Namų horoskopas

 • avinas(03.21-04.20)
  Siekia turėti savo nuosavą namą, kur būtų galima pasitraukti, rasti ramybę ir poilsį nuo aktyvaus, dinamiško, pilno įvykių ir aistrų gyvenimo. Mėgsta naujoves, stengiasi ir nori gyventi didmiestyje ar šalia jo, kad būtų pasiekiamos pasilinksminimo, susitikimo su draugais, verslo partneriais vietos. Mėgsta švelnų klimatą, patinka neįprasto išplanavimo, netradiciniai namai.
 • jautis(04.21-05.22)
  Svajoja apie namą ir aplink jį esančius pakankamai didelius plotus žemės. Namas tvirtas, saugus, beveik tvirtovė. Nesistengia pakliūti į didmiestį, patenkintas yras net tolimame vienkiemyje. Mėgsta pats tvarkytis, toliau gražinti savo namus. Patinka užsiimti gyvenamąją aplinka, auginti ir prižiūrėti gėles, pasikapstyti darže.
 • dvyniai(05.23-06.21)
  Mėgstantys pokyčius, jiems sunku gyventi vienoje vietoje, dažnai kraustosi, ieško naujovių, naujesnių, stilingų, ekstravagantiškų architektūrinių sprendimų. Nori, kad gyvenamasis būstas būtų kažkuo neįprastas. Mėgsta dideles erdves. Namuose irgi ieško galimybės pasislėpti, atsikvėpti, atgauti jėgas. Daug perka, keičia būstą, jam malonūs netikėti erdviniai sprendimai, dažnai tam išleidžia begales pinigų.
 • vėžys(06.22-07.22)
  Siekia komforto. Namai turi būti įrengti moderniškai, patogūs. Įsirengdamas būstą negaili pinigų, renkasi pačios aukščiausios kokybės ekologiškas medžiagas, geriausią buitinę techniką. Vėžiui namų širdis ir pagrindas yra virtuvė, todėl ji kartais būna panaši ir į patogų gyvenamąjį kambarį su kokybiška technika ir įranga. Nemėgsta bandyti ir ieškoti, renkasi žinomų firmų, patikrintas ir tikrai geras prekes.
 • liutas(07.23-08.22)
  Jeigu liūtas dar vis gyvena mažame daugiabučio namo bute, jis tikrai jaučiasi kaip zoologijos sodo narve. Jam tiesiog gyvybiškai būtinas didelis ir erdvus namas. Svarbus namo privalumas- židinys, ar krosnis, galimybė pasėdėti prie besikūrenančios ugnies. Interjero spalvos ryškios, pastebima prabanga, ištaiga. Pats tinkamiausias liūtui – natūralių ekologinių medžiagų namas, tai gali būti raudonų plytų ar keraminių blokelių pastatas.
 • mergelė(08.23-09.22)
  Mėgsta praktiškumą, tvarką. Namuose turi būti visi patogumai, galimybė palaikyti švarą. Patinka priemiesčio nedideli, jaukūs namukai. Mėgsta šalia namo turėti nedideli savo prižiūrimą sodelį, kad išėję galėtų pasigėrėti gamtos grožiu. Vertina būstą, kur gali labiau atsiriboti, būti mažiau pastebimi kaimynų. Mažai bendrauja, vertina savo erdvę ir plotą, nenori dažnų svečių. Įsirengdami būstą taupiai renkasi medžiagas, neišlaidauja, nenori permokėti už darbus.
 • svarstyklės(09.23-10.22)
  Patinka gyventi dideliame mieste, daug bendrauti. Dažnai priiminėja svečius, bendrauja su draugais namuose, todėl norėtų turėti sodą šalia gyvenamojo būsto, kur galėtų laiką leisti su draugais. Patiktų sode žydinčios gėlės. Nesureikšmina per daug ar gyventi nuosavame name, daugiabučio namo bute, tačiau tai turi būti tikrai labai skoningai įrengti namai, subtiliai vertina grožį.
 • skorpionas(10.23-11.22)
  Namas turi atspindėti skorpiono tvirtybę, tai tarytum jo paties atspindys, todėl dažnai gali būti panašus į tvirtovę, kartais apsuptas paslapties. Aplinkui gali būti dideli medžiai, kad namas nestovėtų vienišas plyname lauke, mėgsta įvairias uždangas, pavėsį. Siekia apsitverti namą tvora- pabrėždamas teritorijos ribas ir apsaugą. Namas- tai tarytum išorinis skorpiono pasididžiavimo simbolis. Būtinai individualus, išsiskiriantis iš kitų. Labai norėtų šalia namo įsirengti vandens tvenkinuką, nuostabu, kai netoliese yra natūralus ežeras, didesnis vandens telkinys.
 • šaulys(11.23-12.21)
  Mėgsta laisvę, gryną orą, nori gyventi užmiestyje. Patinka saulėtos, atviros vietos. Siekia turėti didelę nuosavą erdvę- didesnį apie namą esančios žemės plotą. Kartais nelabai mėgsta per dažną kaimynų kišimąsi ar norą bendrauti.
 • ožiaragis(12.22-01.20)
  Labiau vertina senosios architektūros pastatus, nemėgsta naujų, šiuolaikinių, greitai pastatomų pastatų. Siekia ramybės, nori pasitraukti toliau nuo bet kokio triukšmo. Patinka gyventi senuose namuose, jaučiasi, kad tuomet tarytum prisipildo praeities energija. Mėgsta atnaujinti būstą, leidžia tam pakankamai pinigų, tačiau apsvarsto, nepuola į pertvarkos ar remonto kraštutinumus.
 • vandenis(01.21-02.19)
  Vertina modernius pastatus, patinka kur daug stiklo, šiuolaikinis, naujoviškas išplanavimas, didesnės erdvės. Norėtų didelių aikštelių ar terasų, patinka erdvūs balkonai. Namuose turi būti galimybė pačiam kažką konstruoti, užsiimti mėgstamais ir mokamais darbais- todėl gali būti net keletas dirbtuvėlių, įrankių lentynų, dideli plotai ne gyvenamųjų o darbo patalpų. Vertina techniką, patinka modernūs technologiniai sprendimai- automatiniai vartai, įvairūs sensoriai, davikliai.

 • žuvys(02.20-03.20)
  Namai turi būti erdvūs, idealu, kai šalia yra upelis ir nuolat girdisi vandens šniokštimas. Namai jaukūs, tačiau neryškių, pastelinių tonų, ramūs. Vertina prabangą, ekstravagantiškus pirkinius, todėl negaili tam pinigų. Mėgsta bendrauti su kaimynais, nevengia vizitų.

One thought on “Namų horoskopas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>