Jų santuoka – labai harmoninga. Su svarstyklėmis rekomenduojama draugystė, tačiau fizinė trauka – silpna arba iš viso nėra. Harmoninga sąjunga su liūtais. Santuoka su žuvimis – nepalanki. Greitai atsiranda tarpusavio intelektualinis, bet ne seksualinis susidomėjimas. Beveik tas pats ir su dvyniais. Su mergele santuoka – nerekomenduojama. Su savo ženklo partneriais – gana harmoninga sąjunga.
 • ožiaragis(12.22-01.20)
  Su avinu santuoka – pernelyg duobėta. Su svarstyklėmis net neatsirastų draugiški ryšiai, nes ožiaragio šaltumas ir užsisklendimas – diametrialiai priešingas svarstyklių norui bendrauti. Su vėžiu nebūtų harmoninga santuoka. Su dvyniais savitarpio supratimas galėtų atsirasti per didelius vargus. Su vandeniu rekomenduojama bendradarbiavimas darbe. Galima gana tampri sąjunga su praktiškuoju jaučiu. Su skorpionu – harmoninga sąjunga, nes ožiaragio šaltumas nuramintų užsiplieskiantį skorpioną. Su mergele ožiaragiui tikėtina gana tvirta sąjunga. Santuoka tarp žuvies ir ožiaragio galėtų būti laiminga tik dėl intelektualinio panašumo. Tačiau ožiaragio uždarumas giliai žeidžia jautrių žuvų jausmus.
 • vandenis(01.21-02.19)
  Su jaučiu – neišvengiami barniai, santuoka – nesėkminga, tačiau tokioje santuokoje gimsta puikūs vaikai. Svarstyklės stipriai traukia vandenius, tačiau greitai ir atšąla. Su skorpionu sąjunga – nelaiminga, nes skorpionas – trykštanti energija, o vandenis – svajoklis, todėl jie sunkiai suprastų vienas kitą. Su vėžiu – draugystė, nes stiprios traukos nėra, todėl ir neatsirastų ir meilė. Su mergele – stipri trauka, bet nesibaigiantys konfliktai. Santuoka nerekomenduojama, tačiau atskirais atvejais mergelės sugebėjimas prisiderinti prie partnerio gali baigtis pakankamai sėkminga santuoka. Su šauliu – harmoninga sąjunga. Mokantis lengvai prisitaikyti vandenis, taip pat lengvai randa bendrą kalbą su besiblaškančiais ir nežinia ko norinčiais jaučiais. Su ožiaragiu geresnis bendradarbiavimas darbe, nei asmeniniuose santykiuose. Su žuvimis – ne iš karto, bet po kiek laiko apsitrynus, visai sėkminga santuoka. Su savo ženklo žmonėmis – savitarpio supratimas, daug bendrų interesų, bendradarbiavimas, bet ne santuoka. Labai harmoninga sąjunga su avinu. Tas pats ir su dvyniais- abipusė trauka, kuri gali peraugti į meilę.
 • žuvys(02.20-03.20)
  Su avinu labai sėkminga santuoka, nors apskritai šis ženklas dažnai atstumia žuvis. Juos baugina avino temperamentas. Jaučiams – gana stiprus traukos jausmas, o jųdviejų sąjunga – pakankamai harmoninga. Su ožiaragiais – trūksta harmonijos, t.y. ožiaragių šaltumas ir uždarumas žeidžia žuvų jautrius jausmus. Su skorpionu – sąjunga pastovi, jei skorpionas bus pakantesnis ir pagarbiau elgsis su žuvimis. Su liūtu santuoka nerekomenduojama, nes jo pernelyg didelis aistringumas ir impulsyvumas nepriimtinas žuvims. Atsirasti artimiems kontaktams su vandeniu trukdo jo šaltakraujiškumas. Iš tikrųjų galima santuoka, bet labai retais atvejais. Su šauliu taip pat retai galima santuoka, nes stinga fizinės traukos. Tas pats ir su svarstyklėmis. Su savo ženklo žmonėmis retai iškyla geri tarpusavio santykiai. Su mergele sąjunga – nesėkminga, nes pernelyg skirtingi charakteriai.

Šaltinis: www.sexplius.lt


6 thoughts on “Poros suderinamumas

 • neringa

  nesutapimai “Poros suderinamumas”
  žuvys(02.20-03.20)
  Su avinu labai sėkminga santuoka, nors apskritai šis ženklas dažnai atstumia žuvis. Juos baugina avino temperamentas.

  avinas(03.21-04.20)
  Su žuvimis greitai atsiranda trauka, tačiau dėl per daug skirtingų charakterių santuoka – nesėkminga.

 • irena

  Mes esame jau susituoke beveik 12metu. as esu zuvis, o jis – saulys. Aisku, visko buvo, bet iki siolei mes negalim gyventi vienas be kito, o raso, kad fizines traukos nera. Yra viskas, gal kaip kam?

 • Kristina

  esu liutas ir 5 metai gyvenu santuokoje su zuvimi…pagal suderinamuma netinkama santuoka,pas mus taipat buvo visko,bet dar vis kartu ir taipat atrodo negalime vienas be kito,o kaip toliau gyvenimas susiklos tai negaliu paskyti,nes pragyvena zmones ir puse savo gyvenimo kartu ir issiskiria…

 • Ineta

  as esu liutuke, o mano antroji puse mergele. sutariam labai gerai. per 5 menesius draugystes nebuvome susipyke nei vieno vienintelio karto. as manau, jog tokia turi buti ideali pora :)

 • EGLĖ

  Aš žuvytė,vyras-vėžys. Kartu esame 19 metų. Ir negaliu parašyti “buvo visko”,nes sugyvename tikrai idealiai,esu mylima ir mylinti.;) Manau tai ideali sąjunga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>