Meilės horoskopas 2012 metams

Avinas

Naujieji metai jums atneš naują ryžtą bei didelį energijos antplūdį. Esamos poros santykiuose įžvelgs naujas “spalvas”, išgyvens įdomius patyrimus, o vienišiai, tikėtina, savo antrąją pusę sutiks dar žiemą. Jūsų nepalaužiamas atkaklumas meilės paieškose, pagaliau duos rezultatų. Pasieksite užsibrėžtų tikslų, palankus metas prisipažinti meilėje Šv. Valentino dieną.

Romantiškus savaitgalius, išvykas ar keliones su antrąja puse pradėkite planuoti nuo kovo 11-osios. Vienišiems Avino ženklo atstovams pavasaris žada didelę tikimybę surasti patikimą partnerį, pradėti ilgalaikius santykius. Nuo kovo 19 iki balandžio 12 dienos bendraudami su priešingos lyties atstovais “prikąskite liežuvį” ir netuščiažodžiaukite. Šiuo laikotarpiu jūsų pasakyti žodžiai ir veiksmai bus vertinami tiesiogiai. Tuo tarpu, jei būsite nuoširdus ir atskleisite savo “vidinį aš”, sulauksite pasisekimo meilės srityje.

Nuo balandžio vidurio iki vasaros pradžios kaip įmanoma labiau paįvairinkite savo romantinį gyvenimą, nebijokite eksperimentuoti. Būkite ryžtingas, ir būsite už tai apdovanotas. Vienišiams užmegzti pažintis ar pradėti ilgalaikes draugystes palankiausias metas gegužės pradžioje (ypač 5-6 dienomis). Jei kartais praleistumėte šią galimybę, būsite kaip niekad aistringas ir patrauklus dar kartą birželio 10 dieną. Birželis vienišiams pažada ypač gerą laiką, naujus nuotykius ir reikšmingas pažintis. Rugpjūčio vidurys taip pat bus karštas ir kupinas meilės proveržių.

Ruduo privers iš naujo įvertinti savo asmeninį gyvenimą, bet tai, jokiu būdu, nėra blogai. Rugsėjo vidurys puikus metas planuojantiems rimtesnes perspektyvas santykiuose. Tikėtina, kad žengsite į kitą “lygį”, galbūt nuspręsite susižadėti. Jei iki šiol buvote vienišas, nuo spalio 17 dienos jums vėl žadami nauji romantiniai išgyvenimai. Apskritai 2012-ieji metai palankūs meilės srityje, užbaikite juos romantiškai ir nerūpestingai.

Jautis

Šio ženklo atstovų kantrybė ir laukimas pagaliau bus įvertinti, 2012 metai jus apdovanos romantiniais jausmais ir patyrimais. Jaučio seksualumas bus nepaprastai aukštame lygyje sausio 22 dieną. Šią dieną būkite atviras, kalbėkite tai ką galvojate, išsakykite savo jausmus atvirai. Nors tai nebus lengva, duos teigiamų rezultatų.

Kovo 18 diena – jūsų, kaip asmenybės, pavasario pradžia – sužydėsite, būsite pastebėtas ir įvertintas, tai ypatingai palies vienišius. Jiems palankiausias metas užmegzti naujus santykius iki balandžio mėnesio pabaigos.

Vasaros pradžia tinkama naujoms pažintims, didesnių laimėjimų galite pasiekti birželio 2-3 dienomis. Jūsų aistra ir užsidegimas taps sunkiai valdomi liepos viduryje, tačiau jūsų vidiniai instinktai ir apdairumas sulaikys jus nuo bet kokių netikėtų ir trumpalaikių santykių. Vasaros pabaiga ne itin palanki pažintims ir ateities planų kūrimui. Tikėtina, kad su jumis tenorės “pažaisti” arba pasinaudoti. Kadangi iš partnerių visada reikalaujate pagarbos ir nuoširdumo, kurio ir esate verti, nerimti kandidatai į jūsų širdį liks nieko nepešę.

Rudenį atsižvelgsite į praeities meilės pamokas ir optimistiškiau žvelgsite į ateitį. Rugsėjo vidurys gali pasiūlyti romantinių išgyvenimų taip pat prasmingą partnerystę. Jei nepaskubėsite ir apdairiai rinksitės žmones, su kuriais bendraujate, jau spalio mėnesį užmegsite rimtus santykius. Naujųjų metų išvakarėse jūsų meilės “karma” bus itin aukštame lygyje.

Dvyniai

Naujųjų metų pradžia įsuks jus į romantišką aplinką, būsite tarp romantiškai nusiteikusių žmonių ir pats jausitės gana pakiliai. Kita vertus, jie atneš tiek pakilimus, tiek nuosmukius, būkite pasiruošęs priimti ryžtingus sprendimus meilės srityje sausio viduryje ir nepalikite neišspręstų dilemų. Po neramaus, susimąstyti verčiančio sausio mėnesio laukite atgaivos sielai. Tikėtina, kad vasaris atneš jums nemažai malonių, romantiškų akimirkų.

Merkurijaus įtaka kovo mėnesio pradžioje gali atnešti nesusipratimų, kurie jūsų romantinį gyvenimą kartais pavers tikra tragikomedija, bet turėdami aštrų protą išvengsite didelių konfliktų arba nukreipsite juos jums naudinga linkme. Kovo mėnesio pabaigoje ir balandžio pradžioje ypatingai suintensyvės fiziniai instinktai, būsite valdomi aistros, trokšite kūniškų malonumų. Turintiems porą Jaučio ženklo atstovams ypatingi mėnesiai gegužė ir birželis, suprasite, kad kartu jūs neapsakomai laimingi.

Tiek vienišiams, tiek trintiems antrąją pusę, širdies reikalai ypatingai gerai klostysis pirmąjį liepos savaitgalį, daug bendrausite, flirtuosite, atrodys, kad kas minutę įsimylite iš naujo. Vasara žada daug romantiškos veiklos ir įsimintinų akimirkų. Rugpjūčio 25-26 dienomis jūsų energijos lygis bus labai aukštas, jausitės galįs pakeisti pasaulį.

Rudens pradžia gali paspęsti pinkles, įvelti jus į rimtus konfliktus ar intrigas. Būkite ypatingai įžvalgus rugsėjo 10-11 dienomis. Lapkritis nebus toks niūrus ir šaltas kaip gali atrodyti, priešingai, būsite patrauklus ir seksualus, dalinsite šilumą aplinkiniams, trauksite jų dėmesį it magnetas. Bet nuo lapkričio 13 iki gruodžio 3 dienos būkite atsargus su žodžiais: sakykite tik tai, ką galvojate ir galvokite, ką sakote.

Vėžys

Jei jūsų širdies reikalai pastaruoju metu nesiklostė taip kaip norėjote, pasiruoškite teigiamiems naujųjų metų pokyčiams. Vėžiai, turintys antrąją pusę, išspręs visus iki šiol nerimą kėlusius klausimus, išvengs rimtų nesutarimų, o vienišių žieminę depresiją išsklaidys naujos pažintys ir nauja meilė. Sausio 22 – 29 dienos yra puikus metas šių pokyčių įgyvendinimui, o vasario mėnesio pabaiga palanki naujų ar senų ryšių tvirtinimui ir puoselėjimui.

Jeigu paprastai pavasaris yra siejamas su atgimstančia meile, tai jūsų šių metų pavasaris bus kupinas aktyvios veiklos ir darbų. Tai jums išeis tik į naudą, tačiau nepamirškite darbo suderinti su asmeniniu gyvenimu. Neryžtingumo ir abejingumo jausmas gali apimti gegužės 17 – 20 dienomis, neskubėkite priimti sprendimų, išnaudokite savo laiką, klausykite širdies. Ji šiuo laikotarpiu bus geriausias patarėjas.

Birželį užgimusi aistra gali sudrebinti jūsų pasaulį, o birželio 16 – 17 dienos bus neįprastai įtemptos ir perdėtai emocingos. Neskubėkite įsipareigoti žmogui, jei tai nežada ilgalaikių santykių. Palūkėkite iki liepos, kuomet jūsų žavesiui bus sunku atsispirti. Jei mąstote, kada pradėti naują romaną, tai rugpjūtis – tam tinkamiausias mėnuo. Bet būkite pasiruošę tam, kad jūsų santykių laukia įvairiausi išbandymai.

Rudenį imsite gilintis į asmeninės meilės filosofiją, analizuosite praeitį, kursite ateities planus. Tikėtina, kad sutiksite naujų žmonių, jums bus pasiūlyta įgyvendinti naujas idėjas, bet atsakymą į klausimą „kaip pasielgti?“ rasite tik įsiklausęs į vidinį balsą ir intuiciją, kuri ypatingai aktyvi bus rugsėjo 16 dieną. Šventinis laikotarpis bus džiaugsmingas, šviesus ir spalvingas, ypatingai meilės srityje.

Liūtas

2012 metais Liūtų laukia sėkmė ir klestėjimas pagrindinėse gyvenimo srityse. Sėkmingiausias bus pirmasis metų ketvirtis. Šv. Valentino dienos iškilmes pradėkite kuo anksčiau, regis šį mėnesį savo žavesiu sugebėsite priešingos lyties atstovą „išversti iš koto“, nesvarbu ar tai bus jūsų antroji pusė ar naujai sutiktas žmogus. Kovo 15 dieną gali atsirasti jums nebūdingas neryžtingumas ir nesugebėjimas priimti sprendimų, susijusių su širdies reikalais. Pasikliaukite intuicija ir sukursite tokius santykius, apie kokius visada svajojote.

Pavasaris atneš ne tik gamtos, bet ir meilės (arba aistros) atgimimą, jus supantys žmonės ir aplinka privers jus jaustis kaip niekad laimingu. Balandžio mėnesis – palankus metas stiprinti jau esamus santykius su antrąja puse, o vienišiams laimė šypsosis gegužės 23 – 25 dienomis. Nebijokite imtis ryžtingesnių veiksmų, savo turtingu vidumi trauksite aplinkinius, tad nenustebkite jei būsite priešingos lyties atstovų dėmesio centre.

Kitas vienišiams palankus periodas prasidės nuo birželio 10 dienos, iš minios gerbėjų išsirinkite tą, kuris jums arčiausiai širdies. Liūto ženklo atstovai, turintys antrąją pusę, sėkmingai išspręs tarpusavio problemas, būsite rūpestingas, švelnus ir dėmesingas savo partneriui. Nuo liepos 23 iki rugpjūčio 16 dienos būkite atsargus bendraudamas su jums mažai pažįstamais žmonėmis, ir užmegzdami naujas pažintis. Tikėtinos apgavystės.

Rugsėjis – tarsi dar vienas jūsų atgimimas, romantiškiems santykiams puoselėti ypatingai palankios 10 – 11 dienos. Spalis atskleis jūsų prigimtinį žavesį, lengvai pavergsite jums patinkančio žmogaus širdį, tuo tarpu turintiems antrąją pusę, derėtų daugiau laiko skirti bendroms veikloms, kelionėms. Gruodis bus visapusiškai romantiškas, tinkamas metas naujoms pažintims, lankytis vakarėliuose, koncertuose, parodose ir spektakliuose.

Mergelė

Naujaisiais metais vienišiai trokš naujų romantinių patyrimų, o turintys antrąją pusę sieks stabilizuoti esamus santykius ir norėsis, kad viskas sutilptų į jūsų įsivaizduojamus „rėmus“. Nepuoselėjama meilė neretai pateikia staigmenų, ir kartais tokių, kokių mažiausiai tikitės. Norėdami išvengti konfliktų ir nesutarimų su antrąja puse, sausis ir vasaris bus puikus metas „pasiknaisioti“ giliau po jūsų asmeninius santykius ir paanalizuoti meilės filosofiją. Lankstūs sprendimai atneš neįtikėtinus rezultatus.

Tikėtina, kad vasario 23 dieną vienišių gyvenime apsireikš žmogus, kuris spinduliuos aistra ir gerai supras jų vidinę būseną. Reikalai pajudės į priekį jau kito mėnesio pradžioje. Turintys partnerius mergelės ženklo atstovai gali netikėtai pereiti į kitą, „aukštesnį santykių lygmenį“. Nuo kovo vidurio iki balandžio vidurio galite neišvengti nesusipratimų ar dviprasmybių, tačiau viską išsiaiškinę iki smulkmenų, vėliau tik pasijuoksite iš savęs, kaip galėjote taip pergyventi.

Nors vasara asocijuojasi su saulėtomis dienomis, jūsų romantiniame gyvenime gali pasirodyti ir tamsesnių debesų. Nusiteikite, kad jūsų meilei teks patirti tvirtumo išbandymus. Jei konfliktiškos situacijos imtų dažnėti, rekomenduojama sugalvoti sau ir mylimam žmogui bendrą užsiėmimą. Paskutinis vasaros mėnuo bus romantiškas ir harmoningas tiek vienišiams, tiek antrąją pusę turintiems atstovams.

Rudens pradžioje dar vis besiblaškantys mergelės ženklo atstovai už kantrumą bus apdovanoti gausiu būriu gerbėjų ir jų dėmesiu. Būsite koketiški ir sąmojingi, o bendravimo ratas gerokai sumažės, daugiau laiko skirsite tik vienas kitam. Metų pabaiga bus maloni ir kupina staigmenų. Malonia naujiena gali nustebinti antroji pusė.

Svarstyklės

Nuo pat 2012 metų pradžios Svarstyklių lauks palankūs įvykiai meilės srityje. Jūsų įžvalgumas ir natūralus gebėjimas užmegzti pažintis pasitarnaus jums pradedant rimtus santykius. Sausis ir vasaris bus romantikos klestėjimo laikotarpis tiek vienišoms, tiek turinčioms antrąją pusę Svarstyklėms. Tikėtina, kad pasieksite dar praėjusiais metais užsibrėžtų tikslų. Kovo 24-25 dienos ypač palankios šio ženklui atstovams, nebijokite prisipažinti meilėje, perimti situaciją į savo rankas.

Nuo balandžio 8 dienos prasidės jūsų asmeninis pavasaris, būsite apsuptas žmonių su kuriais jaučiatės komfortiškai, darysite tai, ką mėgstate, laimėsite tai, ko troškote. Savo džiaugsmais nepamirškite pasidalinti su antrąja puse, laimingas dienas papildykite karštomis naktimis.

Nors ir nesate linkęs į pavyduliavimą, įtempti vasaros mėnesiai greičiausiai padės atsiskleisti visiškai jums nebūdingoms charakterio savybėms. Tai bus ganėtinai sunkus laikotarpis, galimi konfliktai su artimaisiais arba mylimu žmogumi. Vis tik Jūsų įgimtas diplomatiškumas ir taktiškumas padės greičiau surasti kompromisą bei normalizuoti situaciją. Ji ims gerėti kažkur nuo liepos vidurio.

Romantikos nestigs ir prasidėjus rugsėjui. Naujas periodas suteiks naujos energijos, kuri įneš į jūsų asmeninį gyvenimą jaudinančių pokyčių. Turėsite daug progų atsipalaiduoti: nusimato begalė linksmų įvykių, įdomių nuotykių, tad liūdėti tikrai neteks. Gruodžio mėnesį daugiau dėmesio skirsite namiškiams, suprasite, kad šeima jums didžiausia vertybė. Tikėtina, kad apsvarstysite galimybę apie šeimos pagausėjimą.

Skorpionas

Naujieji metai prasidės giliais apmąstymais, praėjusių metų įvykių analizavimu. Turinčių antrąsias puses Skorpionų laukia santykių tvirtinimo metai, o vienišiai praplės savo bendraminčių ir pažįstamųjų ratą. Vieniši Skorpionai savo meilę gali sutikti darbovietėje. Žvaigždės pataria valdyti savo karštas emocijas ir aistras: rodydami perdėtą dėmesį savo simpatijai, galite ją ir išgąsdinti.

Balandis žada „mažiau kalbų, daugiau darbų“. Meilė tvyros ore, atrodys, kad visas jūsų gyvenimas tik ir sukasi apie jus ir jūsų mylimąjį. Pavasarį bus lengviau įgyvendinti svajones, ypatingai tam palankus etapas nuo balandžio 24 iki gegužės 23 dienos. Jeigu esate vieniši, būkite pasiruošę dideliems, maloniems gyvenimo pokyčiams.

Nors vasaros pradžia ir bus romantiška, galite neišvengti ginčų su antrąja puse. Pasistenkite vienas kitam nepriekaištauti, antraip dar labiau pabloginsite padėtį. Kompromisų ieškojimas ir gebėjimas atleisti bus protingiausias žingsnis jūsų santykiuose. Nuo vasaros vidurio sustiprėjusi intuicija leis priimti teisingus sprendimus, vienišiams bus lengviau išsirinkti jiems tinkamą žmogų.

Nuo spalio mėnesio jausitės pakylėtas, kontroliuojamas aistros ir stiprių jausmų. Vienišiams patartina pernelyg neatvirauti apie savo jausmus, vengti trumpalaikių, ateities neturinčių santykių. Bendraudami su aplinkiniais ir artimaisiais nuo lapkričio 13 iki gruodžio 3 dienos būkite ypatingai atsargus, atidžiai rinkitės žodžius, tikėtini ginčai ar nesusipratimai. Visi jūsų pasakyti žodžiai ir poelgiai bus priimami „už gryną pinigą“. Nepaisant įtempto rudens, prasidėjusi žiema leis atsipalaiduoti, būsite apimti šventinės romantiškos nuotaikos bei apsupti jus mylinčių žmonių.

Šaulys

Naujųjų metų pradžia padovanos jums gerą nuotaiką, linksmybes ir meilę. Nesvarbu, esate vienišas ar turite antrąją pusę – sausio mėnesį jums bus sunku atsispirti, sulauksite daug dėmesio ir liaupsių. Šaulių kūrybiškumas ir puikūs bendravimo įgūdžiai pasitarnaus vasario mėnesį, būtent tada aplinkiniai ims ypatingai vertinti jūsų pasakytus žodžius, atliktus darbus. Kovo 24-25 dienos žada jūsų svajonių išsipildymą, galbūt sulauksite pasiūlymo įteisinti esamus santykius oficialiai.

Pavasario pradžia žada nemažai „karštligiškos“ veiklos, būsite užsivertęs darbais, mažiau laiko galėsite skirti savo partneriui. Jei nuspręsite visa galva įnikti į darbą, būsite įvertintas, gali būti, kad netgi sulauksite paaukštinimo. Gegužę apims noras iš naujo analizuoti ir pervertinti savo gyvenimo idealus. Nedarykite skubotų sprendimų, pasikliaukite savo intuicija, šiuo laikotarpiu ji bus geriausias jūsų patarėjas.

Vasarą tikėtinas naujas romanas. Jausmai bus itin stiprūs, žavėsite priešingos lyties atstovus savo humoro jausmu, gebėjimu šaltai reaguoti į keblias situacijas. Jums palankios ir sėkmingos vasaros dienos – liepos 7-8 bei rugpjūčio 6.

Rudens laikotarpis – dar vienas palankus etapas jūsų jau esamų santykių tvirtinimui, romantiškiems „pabėgimams“ su antrąja puse, tuo tarpu vienišiams spalio mėnesį žadamas naujas, karštas romanas. Metų gale galite jausti įtampą ar spaudimą iš savo mylimojo. Nepriimkite visko pernelyg rimtai, supraskite, kad visa tai tėra laikina ir šis etapas greitu metu pasibaigs. Ypatingą dėmesį kreipkite į savo elgesį, ir žodžius. Tik jautrus požiūris padės sustiprinti jūsų sąjungą.

Ožiaragis

Naujaisiais 2012-aisiais metais galite stokoti ryžtingų sprendimų įvairiose gyvenimo srityse, tačiau kalbant apie meilę, būsite ypatingai drąsus ir linkęs rizikuoti. Jau sausio mėnesį būsite maloniai nustebinti priešingos lyties atstovų dėmesio, galite sutikti žmogų, kuris privers į santykius pažvelgti kitu kampu. Ši pažintis gali visiškai pakeisti jūsų gyvenimą: imsite mažiau laiko skirti darbui ir daugiau – linksmybėms savo simpatijos objektu. Vasario 3-4 bei kovo 3-4 dienomis palanku priimti su meile susijusius sprendimus, ieškoti atsakymų į jums rūpimus klausimus.

Pavasarį jūsų meilė ims dar labiau klestėti. Jei turite antrąją pusę, norėsis privatumo asmeniniame gyvenime, daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi. Jūsų sėkmingų santykių raktažodis yra įsipareigojimas ir jų vykdymas. Tuo tarpu vienišiai, per praėjusius metus suvokę, kad kartais reikia pralaimėti tam, kad pasiektumėte didesnių aukštumų, ims skinti savo „meilės vaisius“. Gegužės 7-8 dienomis atsargiai žadėkite arba žadėdami būkite tikri, kad pažadus tesėsite. Birželio pabaigoje sakykite tai, ką galvojate, ir galvokite, ką sakote.

Vasarą galimos problemos šeimoje, susijusios su naminiais rūpesčiais, buitimi. Tačiau jau nuo rugpjūčio sugebėsite įveikti bet kokius sunkumus ir padaryti taip, kad santykiai būtų kur kas harmoningesni. Rugpjūčio mėnesį pažinsite save dar kitu kampu. Nebijosite imtis kraštutinių priemonių, kad pasiektumėte tai, apie ką visada svajojote, būsite karštas, užsidegęs ir entuziastingas.

Artėjanti žiema gali priversti susimąstyti apie praeities įvykius, buvusius partnerius. Tikėtina, kad jis/ji norės atnaujinti ryšius su jumis. Elkitės apdairiai ir stenkitės pasikliauti intuicija. Dideli laimėjimai ir sėkmė laukiama gruodžio 16-17 dienomis. Jūs būsite dėmesio centre ir neabejotinai atkreipsite kiekvieno dėmesį.

Vandenis

Po neramiai praūžusių gruodžio mėnesio švenčių, naujaisiais metais norėsis harmonijos ir ramybės. Turintiems antrąją pusę, žiemos mėnesiai bus tinkamas metas pradėti bendrą gyvenimą su mylimu žmogumi. Vienišiams naujos ir rimtos pažintys žadamos nuo vasario mėnesio. Iki to laiko kursite ateities vizijas, planus apie naują, dar geresnį gyvenimą.

Balandžio 7-ąją jūsų žavesys bus nepaneigiamas, iš tolo išsiskirsite iš minios žmonių. Kažkoks naujas jaudinantis įvykis ar sutiktas žmogus gali iš esmės pakeisti jūsų požiūrį į gyvenimą. Turintieji antrąją pusę suplanuokite su mylimuoju išvykti į neįprastas vietas, šalis. Pavasaris – palankus metas atostogauti.

Vasaros karštis greičiau primins apie nepabaigtus darbus, nei apie romantiškus išdykavimus, kuriems mėgstate teikti pirmenybę. Apskritai, vasarą neverta ieškoti naujų pažįstamų: ko gero, šios pažintys bus trumpalaikės ir atneš tik nemalonius prisiminimus. Turintiems antrąją pusę Vandenio ženklo atstovams liepos 21-oji ir rugpjūčio 19-oji svarbus metas, padėsiantis sutvirtinti santykius, nebijokite atvirauti, išsakyti kas jus neramina, įsijausti į partnerio jausmus ir išgyvenimus.

Prasidėjus rugsėjui apims įkyrus jausmas, kad esate ne ten, kur turėtumėte būti, ir darote ne tai, ką derėtų daryti. Pasistenkite atsikratyti šių minčių, antraip tai atsilieps ir jūsų santykiams. Įpusėjus rudeniui vienišių laukia pakilimas meilės sferoje, o turinčių antrąją pusę – romantiška kelionė, pabėgimas nuo rutinos ir darbų. Pasiruoškite džiaugsmingai sutikti naujuosius metus, geriausia jei tai darysite artimų pažįstamų rate.

Žuvys

Naujieji metai pokyčių meilės sferoje atneš ir Žuvų ženklo atstovams. Sugebėsite gerokai praplėsti savo bendravimo ratą, užmegzti jums naudingų ryšių. Jau sausio mėnesį būsite įžvalgus, pastabus ir sugebėsite įsiklausyti ką kalba kiti. Tai padės įgyti supratimą, kuris leis priimti neįkainojamus sprendimus meilės srityje. Jūsų „transformacija“ prasidės nuo vasario 18-osios, kuomet būsite ypatingai žavingi ir patrauklūs. Kovo 9-11 dienomis palankus metas visais atžvilgiais, būsite lydimas sėkmės.

Balandžio 14-16 dienomis venkite užmegzti naujas pažintis, atsisakykite bet kokių romanų, jie bus trumpalaikiai ir neatneš jums garbės. Sėkmingi jausmų išreiškimui mėnesiai bus kovas ir birželis. Tikėtina, kad kažkokiu būdu pagelbėsite žmogui, kuris jus ims vertinti dar labiau ir gali net pasiūlyti savo širdį. Tiems, kurie jau turi susikūrę pastovius santykius, yra galimybė žengti žingsnį į priekį link santuokos.

Vasaros periodas vėlgi palankus vienišiams. Mylėsite ir būsite mylimi, tikėtinos pažintys su užsieniečiais. Pirmasis birželio savaitgalis bus svajingas ir romantiškas visiems Žuvų ženklo atstovams. Suvoksite, kad meilė jums – vienas didžiausių gyvenimo prioritetų. Dar karštesnės ir aistringesnės bus liepos 23-24 dienos. Išnaudokite jas santykių tvirtinimui, naujų ryšių užmezgimui.

Rudenį – būsite kupini naujų idėjų, ateities vizijų. Naujas potraukis pažadins jūsų fantaziją ir įkvėps daugeliui meniškų pasiekimų. Turinčių antrąją pusę Žuvų laukia nesutarimai, bet jūsų rami ir santūri prigimtis neabejotinai atstatys viską į pradines vėžes. Įdėmiai analizuokite savo poelgius, venkite kartoti buvusias klaidas. Gruodis nestokos gerų emocijų, nepamirštamų akimirkų. Laukite malonių staigmenų iš mylimųjų.

Šaltinis: Balsas.lt


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>