Meilės horoskopas


Pasirodo, jog ir santykiuose su vyrais ir vaikinais didelę įtaką turi mūsų zodiako ženklas. Nuo jo priklauso mūsų elgesys su mylimaisiais. Susiraskite savo zodiako ženklą ir išanalizuokite save. Komentaruose parašykitei, ar ši informacija atitinka jūsų elgesį. Jeigu taip – nesnauskite, o pradėkite elgtis taip, kad jūsų mylimasis pagaliau būtu 100 procentų jumis patenkintas!

 • avinas(03.21-04.20)
  Manote, jog esate itin stipri asmenybe, kuri gali pati susidoroti su sunkiomis užduotimis, tapti lydere tiek darbe, tie asmeniniuose santykiuose. Deja, jums nuolat tenka sutikti silpnus ir ramaus charakterio vaikinus/vyrus, kurie šalia tokios energingos ledi kaip jus, negali atskleisti savo vyriškuju savybiu. Turetumete pasistengti tapti švelnesne ir leisti šalia jusu esanciam vaikinui/vyrui jums padeti ir pasijausti stipresniu už jus.
 • jautis(04.21-05.22)
  Asmeniniai santykiai jums visada buvo svarbesni uz viska pasaulyje. Jusu širdis visada kupina meiles. Atsargiai! Jus linkusi per daug jaudintis del ivairiu nesklandumu santykiuose su vyrais/vaikinais, todel jums kartais reiketu išlikti visiškai ramiai ir šaltai net ir sunkiausiais momentais, kai atrodo, jog norisi tik verkti. Parodykite aplinkiniams, o ypac savo antrajai pusei, kad esate pakankamai stipri ir ne taip jau lengvai palaužiama.
 • dvyniai(05.23-06.21)
  Jus visuomet isitraukusi i kokia nors veikla, visuomet kuo nors domites, jusu telefonas netyla, o namuose visuomet kas nors sveciuojasi. Turite begale draugu, taciau tu tikru vos vienas kitas. Taip ir su vaikinais/vyrais. Susitikineji su daugeliu, taciau ne su vienu neužmezgi rimtos draugystes. Sustok! Nepamiršk pasimegauti vienatve, pabuti tik su savimi ir pagalvoti, ar verta susitikineti su kiekvienu pasitaikanciu tavo kelyje. Galbut tame buryje yra tas vienintelis.
 • vėžys(06.22-07.22)
  Turite itin stipru igimta moteriška instinkta, todel net ir myledama esate labai rupestinga ir stengiates globoti savo mylimaji. Jus mielai išklausote visu bedas ir siulote išsiverkti jums ant peties. Del šios savybes, jusu išrinktasis gali pamiršti esas jau suauges vyras. Taigi pasistenkite nesielgti lyg butumete jo mamyte. Bukite šelmiška, seksuali ir ambicinga – tai ves jusu partneri iš proto.
 • liutas(07.23-08.22)
  Esate gimusi buti karaliene. Labai pasitikite savimi ir megstate, kai kiti jus giria. Šalia tokios, kaip jus, gali ištverti tik ypac stipraus charakterio vaikinas, kuris jus lepins ir kasdien girs. Nesiekite perdetai daug demesio, nes butent del to ir kyla konfliktai tarp jusu ir jusu vaikino/vyro. Jus reikalaujate per daug. Nepamirškite ir pati jo pagirti, pasidžiaugti jo laimejimais ir pasakyti, koks jis jums brangus. Juk ne jums vienai patinka pagyrimai.
 • mergelė(08.23-09.22)
  Kadangi iš prigimties esate itin darbšti ir stropi, tai labai susinervinate, kai meiles reikalai klostosi ne pagal plana. Jus nervina ivairios smulkmenos ir del ju kyla konfliktai su mylimuoju. Nepulkite visuomet aiškintis ir aprekti mylimojo, apsimeskite bejege ir silpna butybe, tuomet vaikinas pats už viska atsiprašys ir bus paklusnus lyg šuniukas. O jei nieko iš jo vis tiek nesulauksite, elkites priešingai – išsipustykite ir išeikite pasivaikšcioti jam po nosimi, tegul mato, ka gali prarast.
 • svarstyklės(09.23-10.22)
  Jusu subtilumas ir paslaptingumas traukia vyriškaja gimine it muses prie medaus. Jus megstate subtilu humora ir megstate juokais pasišaipyti iš kitu. Toks jusu kandumas gali kartais net labai ižeisti aplinkinius, o tai ypac skaudina jusu partneri. Jis retai jums sako ka nors gražaus, nes bijo bui išjuoktas. Kartais vietoje šmaikštaus juokelio pasakykite mylimajam gražius ir meilius žodžius. Net nustebsite, jog mylimasis jus taip pat apipils maloniais žodeliais, kuriuos taip ilgai bijojo pasakyti, nes bijojo, kad tiesiog pasityciosite ar nuleisite viska juokais.
 • skorpionas(10.23-11.22)
  Jus turite daug moteriško žavesio ir seksualines energijos, o tai ypac traukia vaikinus/vyrus. Vaidinate išdidžia ir šalta, taciau tai tik kauke. Jei nesiseka santykiai su išrinktuoju, graužiates labiau nei jusu mylimasis, taciau to neišduodate ir leidžiate vaikinui/vyrui manyti, jog jums mažai terupi jusu santykiai. Dažniau parodykite tikruosius savo jausmus ir irodykite mylimajam, kad jums taip pat skauda širdi, kai susipykstate. Jusu partneris barniu metu tuomet nesijaus vienišas.
 • šaulys(11.23-12.21)
  Jus esate labai aktyvi ir jums puikiai sekasi visur suspeti ir viskuo užsiimti. Taciau ši jusu savybe vercia nejaukiai jaustis esancius šalia. Noredama tapti dar patruklesne vaikinams/vyrams, nebukite tokia iniciatyvi. Apsidairykite aplinkui ir pamatysite, kad džiaugtis galima ne vien dideliais laimejimais, taciau ir smuklmenomis. Ir nepamirškite, jog buvimas namuose kartais gali suteikti daugiau malonumo nei buvimas šurmulinguose renginiuose ar ten, kur daug žmoniu.
 • ožiaragis(12.22-01.20)
  Jusu organizuotumas ir mokejimas pasiekti norima tiksla tikrai pagirtinas. Reiklumas sau taip pat gera savybe, taciau per didelis reiklumas kitu atžvilgiu gali erzinti artimus žmones, o ypac jusu partneri. Ji erzina kasdienines jusu kalbos apie tai, ko dar nespejote padaryti, ka dar butina padaryti ir ka reikes padaryti veliau. Bukite lengvabudiškesne ir moteriškesne, vyrams labiau patinka patiems tureti santykiu vadžias savo rankose ar bent jau turite leisti jiems taip galvoti.
 • vandenis(01.21-02.19)
  Turite begale ideju ir esate visuomet pasiruošusi jomis pasidalinti su kitais. Esate judri ir niekuomet nenurimstate, net jeigu ir buna aišku, kad nieko nebepakeisite. Pavyzdžiui, nors jusu svajoniu jaunikis ar buves partneris turi kita, nenuleidžiate ranku ir net neketinate nusiraminti. O vertetu bent retkarciais palikti viska likimo rankose, nes geri dalykai ateina neprašyti. Dažniau vadovaukites protu, o ne jausmais.
 • žuvys(02.20-03.20)
  Esate per daug linkusi i pesimizma ir dažniau tikites blogu naujienu nei geru. Šalia esanciam jusu partneriui gali pabosti kasdien jus linksmini ir irodineti, kad pasaulis gražesnis nei jums atrodo. Tad svarbiausia jusu užduotis – tapti linksmesne, energingesne ir labiau savimi pasitikicia. Dar vienas didelis jusu trukumas – matyti kitu trukumus. Per daug kritikuojate aplink esancius žmones, o tai ypac nervina jusu mylimaji, tad daugiau pagyru ir geru žodžiu ir jusu santykiai taps kur kas nuostabesni.

55 thoughts on “Meilės horoskopas

 • liliana

  mes su vyru esame abu mergeles,bet visiskos prisingybes.jis gimes rugsejo 3,as rugsejo 20.noreciau suzinoti ar tinkame vienas kitam ir ar santuoka islaikys sunkumus

 • aira

  as esu liutas…bet kai perskaiciau meiles horoskopa nustebau, nes tikrai nera taip kad visada reikalauju demesio ar noriu buti lepinama…

 • ausra

  avinelis. kartais be galo impulsyvi, kartais rami, nors sumusk.nezinau, kodel. atrodytu valdinga, bet memes man nepatinka. reikia, kad zmogus butu toks, kaip ir as. biskeli pasiutes, bet kartu ir geras. nepatinka, kai vyras be galo letas ir kaip ji pasuksi, taip jis ir eis. neee.

 • Iva♥

  Mano horoskopo zenklas yra Vandenis o mano vaikino horoskopo zenklas yra Saulys ,,,ar mes gerai sugiventume drauge ??? ar panasus musu charakteriai???………
  labai prasau atsakyt i sita klausima..;)

 • Raminta

  na as esu veziuke ir tikrai viska tiesa aprase apie mane…. o ypac sis sakinys (Bukite šelmiška, seksuali ir ambicinga – tai ves jusu partneri iš proto.) :D

 • karolina

  noreciau suzinoti as milejau 5 metus zmogu jis ira avinas o as skorpijonas as ji labai myliu ir iki dabar bet jis susirado kita zinau kad as dar jauna jau no penktos klases myliu padekit zmones parasykit kanors ka man daryti

 • karolina

  tai ka man daryti padekit jau 5 metus myliu nuo 1 klases zinau kad as dar labai jauna jis yra avinas o as skorpijone jis myli kita bet mes milejom 5 metus vienas kita ir man labai skaudu ka daryti

 • Awra*~

  As esu dvynuke;] apie mane pusiau na 50% parasyta tiesos ;DDD o seip tai as nelabai tikiu horoskopais ;]
  Karolina, as Tau galiu duot patarima, jei jis Tau labai patinka, parodyk jam, kad Tau jis nerupi, ir jis manau tikrai [ galbut ] pas Tave sugryz, na bent man tai padejo ;D

 • DeiManTe

  Jooo.. cia gryna teisybe apie mane pasakyta.. ;DD Juolabiau , kad as esu Vandenis , ir raso.. “Nenurimstate nors ir ziot kad jau viskam galas ” tai zinoma.. kas mano , tas mano.. Galiu viska kad jy tik tureciau.. ;DDD~ Negalvokit kad Vandeniai ramus.. tikrai neee… ;DDD Vandeniai selmiski.. ypatingai merginos.. ;DD Ir vandeniai gerai sutaria su Avinais.. ;}} todel kad mano vaikinas Avinas.. ;}} mes viens be kito negalim.. ;}} o kaip Jus cia perdedat.. “Ar mes gerai sutarsim ” ;DDD Juokas jema.. ;DDD Gi priklauso ne nuo horoskopu , o nuo jausmu.. ;p* Taigi sekmes.. ;p*

 • evukaS

  Aš Esu Liūtas, ir aš tikrai nesu tokia kokia čia yra aprašyta Liūto panelė, nereikalauju daug dėmesio, ir netgi atvirkščiai – man nepatinka kai mane giria. ;)

 • Akme

  Apie žuvis beveik viskas netiesa gimiau kovo 5d , neij kritikuoju nei esu niuri atvirkščiai tikiuosi visada tik geriausio ir t.t. :)

 • zivile

  mano zodiako zenklas- DVYNIAI(1978,05,22),o mano draugo-LIUTAS(197708,07) .Noreciau suzinoti ar mes sutiktume kaip pora,ar galimekartu kurti seima?

 • Brgita

  esu svarstykles bet tikrai nera taip kad vaikinas bijiotuman kanors grazaus pasakyti nes is to isijuokciau , ir is aplinkiniu nesisaipau , man sirdis taip neleistu , nemegstu tokiu dalyku o cia nusisneka tikrai ne tiesa

 • Lina

  As esu svarstykles, tai cia kaip pirstu i aki… :D Tik gal ne taip baisiai, nes is partnerio ar aplinkiniu tikrai nesitycioju, bet nesikandzioti taip pat nepavyksta… :D

 • Gerda

  Aš liūtė, gal 65% tiesos. Man nepatinka kai jau belekaip lenda į šikną. Kaip sakant wisko gerai kas po biški.:p o su jaučiu simpatija sawo, jau 7m draugaujame kaip draugai, tai ne tik. :D sunku čia mus suprast,bet jau taip būna. Na o wisiem galiu palinkėt nežiuret lb i tuos zodiakus nes poto lb trugdo normaliai gyvent.;}

 • Inga;]

  Na as esu vandeniuke,bet man asmeniskai butent tai ir nepatinka,kad as per daug viska protu isanalizuoju,o tik veliau kliaujuos jausmais. . .Niekada nesizeminsiu pries vaikina,jei jis turi kita,tai tegu su ja ir lieka,nemaldausiu grizt ir nebandysiu susigrazinti. . .Per daug isdidi tam.;D Tad bent mano atveju tai kas parasyta nelabai tikslu.

 • Katy

  Aš žuvis, bet šiam aprašymui esu visiška priešingybė… Esu optimistė, galbūt kartais drąsos trūkumas ir yra, bet niekada neieškau kitame žmoguje trūkumų, manęs nereikia linksminti partneriui ar kam kitam, nes aš visiškai patenkinta gyvenimu, kad ir kokių nesekmių jame nutinka… :)

 • Vaidas

  Na, esu vaikinas. Čia rašoma apie merginas ir komentuoja merginos (tikriausiai pagal tai, kaip jos pačios save vertina).
  O aš parašysiu iš savo patirties su merginomis: Dvyniai – puikiai atitinka, Liūtas – idealiai atitinka, Vėžys – irgi neblogai atitinka, Jautis – gal nelabai.

  Aišku, visi žmonės skirtingi, o čia galiu pateikti tik savo nuomonę apie tas, su kuriom teko būti artimai… Bet labai stebina, kad trys iš keturių tikrai atitinka, nors aprašymai ne tokie, kad bet kam būtų galima pritaikyt :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>