Mergelės charakterio bruožai ir simboliai

Charakterio bruožai ir simboliai

Mergele visomis jegomis siekia tobulybes ir tyrumo. Pasikonsultuoti ateje šio ženklo atstovai su savotišku atsiprašymu balse ištaria: “Aš esu Mergele”. Jie remiasi gandais, kad Mergele yra išrankus, griežtu loginiu mastymu pasižymintis ženklas, kuriam labai sunku itikti. Iš tikruju, šio ženklo žmones siekia tobulumo, ieško jo visur ir visada. Svarbiausia, beje, ne tobulumas, o jo siekimas. Jei pasieksite tobulybe, neliks nieko kita kaip kita diena griuti negyvam, nes jau nebebus ka veikti!
Mergeliu prigimtyje slypi vientisumo ir suderinamumo poreikis. Vertingiausios ju savybes – tai sugebejimas analizuoti, atskirti ir ižvalgumas. Kita vertus, jei Mergeles išimtinai pasikliaus savo analitiniais sugebejimais, gali taip iklimpti smulkmenose, kad ieškodami adatos šieno kupetoje nepastebes pacio šieno.
Mergele yra žemes ženklas, kuri simbolizuoja laikanti kvieciu peda mergele. Šis simbolis susijes su Babilono derlingumo deive Ištare. Graiku mitologijoje derliaus mergele buvo Persefone, kuri praleisdavo šešis menesius požemio karalysteje, o likusius šešis

megavosi žemes vaisiais. Mergele visada vaizduoja klasikines skulpturos, O žmonems, gimusiems po šiuo ženklu, patinka klasikiniai stiliai. Šio ženklo žmones dažnai lieka ištikimi savo principams ir iprociams visa gyvenima. Stebekite savo Mergele ir išsiaiškinkite jos pomegius – tada žinosite, ka dovanoti. Reikia dar pridurti, kad Mergeles labai aktyvios ir joms (jiems) retai buna nuobodu.
Astrologinis Mergeles valdovas yra prekybos dievas ir keliautoju globejas Merkurijus. Merkurijus valdo informacija ir žinias, todel šio ženklo žmones trokšta pažinimo. Šiuo troškimu su jomis gali konkuruoti tik kitas astrologinis ženklas, kuri valdo Merkurijus – Dvyniai. Merkurijaus valdomi ženklai yra “Sujungiantys ženklai”. Ju privalumas tas, kad gali sujungti tiek idejas, tiek žmones. Astrologijoje mes šiuos ženklus vadiname nepastoviais, kintanciais. Mergele, Dvyniai, Šaulys ir Žuvys – nepastovieji ženklai, valdantys periodus, kai keiciasi metu laikai. Nuolatine gamtine kaita paaiškina labai išvystyta Mergeles sugebejima prisitaikyti ir lankstuma. Šio ženklo žmones nera tokie neryžtingi kaip Svarstykles, bet jiems idomu sužinoti, ka masto kiti ir atitinkamai tuos požiurius prisitaikyti sau. Mergeles yra nuostabus ir patikimi tarnautojai, nes jie visada žino, ka ir kada reikia daryti. Šio ženklo žmones yra tikslus ir praktiški. Tik užduokite jiems klausima. Kol pateikia atsakyma, ju smegenyse vyksta toks intensyvus analizavimas, kad net ju išraiška tai išduoda.
Merkurijus (graiku mitologijoje – Hermis) taip pat buvo susijes su gudrybemis ir išdaigomis. Vienai Mergelei labai patinka kvailinti savo draugus prisiuvant žymiu dizaineriu etiketes prie eiliniu, kasdieniu drabužiu. Visi žino, kad ji taip daro ir

gardžiai pasijuokia. Mastymo reikalaujantys žaidimai ir žaislai skatina pasireikšti ne tik Mergeliu humoro jausma, bet ir poreiki nuolatos spresti ka nors sudetingo, painaus. Puikios dovanos šio ženklo žmonems yra žodžiu žaidimai, kalamburu knygos, galvosukiai ir kryžiažodžiai. Mergele yra taupus ir kuklus ženklas, todel nesitikes jusu brangiu dovanu. Jei del šio žmogaus išleisite daug pinigu, jis gali pasijusti nesmagiai. Vis tiek užsigeide nupirkti ka nors brangesnio, rinkites populiariu pasaulyje kompaniju produkcija, kuri garseja gražiu dizainu, patikimumu ir ilgaamžiškumu. Tai pamalonins Mergeliu prabangos bei praktiškumo poreiki. Šio ženklo žmones pirmenybe teikia krištolui. Mažos porcelianines dežutes ar suvenyrai taip pat geros dovanos. Jei norite padovanoti drabužiu, rinkites tokius garsius dizainerius kaip Šanel, Guci, Prada, Brolius Bruks ar Aberkromni ir Fica. Mergeles nereikalauja brangiu dovanu, bet tikrai ivertins aukšta ju kokybe.
Jei renkate dovana mažai pažistamam, pasistenkite išsiaiškinti didžiausia pomegi ir padovanokite su juo susijusia informacine knyga. Pavyzdžiui, Mergeles ženklo žmonems, kurie domisi kinu ir televizija, patiktu tokios knygos kaip “Kino enciklopedija” ar “Leonardo Maltino filmu vadovas”, kuriame aprašomi filmai ir pateikiamos santraukos bei ivertinimai. Kita nebloga dovana butu katalogu katalogas. Mergelems patinka tyrineti katalogus, todel visu katalogu santrauka tikrai pradžiugintu šio ženklo žmogu. Labai vertingos dovanos yra almanachas ar knygos iš istoriniu laiku serijos. Jei itariate, kad šio ženklo žmogus yra smaližius, nupirkite saldainiu dežute, kurios viduje butu saldainiu sudeties aprašymas. Megavimasis saldainiais bus dar malonesnis.

Mergelems patinka tvarka ir sistema visose srityse – tiek materialiame, tiek dvasiniame pasaulyje. Spalvotos užrašu knygutes padetu šio ženklo žmogui susisteminti mintis. Mergeles knygute viena laikys namuose, kita darbe, dar kita skirs finansiniams reikalams ir galu gale vienoje irašys savo slapciausias svajones. Kaip jau minejau, Mergelems patinka tvarka, todel segtuvai, lagamineliai su daug skyriu pades palaikyti tvarka fizineje erdveje. Viena Mergeles ženklo kliente iškilus problemoms visada tvarko spintas. Tai jai tarsi apsivalymas nuo blogu minciu – išmetami nereikalingi daiktai ir paliekama vietos naujiems.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>