Mėnulio reikšmė horoskopo ženkluose

Dabartinėje urbanizuotoje visuomenėje retokai pakeliame akis į naktinį dangų, dažniau grožimės dirbtiniais miesto žiburiais, bet nuo to ar mes matome žvaigždės ir mėnulį, ar ne, jų poveikis nepakito. Nuo senų laikų saulės ir mėnulio judėjimas dangaus skliaute padėjo žmonėms sekti laiką ir planuoti darbus. Mėnulis valdo potvynius ir atoslūgius, augalų syvų tekėjimą, bendrą gyvojo pasaulio emocinį foną ir energijos lygį, o taip pat fizinę savijautą ir nuotaikas. Vieni mėnulio poveikį jaučia stipriau, kiti silpniau, tai priklauso nuo to ar stiprus mėnulis kiekvieno žmogaus gimimo horoskope. Net jei nelaikote savęs ypatingai imliais subtiliam emociniam ir energetiniam poveikiui renkantis laiką kai kuriems svarbesniems darbams vertėtų atsižvelgti ir į mėnulio padėtį. Net ir nedidelė pagalba, kartais gali nulemti labai daug.

Mėnulio mėnuo trunka apie 29 su puse paros ir per tą laiką jis pabuvoja visuose zodiako ženkluose. Astrologijoje laikomasi nuostatos, kad būdamas kiekviename zodiako ženkle, mėnulis veikia tuos žmogaus kūno organus, kuriuos valdo tas ženklas. Tie organai kol mėnulis keliauja juos veikiančiu zodiako ženklu yra labai pažeidžiami, tad reikėtų juos patausoti, stiprinti švelniomis natūraliomis priemonėmis. Geriausiai gydymui pasiduoda organai, valdomi priešingo Zodiako ženklo (Avinui tai Svarstyklės, Jaučiui – Skorpionas ir t.t.) Būtent juos ir reikia gydyti ir operuoti.

Mėnulis Avino ženkle

Avinas valdo lyderystę ir iniciatyvą, todėl mėnuliui keliaujant jo valdomis gali apimti nekantrumas ir noras nuveikti ką nors reikšmingo. Puiki diena imtis ko nors naujo, nukreipti savo jėgas į tikslą, tačiau smulkios detalės kels nuobodulį, norėsis naujovių ir iššūkių. Šiuo metu yra polinkis pirmiau veikti, o tik vėliau pagalvoti, gali būti sunku suprasti kitokią nuomonę, reikėtų vengti per didelio impulsyvumo ir saugotis nelaimingų atsitikimų.

Avinas valdo galvą, smegenis ir akis taigi mėnuliui viešint šiame ženkle gali kamuoti galvos skausmai, nemiga ir regėjimo sutrikimai. Dėl polinkio į kraštutinumus ir padidėjusio adrenalino galimas neigiamas streso poveikis nervų ir virškinimo sistemai. Nepatartina bet kokia galvos, dantų chirurgija. Palankus metas gydyti priešingo ženklo – Svarstyklių valdomus organus.

Šis metas labai tinkamas šalinti nepageidaujamiems plaukeliams, apgamėliams ar odos valymui. Jei tuo metu dar ir priešpilnis bus labai efektyvios kaukės.

Mėnulis Jaučio ženkle

Mėnuliui keliaujant jaučio valdomis sustiprėja stabilumo ir saugomo poreikis, galimas nepalankus požiūris į permainas. Šiuo metu tampame ištvermingi, atkaklūs ar net užsispyrę ir nelankstūs. Puikus metas ilgalaikiams pirkiniams nes rinkdamiesi mąstysite praktiškai.

Jautis valdo kaklą ir gerklę, taip pat ausis ir endokrinines liaukas. Kol mėnulis keliauja Jaučio ženklu nereikėtų operuoti kaklo ir gerklės, tačiau gerklę gydanti žolelių arbata šiuo metu būtų labai naudinga. Šiuo metu negalima badauti. Palankus metas gydyti ar operuoti priešingo ženklo – Skorpiono valdomus organus.

Šis metas labai palankus intensyvaus poveikio kosmetinėms priemonėms – kaukėms, serumams, ampulėms bei maitinamiesiems kremams. Oda puikiai viską sugeria. Taip pat pakoreguokite antakių formą.

Mėnulis Dvynių ženkle

Mėnuliui keliaujant Dvynių valdomis tampame komunikabilūs, aštrialiežuviai, kupini naujų nors ir nelabai praktiškų sumanymų bei nervingi. Tiek nuomonė, tiek emocinė būsena nepastovi, sunkoka susikaupti ir užbaigti kas pradėta, rutina kelia nuobodulį. Puikus metas bendravimui, deryboms. Ilgesnį laiką mokytis gali neužtekti kantrybės, tačiau įsigilinti ir išspręsti uždavinį ar sudėtingą problemą tikrai pavyks.

Dvyniai valdo pečius, rankas, plaštakas, o taip pat viršutinę plaučių dalį. Taigi saugokite kvėpavimo takus, gali paūmėti virškinimo sistemos sutrikimai. Venkite ilgalaikės vienodos fizinės įtampos, ypač rankų. Pervargimas gali pakenkti nervų sistemai. Palankus metas gydyti priešingo zodiako ženklo – Šaulio valdomus organus.

Šiuo metu labai naudingos visos vandens procedūros, jei nėra galimybės nueiti į pirtį, tai bent pasilepinkite vonioje. Masažas taip pat duotų puikių rezultatų, o štai kremus rinkitės kuo lengvesnius.

Mėnulis Vėžio ženkle

Mėnuliui keliaujant Vėžio valdomis pabunda jautrumas ir užuojauta, viską išgyvename visa širdimi ar tai būtų meilė, baimė ar pyktis. Yra pavojus per daug jautriai reaguoti, emocijos šiuo metu labai svyruojančios, nuo optimizmo ir draugiškumo iki melancholijos ir uždarumo skiria tik vienas žingsnis, žodis ar akimirka. Sustiprėja asmeninės erdvės poreikis, taip pat norisi praleisti daugiau laiko savo namuose, su šeima.

Vėžys valdo alkūnes, krūtinę, pilvą ir virškinimą. Taigi šiuo metu būkite atsargūs jei ir taip turite skrandžio opą. Gali sustiprėti emocinis nestabilumas, depresija. Šiuo metu lengvai peršąlama, bei kamuoja skausmingos mėnesinės. Venkite alkoholio, apvalykite organizmą, puikus metas gydyti priešingo ženklo – Ožiaragio valdomus organus, apsilankyti pas dantistą.

Mėnulis Liūto ženkle

Mėnuliui keliaujant Liūto valdomis pasireiškia didžiadvasiškumas, noras pasirodyti, sublizgėti, spinduliuojame savo energiją į išorę. Noras būti įvertintam ir pripažintam gali pastūmėti aktyviau save išreikšti, bet nesulaukę norimos reakcijos ir susižavėjimo galime liūtiškai įsižeisti.

Liūtas valdo viršutinę nugarą, stuburą ir širdį bei kraujotakos sistemą, šiuo metu patartina nepervargti ir jokiu būdu nesiimti drastiškų gydymo priemonių kaip operacijos, palankus tik švelnus palaikomasis gydymas. Palankus metas gydyti priešingo ženklo – Vandenio valdomus organus.

Puikus metas keisti šukuosena, turėsite tikrus liūto karčius. Jei turite labai tiesius plaukus šiuo metu kaip tik pavyktų juos sugarbanoti, o paklusnesniems plaukams garbanos gali gautis net pernelyg susisukusios, būtų gerai į tai atsižvelgti ir naudoti švelnesnes priemones.

Mėnulis Mergelės ženkle

Mėnuliui keliaujant Mergelės valdomis sustiprėja loginiai ir analitiniai gebėjimai, mąstome racionaliai ir praktiškai, mielai bendraujame, keičiamės informaciją, tampam atidūs detalėms, tad puikus metas planuoti ar organizuoti, tvarkyti dalykinius reikalus, mokytis ar užsiimti kruopštumo ir atidumo reikalaujančiu darbu. Šiuo metu dėl sustiprėjusio polinkio į kritiką ir šalto intelekto yra pavojus užimti visuomet teisaus visažinio poziciją.

Mergelė valdo nervų sistemą, žarnyną ir visą apatinę pilvo dalį. Saugokitės, kad nepasigautumėt kosulio, taip pat mažiau nerimaukite dėl smulkmenų. Būkite atidūs maistui, kad nesuerzintume šiuo metu jautraus žarnyno. Palankus metas valyti kraują ir kepenis žolelių arbatomis bei gydyti priešingo zodiako ženklo – Žuvų valdomus organus.

Mėnulis Svarstyklių ženkle

Mėnuliui keliaujant Svarstyklių valdomis tampame žavingi ir kūrybingi, sustiprėja grožio ir harmonijos pojūtis. Diplomatiškumas ir gebėjimas įžvelgti abi reikalo puses šiuo metu įneš tarpusavio supratimo į santykius, bet gali kliudyti ryžtingai priimti sprendimus. Svarstyklių įtakos laiką išnaudokite bendravimui, meninei saviraiškai. Neaukokite savo įsitikinimų ir interesų dėl taikos ir ramybės.

Svarstyklės valdo apatinė nugarą, kasą, šlapimtakius ir inkstus, todėl šiuo metu ypač pavojinga būtų sušalti. Šiuo metu nederėtų pulti į kraštutinumus, pereikvoti energijos atsargų, piktnaudžiauti maistu ir ypač alkoholiu. Tinkamas metas puoselėti veido odą, mesti svorį ei gydyti priešingo ženklo – Avino valdomus organus, taisyti dantis.

Šiuo metu lengva paspartinti medžiagų apykaitą, tik pirtį geriau atidėti. Tinka įvyniojimas į dumblius, kūno šveitimas, medaus ar paprastas masažas.

Mėnulis Skorpiono ženkle

Mėnuliui keliaujant Skorpiono valdomis sustiprėja emocijos, greičiausiai į viską bus žiūrima rimtai ir pasineriama visa širdimi. Taip pat sustiprėja išgyvenimo instinktai bei seksualumas. Šiuo metu lengva ką nors įžeisti pernelyg tiesmuku nuomonės reiškimu, taip pat gali sustiprėti savininkiškumo ir pavydo jausmas. Reikėtų stengtis savo jėgas, logiką, vaizduotė ir intuiciją nukreipti produktyviai, į pozityvius tikslus.

Skorpionas valdo dubens sritį – reprodukcinius organus ir šlapimo pūslę. Polinkis laikyti emocijas savyje kelia stresą visam organizmui. Šiuo metu reikėtų rasti būdą kaip išlieti emocijas ir įtampą. Nepatartina valgyti aštraus maisto. Galima gydyti priešingo ženklo – Jaučio valdomus organus.

Šiuo metu verta palepinti visus pojūčius, pavyzdžiui grožio ir sveikatos procedūromis SPA centre. Švelnus masažas ir kvapūs aliejai sužadins gyvybingumą ir aistrą.

Mėnulis Šaulio ženkle

Mėnuliui keliaujant Šaulio valdomis net ir didžiausius namisėdas aplanko mintys apie nuotykius, laisvę ir tolimus kraštus. Puikus metas vykti į kelionę, patirti naujų įspūdžių, šiuo metu bus ypač sunku pakęsti bet kokius apribojimus ir suvaržymus. Sustiprėjęs teisingumo jausmas ir optimizmas gali paskatinti pasisakyti už kilnų tikslą, padėti papuolusiam į bėdą ar pačiam į ją įsivelti racionaliai neįvertinus savo galimybių. Derėtų susilaikyti nuo rizikingų sumanymų ir ypač lošimo kol praeis impulsyvus metas ir grįš racionalumas.

Šaulys valdo klubus ir šlaunis, tad šiuo metu patausokite sąnarius. Turbūt aišku kur nusės riebaliukai jei dabar piktnaudžiausite maistu ir saldumynais. Netinkamas metas duoti kraujo, o taip pat chirurginei intervencijai Šaulio valdomose srityse, tačiau pats palankiausias metas gydyti priešingo ženklo – Dvynių valdomus plaučius.

Mėnulis Ožiaragio ženkle

Mėnuliui keliaujant Ožiaragio valdomis prisimename praktiškumą ir savo saugumo poreikį, imame planuoti į priekį ir rūpintis finansiniu stabilumu, kantriai dirbti. Pareigingumas ir atsakomybės jausmas šiomis dienomis padės susidoroti net ir su nemaloniomis užduotimis. Šiuo metu gali apimti pesimizmas, melancholija ar net depresija, tad neleiskite sau galvoti apie liūdnus dalykus. Taip pat šiandien galima pasimėgauti maistu be jokio sąžinės graužimo, gal tai pataisys nuotaiką.

Ožiaragis valdo odą ir kaulus, taip pat kelius, dantis bei stuburą. Taigi traumos šiuo metu gali turėti rimtų pasekmių ir pas traumatologą ar dantistą geriau šiomis dienomis nepakliūti. Tinkamas metas gydyti priešingo ženklo Vėžio valdomus organus.

Pasirūpinkite jautrios odos apsauga, galite pasidaryti raminamąją kaukę, bet jokių odos valymų ar inkštirų spaudinėjimų. Moterims šią dieną rekomenduojama pasirūpinti kaklo ir krūtinės oda. Stangrinanti kosmetika ir kontrastinis dušas puikiai atliks savo darbą. Jei šiuo metu delčia – ilgam pašalinsite nepageidaujamus plaukelius.

Mėnulis Vandenio ženkle

Mėnuliui keliaujant Vandenio valdomis visi tampa šnekesni, norisi būti tarp žmonių bei dirbti komandoje, ypač jei siekiama idealistinių tikslų. Šiuo metu kyla nestandartinės, originalios idėjos, norisi gero visam pasauliui, tačiau gali būti vengiama asmeniškumo ir vadovaujamasi šaltu protu.

Vandenis valdo blauzdas ir kulkšnis. Šiuo metu reikėtų saugotis patempimų, labai nepalanku vartoti alkoholį ir rūkyti. Dėl jautresnės nervų sistemos galimi staigūs pykčio proveržiai ar tiesiog beribis linksmumas, nerūpestingumas. Palankus metas gydyti priešingo ženklo – Liūto valdomus organus.

Puikus metas maudynėms ir manikiūrui bei pedikiūrui. Tik nereikėtų šiandien daryti odos valymo ir šveitimo.

Mėnulis Žuvų ženkle

Mėnuliui keliaujant Žuvų valdomis sustiprėja intuicija ir kūrybingumas, tampame jautresni ir kiek svajingi. Nuotaika gali svyruoti nuo žvalaus optimizmo iki melancholijos ir pesimizmo. Noras padėti gali pereiti į aukojimąsi dėl kitų. Šiuo metu tampa sunku nubrėžti ribas, dėl nenoro veltis į konfliktą gali būti sunku apginti savo interesus, norisi plaukti pasroviui.

Žuvys valdo pėdas, kepenis ir limfines liaukas. Šiuo metu nepatartina daug gerti, alkoholis turės ypač neigiamą poveikį, taip pat jautri oda. Palankus metas gydyti priešingo ženklo – Mergelės organus.

Šis laikas skirtas vidiniam grožiui, o kūno gražinimo procedūras atidėkite tinkamesniam laikui. Nieko nedarykite plaukams.

Šaltinis: www.praktinemagija.lt


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>