Makiažo horoskopas


Paryškinti akis tiesiog būtina! Juk sakoma, kad akys yra sielos veidrodis, todėl jos privalo atrodyti tobulai. Dažniausiai vokų šešėlius renkamės pagal akių spalvą ar deriname prie aprangos. Tačiau galima pasirinkti tokią šešėlių spalvą, kuri suteiktų dar ir tam tikrų savybių bei padėtų jaustis geriau.

Kiekvienam zodiako ženklui yra priskirta tam tikra vokų šešėlio spalva, kuria paryškinę akis įgausime jėgų bei pasitikėjimo savimi.

 • avinas(03.21-04.20)
  Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Raudona

  Todėl, kad: ši spalva reiškia aistrą, stiprybę ir drąsą. Dažykite šia spalva akis, kad niekuomet nepritrūktumėte energijos, gyvybingumo ir jėgų, kai norėsite pradėti ar išbandyti kažką naujo.

 • jautis(04.21-05.22)
  Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Žalia

  Todėl, kad: ši spalva atgaivina sielą, suteikia jėgų ir stabilumo. Žaliai padabintos akys leis jums pasijusti jaunesnei ir padės pritraukti turto bei pinigų.

 • dvyniai(05.23-06.21)
  Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Geltona

  Todėl, kad: spindinti geltona spalva suteikia energijos ir įkvepia. Pasidažiusi akis šia spalva jausitės pakylėta, ji pagerins jūsų atmintį bei bendravimo įgūdžius.

 • vėžys(06.22-07.22)
  Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Rožinė

  Todėl, kad: ši spalva įkvepia meilę ir atveria širdį. Gražinkitės šios spalvos šešėliais, kai jūsų gyvenime vyksta daugybė pasikeitimų ir kai jums trūksta emocinės ramybės.

 • liutas(07.23-08.22)
  Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Oranžinė

  Todėl, kad: oranžinė reiškia galią ir didybę. Šia spalva padažytos akys suteiks jums optimizmo ir džiaugsmo.

 • mergelė(08.23-09.22)
  Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Mėlyna

  Todėl, kad: ši spalva reiškia grožį, skaistumą ir išmintį. Ji mažina įtampą ir skatina ramybę. Mėlynai padažytos akys padės jums susikaupti, tapti kantresne.

 • svarstyklės(09.23-10.22)
  Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Žydra

  Todėl, kad: ši spalva įkūnija meilę, grožį ir pusiausvyrą. Joje slypi ryžtas, kuris padės jums imtis ryžtingų veiksmų. Žydra spalva paryškintomis akimis jausitės galinti kalnus nuversti.

 • skorpionas(10.23-11.22)
  Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Bordo

  Todėl, kad: ši spalva savyje įkūnija beribę jėgą. Ji pagerins jūsų įžvalgumą, padidins atkaklumą bei veržlumą.

 • šaulys(11.23-12.21)
  Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Jūros spalva (melsvai žalia)

  Todėl, kad: šioje spalvoje slypi išmintis ir optimizmas. Todėl šia spalva dažykite vokus keliaudamos arba ką nors tyrinėdamos. Tokia spalva paryškinti akių vokai pagerins jūsų supratimą, padės bendraujant su žmonėmis.

 • ožiaragis(12.22-01.20)
  Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Ruda (žemės spalva)

  Todėl, kad: ši spalva yra tvirtumo ir užsispyrimo įsikūnijimas. Ji padės jums jaustis stabiliai ir atsakingai už savo veiksmus.

 • vandenis(01.21-02.19)
  Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Purpurinė/alyvinė

  Todėl, kad: ši spalva sužadina žmogiškumą ir geraširdiškumą. Ši spalva pagdės pagerinti jūsų santykius su žmonėmis, padės juos suprasti.

 • žuvys(02.20-03.20)
  Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Šviesiai žalia

  Todėl, kad: ši spalva padeda žmogui palaikyti pusiausvyra tarp vidinio ir išorinio pasaulių. Tai pasitikėjimo ir tyrumo spalva. Ji pagerins jūsų tikėjimą savimi bei kitais žmonėmis ir padidins fizines galimybes.


4 thoughts on “Makiažo horoskopas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>