Mergelės ženklo savybės

Spalvos ir gėlės

Mergelei tinka žemės spalvų spektras. Įsivaizduokite javų laukus. Švelniai ruda, mėlyna, pilka, balta, juoda ir tamsiai žalia – tai Mergelės spalvos. Ryškūs atspalviai tiktų tik akcentams. Kaime gyvenantys šio ženklo atstovai norės auginti ar bent jau stebėti lauko gėles. Vėdrynas, rugiagėlė, neužmirštuolė, ramunė, našlaitė yra tik keli gražių ir įdomių gėlių pavyzdžiai. Mergelės valdo alyvmedžius. Nepražiopsokite jų žydėjimo meto gegužę.
Jei norite savo Mergelei padovanoti puokštę gėlių, rinkitės baltas. Šio ženklo žmonės tiesiog dievina baltą spalvą. Atsižvelgiant į tai, kad Mergelės stichija žemė, sodininkystė gali būti vienas mėgstamiausių užsiėmimų. Puikios dovanos yra sodo įrankiai, laistytuvai, specialūs guminiai batai. Miesto gyventojams nupirkite tokių vijoklinių gėlių, kurios gražiai išsiraizgytų nuo palangės per visą lauko sieną. Pvz., smalka.

Metalai, brangakmeniai ir audiniai

Mergelės teikia pirmenybę paprastiems papuošalams. Šis ženklas valdo gyvsidabrį, bet, be termometro, jis nenaudingas, todėl Mergelės renkasi sidabrą ir baltą auksą. Nelabai patinka geltonas auksas. Agatai – Mergelės akmenys. Perlus dažniausiai sieja su Vėžiu, jie sužadina grynumo, tyrumo įvaizdį, o tai atspindi Mergelės tikslą. Dažnai tam pačiam ženklui priskiriami ne vienas ir ne du brangakmeniai. Išsiaiškinau, kad daugeliui Mergelių tinka hematitas, jaspis, safyras ir chrizolitas. Šio ženklo žmonės dažniausiai teikia pirmenybę vienetiniams papuošalams. Beje, Mergelės ženklo moterys paprastai nenešioja daug papuošalų. Joms patinka dovanų gauti brangakmenių, bet neįsižeiskite, jei taip ir neišvysite Mergelės su jūsų dovana.

Šio ženklo atstovai labiausiai vertina minkštus ir natūralius audinius. Ypač jiems patinka plona vilna arba flanelė. Mergelė valdo tokius amatus kaip audimas ir mezgimas. Šio ženklo žmonėms patinka rankų darbo drabužiai.

Maistas, augalai, skonis ir kvapai

Daugelis Mergelių labai rūpinasi savo sveikata. Šie žmonės paprastai teikia pirmenybę neaštriam maistui su lengvais padažais. Grietininiai padažai ar sudėtingai paruošiami patiekalai su daugybe ingredientų būna jiems per riebūs. Mergelė kartais per daug įsijaučia į dietų laikymąsį ir sveikos gyvensenos praktikavimą. Viena mano pažįstama moteris, gimusi šio ženklo periode, tiesiog jėga save sulaiko nuo taip mėgstamų skaityti knygų apie dietas. Moteris šiaip nėra nuobodi, apsėdus naujausių knygų apie mitybą manijai, ji pradeda skleisti įgytas žinias visiems iš eilės. Tuo metu ypač sumažėja norinčiųjų kartu su ja papietauti. Gimusiems po Mergelės ženklu žmonėms, kurie labai rūpinasi savo mityba, geriausias sprendimas būtų pasikonsultuoti su dietologu ir laikytis jo pasiūlyto režimo. Pajutusi, kad jo (jos) problemą galima išspręsti tvarkingai, Mergelė nurims ir galės sau padėti.
Vaistinių augalų sodas idealiai tinka Mergelių praktikuojamam sveiko gyvenimo būdui. Šis ženklas valdo cikoriją, valerijoną, trūkažolę, sausmedį. Mergelei gydymasis žolelėmis gali stipriai sumažinti vizitų pas gydytoją skaičių.

Mergelės ženklo vyrams ir moterims būdinga graži odos spalva. Nesuklysite, jei rinkdamiesi spalvas, derinsite jas prie Mergelės veido. Iš tikrųjų, nuostabi dovana galėtų būti veido masažas ar ypatingas veido kremas. Jei esate šio ženklo atstovas ir pastebėjote nelabai gerą jūsų odos būklę, atidžiai derinkite savo mitybą. Mergelė valdo žarnyną ir maisto medžiagų įsisavinimą. Štai kodėl daugelis šio ženklo žmonių taip rūpinasi savo dieta.

Mergelėms patinka tualetinis vanduo ir kvepalai, tačiau nemėgsta stiprių kvapų. Levandos, jazmino, citrinų aromatai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Pavyzdžiui, gerai žinomą vyrišką tualetinį vandenį “Brue“, be kitų sudėtinių dalių, sudaro levanda, citrina, anyžiai. “Chanel Nr. 5″ sudaro jazminas, citrina ir kt.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>