Moteriški kvepalai pagal zodiako ženklą

Moteriski kvepalai pagal zodiako zenkla

Moteriski kvepalai pagal zodiako zenkla

 

Ne veltui parduotuvių lentynose moteriškų kvepalų gausa tiesiog stebina ir nuo buteliukų spalvų ir skirtingų dizainų net raibsta akys. Juk kiekviena dama – kitokia ir išskirtinė. Visoms reikia skirtingų,  jos būdą atspindinčių aromatų. Todėl moteriški kvepalai skirstomi pagal pagrindines natas, kurios pasirenkamos kvepalų pagrindu. Nuo to, kokio charakterio žmogus renkasi kvepalus, priklauso ir kvepalų sudėtis. Nežino, koks kvapas tinka Jums? Štai paprasčiausias būdas išsirinkti – sekti savo prigimtimi.

 

Avinas

Ryžtingos ir drąsios avino ženklo moterys visuomet siekia išsiskirti. Joms reikia aštrių ir sodrių  skonių kvapų. Tiek žiemą, tiek vasarą šios moterys renkasi muskuso, cinamono, gvazdiko ar kitų ryšių natų aromatus.

Patarimas avinams:  Cerruti 1881,  L`Eau par Kenzo, Chanel N5.

 

Jautis

Po jaučio ženklu gimusios moterys yra itin žemiškos ir pragmatiškos. Todėl dažniausiai ir kvapą jos renkasi labai atsakingai. Jos tarsi aistra ir harmonija viename, šioms moterims ypač tinka labai moteriški – gėlių aromatai. Šių ženklo atstovių kvepalai dažniausiai parenkami labai preciziškai, todėl jaučiui renkantis kvepalus geriau nė neprieštarauti.

Patarimas jautims: Magic noire, Hugo Woman, Chiffon Sorbet Escada.

 

Dvyniai

Dvynių moterys visada nenurimstančios vietoje, todėl joms tinkantys moteriški kvepalai turi būti nenuspėjami, visuomet ryškūs ir skatinantys aktyviai veikti, eksperimentuoti. Dažniausiai joms tinka aromatai, tiesiog sukurti maištaujančioms ir veržlioms moterims. Greičiausiai dvynėms tiks gaivūs ir nenuspėjami aromatai, kuriuos kartais net sunku ir atrasti. Dažniausiai joms aptinka mėtų, eukalipto, levandų, irisų natos.

Patarimas dvynėms: Joop! Homme, Drakkar Noir, Kenzo pour homme.

 

Vėžys

Itin racionalioms ir susikaupusioms vėžio ženklo atstovėms labai patinka pastovumas ir konkretumas. Dažniausiai jos ilgą laiką nesiskiria su vieno aromato kvepalais, tad joms apsispręsti, kokius kvepalus rinktis – labai sunku. Visgi vėžių ženklo atstovėms labiausiai tinka ir patinka šiek tiek romantiški ir kartais netradiciniai kvepalai, primenantys kelionę aplink pasaulį. Juose kvapo pagrindu dažniausiai tampa jazminas, bazilikas, greifrutas.

Patarimas vėžiams: Magnetic, Parfum d`Ete Kenzo,  Eau de Doice Vita.

 

Liūtas

Nuolat mėgstančioms būti dėmesio centre liūtėms reikia tokių kvepalų, kurie taip pat priverstų atsisukti visus praeivius. Liūtės moterys mėgsta būti nepažabojamos, neprilygstamos ir nepasiekiamos. Todėl liūčių kvepalai dažniausiai ne tik sodrūs, bet ir itin saldūs, dažniausiai jos renkasi tokius receptus,  kuriuos net sunku įspėti. Jei esate liūtė ir ieškote kažko sau, nepraeikite pro lentynas su heliotropo, rozmarino ar eglių natų kvepalais.

Patarimas liūtėms: Magie noire, Opium pour homme, Dune pour hoilime.

 

Mergelė

Moteriškosios ir šeimos sielos mergelės mėgsta romantiškus ir subtilius aromatus. Jų rankinėje visuomet rasite kažką saldaus ir padedančio įsimylėti. Mergelėms visuomet patinka kvapai, kurie simbolizuoja naujienas ir pasitikėjimą savimi. Todėl mergelių kvepalų pagrindu gali tapti mėtos, santalas ir lelijos.

Patarimas mergelėms: Chiffon Sorbet Escada, Gabriela Sabatini, Nuit d`Ete. 

 

Skorpionas

Savimi patenkintos ir visuomet apsiginti pasiruošusios skorpionės moka džiaugtis gyvenimu ir siekti savo tikslų. Todėl jų rankinukuose dažniausiai rasite itin aštrių ir sodrių aromatų. Jų kvepalai dažniausiai alsuoja seksualumu, grožiu ir neišsenkančiu moteriškumo pradu. Tikrosios skorpionių natos: pačiuliai, jazminas, kedras.

Patarimas skorpionėms:  Good Life, Passion, Davidoff.

 

Šaulys

Visuomet pasiruošęs veikti ir turintis planą šaulys skleidžia drąsos ir nepaveržiamumo aromatus. Todėl  šioms moterims puikiausiai tinka kvepalai, alsuojantys gamtos didybe, praturtinti rytietiškai ir gėlių kvapais. Todėl šauliui labiausiai tinka orchidėjų, apelsinų ir rožių deriniai.

Patarimas šaulėms: Parfam d`Ete Kenzo, L`Eau D′lssey Honime, Paloma Picasso.

 

Ožiaragis

Pragmatiškos ir santūrios ožiaragio merginos visuomet yra labai moteriškos ir jautrios. Visas jų gyvenimas puikai sustyguotas ar bent joms taip atrodo. Visgi ožiaragio merginos trokšta būti dėmesio centre, todėl nors ir intuityviai, tačiau visuomet renkasi ryškius ir labai vakarinį aromatą primenančius kvapus. Jų kvepaluose pagrindinėmis natomis groja imbieras, anyžius, indiški prieskoniai.

Patarimas ožiaragėms: Magie noire,  Ana`i`s Ana`i`,  Climat.

 

Vandenis

Visuomet laukinės ir nesuvaržomos vandenio ženklo moterys tokios pačios ne tik savo viduje, bet ir gyvenime. Jos visur eina drąsiai ir visuomet gauna tai, ko nori. Todėl vandenių kvepalai yra tiesiog pavergiantys, žavintys, viliojantys ir net šiek tiek hipnotizuojantys. Išskirtiniai moteriški kvepalai, praturtinti bergamočiais, arbatmedžiu ir žaliąja arbata – štai vandenio vizitinė kortelė.

Patarimas vandenėms: Givenchy Amarige, Joop! Homme, Good Life. 

 

Žuvys

Viliokliškos ir mistiškai paslaptingos žuvys kartais nežino, ko nori, tad ir savo mėgstamus kvepalus joms išsirinkti  sunku. Tačiau dažniausiai to nepastebėdamos renkasi aromatą, kuris atspindi jų asmenybę – visapusišką, ryžtingą ir nepaliekantį abejingų. Žuvys visuomet nenuspėjamos, todėl jų mėgstami kvapai nevienareikšmiški – juose susipina gėlių ir skirtingų prieskonių aromatai.

Patarimas žuvims: Drakkar Noir, Cool Water Woman, Cool Water. 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>