Meilės horoskopas


Pasirodo, jog ir santykiuose su vyrais ir vaikinais didelę įtaką turi mūsų zodiako ženklas. Nuo jo priklauso mūsų elgesys su mylimaisiais. Susiraskite savo zodiako ženklą ir išanalizuokite save. Komentaruose parašykitei, ar ši informacija atitinka jūsų elgesį. Jeigu taip – nesnauskite, o pradėkite elgtis taip, kad jūsų mylimasis pagaliau būtu 100 procentų jumis patenkintas!

 • avinas(03.21-04.20)
  Manote, jog esate itin stipri asmenybe, kuri gali pati susidoroti su sunkiomis užduotimis, tapti lydere tiek darbe, tie asmeniniuose santykiuose. Deja, jums nuolat tenka sutikti silpnus ir ramaus charakterio vaikinus/vyrus, kurie šalia tokios energingos ledi kaip jus, negali atskleisti savo vyriškuju savybiu. Turetumete pasistengti tapti švelnesne ir leisti šalia jusu esanciam vaikinui/vyrui jums padeti ir pasijausti stipresniu už jus.
 • jautis(04.21-05.22)
  Asmeniniai santykiai jums visada buvo svarbesni uz viska pasaulyje. Jusu širdis visada kupina meiles. Atsargiai! Jus linkusi per daug jaudintis del ivairiu nesklandumu santykiuose su vyrais/vaikinais, todel jums kartais reiketu išlikti visiškai ramiai ir šaltai net ir sunkiausiais momentais, kai atrodo, jog norisi tik verkti. Parodykite aplinkiniams, o ypac savo antrajai pusei, kad esate pakankamai stipri ir ne taip jau lengvai palaužiama.
 • dvyniai(05.23-06.21)
  Jus visuomet isitraukusi i kokia nors veikla, visuomet kuo nors domites, jusu telefonas netyla, o namuose visuomet kas nors sveciuojasi. Turite begale draugu, taciau tu tikru vos vienas kitas. Taip ir su vaikinais/vyrais. Susitikineji su daugeliu, taciau ne su vienu neužmezgi rimtos draugystes. Sustok! Nepamiršk pasimegauti vienatve, pabuti tik su savimi ir pagalvoti, ar verta susitikineti su kiekvienu pasitaikanciu tavo kelyje. Galbut tame buryje yra tas vienintelis.
 • vėžys(06.22-07.22)
  Turite itin stipru igimta moteriška instinkta, todel net ir myledama esate labai rupestinga ir stengiates globoti savo mylimaji. Jus mielai išklausote visu bedas ir siulote išsiverkti jums ant peties. Del šios savybes, jusu išrinktasis gali pamiršti esas jau suauges vyras. Taigi pasistenkite nesielgti lyg butumete jo mamyte. Bukite šelmiška, seksuali ir ambicinga – tai ves jusu partneri iš proto.
 • liutas(07.23-08.22)
  Esate gimusi buti karaliene. Labai pasitikite savimi ir megstate, kai kiti jus giria. Šalia tokios, kaip jus, gali ištverti tik ypac stipraus charakterio vaikinas, kuris jus lepins ir kasdien girs. Nesiekite perdetai daug demesio, nes butent del to ir kyla konfliktai tarp jusu ir jusu vaikino/vyro. Jus reikalaujate per daug. Nepamirškite ir pati jo pagirti, pasidžiaugti jo laimejimais ir pasakyti, koks jis jums brangus. Juk ne jums vienai patinka pagyrimai.
 • mergelė(08.23-09.22)
  Kadangi iš prigimties esate itin darbšti ir stropi, tai labai susinervinate, kai meiles reikalai klostosi ne pagal plana. Jus nervina ivairios smulkmenos ir del ju kyla konfliktai su mylimuoju. Nepulkite visuomet aiškintis ir aprekti mylimojo, apsimeskite bejege ir silpna butybe, tuomet vaikinas pats už viska atsiprašys ir bus paklusnus lyg šuniukas. O jei nieko iš jo vis tiek nesulauksite, elkites priešingai – išsipustykite ir išeikite pasivaikšcioti jam po nosimi, tegul mato, ka gali prarast.
 • svarstyklės(09.23-10.22)
  Jusu subtilumas ir paslaptingumas traukia vyriškaja gimine it muses prie medaus. Jus megstate subtilu humora ir megstate juokais pasišaipyti iš kitu. Toks jusu kandumas gali kartais net labai ižeisti aplinkinius, o tai ypac skaudina jusu partneri. Jis retai jums sako ka nors gražaus, nes bijo bui išjuoktas. Kartais vietoje šmaikštaus juokelio pasakykite mylimajam gražius ir meilius žodžius. Net nustebsite, jog mylimasis jus taip pat apipils maloniais žodeliais, kuriuos taip ilgai bijojo pasakyti, nes bijojo, kad tiesiog pasityciosite ar nuleisite viska juokais.
 • skorpionas(10.23-11.22)
  Jus turite daug moteriško žavesio ir seksualines energijos, o tai ypac traukia vaikinus/vyrus. Vaidinate išdidžia ir šalta, taciau tai tik kauke. Jei nesiseka santykiai su išrinktuoju, graužiates labiau nei jusu mylimasis, taciau to neišduodate ir leidžiate vaikinui/vyrui manyti, jog jums mažai terupi jusu santykiai. Dažniau parodykite tikruosius savo jausmus ir irodykite mylimajam, kad jums taip pat skauda širdi, kai susipykstate. Jusu partneris barniu metu tuomet nesijaus vienišas.
 • šaulys(11.23-12.21)
  Jus esate labai aktyvi ir jums puikiai sekasi visur suspeti ir viskuo užsiimti. Taciau ši jusu savybe vercia nejaukiai jaustis esancius šalia. Noredama tapti dar patruklesne vaikinams/vyrams, nebukite tokia iniciatyvi. Apsidairykite aplinkui ir pamatysite, kad džiaugtis galima ne vien dideliais laimejimais, taciau ir smuklmenomis. Ir nepamirškite, jog buvimas namuose kartais gali suteikti daugiau malonumo nei buvimas šurmulinguose renginiuose ar ten, kur daug žmoniu.
 • ožiaragis(12.22-01.20)
  Jusu organizuotumas ir mokejimas pasiekti norima tiksla tikrai pagirtinas. Reiklumas sau taip pat gera savybe, taciau per didelis reiklumas kitu atžvilgiu gali erzinti artimus žmones, o ypac jusu partneri. Ji erzina kasdienines jusu kalbos apie tai, ko dar nespejote padaryti, ka dar butina padaryti ir ka reikes padaryti veliau. Bukite lengvabudiškesne ir moteriškesne, vyrams labiau patinka patiems tureti santykiu vadžias savo rankose ar bent jau turite leisti jiems taip galvoti.
 • vandenis(01.21-02.19)
  Turite begale ideju ir esate visuomet pasiruošusi jomis pasidalinti su kitais. Esate judri ir niekuomet nenurimstate, net jeigu ir buna aišku, kad nieko nebepakeisite. Pavyzdžiui, nors jusu svajoniu jaunikis ar buves partneris turi kita, nenuleidžiate ranku ir net neketinate nusiraminti. O vertetu bent retkarciais palikti viska likimo rankose, nes geri dalykai ateina neprašyti. Dažniau vadovaukites protu, o ne jausmais.
 • žuvys(02.20-03.20)
  Esate per daug linkusi i pesimizma ir dažniau tikites blogu naujienu nei geru. Šalia esanciam jusu partneriui gali pabosti kasdien jus linksmini ir irodineti, kad pasaulis gražesnis nei jums atrodo. Tad svarbiausia jusu užduotis – tapti linksmesne, energingesne ir labiau savimi pasitikicia. Dar vienas didelis jusu trukumas – matyti kitu trukumus. Per daug kritikuojate aplink esancius žmones, o tai ypac nervina jusu mylimaji, tad daugiau pagyru ir geru žodžiu ir jusu santykiai taps kur kas nuostabesni.

55 thoughts on “Meilės horoskopas

 • Ambitious

  As esu Liute,,, tikrai nesutampa… toks vaizdas kad liutes yra garbetroskos… bet as niek reikalauju, bet ir pati daug pasiulau… tad – nesutinku

 • agne

  As esu zuvyte , man sakyciau .50 ant 50, procentu, as tai esu linksma , ydomi , kurybinga , , ydomu , viskas , kas man ydomu, vyras vezys , atvirksciai , jis ramaus budo ,jis labioau namie sedes nei kur nors vaziuos,

 • laima

  As esu avinas,bet galiu pasakyt cia tiesa parasyta,nes as nenustygstu vietoje ir visi mano vaikinai labai ramus.:)

 • Irmux

  Viskas atitinka beveik idealiai esu ypač jautri ir nemoku slėpti jausmų,o labiau ašarų nuo mylimo žmogaus,kad ir kaip to norėtūsi.Meilė skaudina ir žeidžia bet tai nuostabus jausmas,kad ir negali būti su mylimuoju,kad ir kaip to nori.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>