Mados, stiliaus horoskopas

 • avinas(03.21-04.20)
  Orientacija. Pašėlusios lyderės, iniciatorės, mėgstančios riziką ir nuotykius. Šios merginos svarbius sprendimus priima kosminiu greičiu, o detales ir kruopštų darbą lengva ranka palieka kitiems. Nuolat pilnos energijos ir sumanymų, su noru ir malonumu laksto po parduotuves. Kad sudomintumėte Avinukes, siūlykite joms netikėtas ir įkvepiančias idėjas, kitaip tik nuvilsite. Be to, jos dievina komplimentus. Avinukės turėtų rinktis sportišką ir seksualų stiliuką. Jos gali balansuoti ant elegancijos ir visiško paprastumo ribos. Po Avino ženklu gimusioms merginoms tinka vyriškas ar berniukiškas įvaizdis, aiškios linijos, geras sukirpimas ir… raudona spalva.

  Audiniai ir kiti priedai. Nors Jums patinka patogūs (ypač iš lino, medvilnės), judesių nevaržantys drabužiai, reikalaujame šiek tiek pasitempti. Avinukėms ypač tinka juoda ir raudona spalva. Jeigu rengiatės vakarui, rinkitės trumpą juodą švarkelį ir tiesias, siauras juodas kelnes. Prie šio ansamblio priderinkite juodą, bet prašmatnaus audinio, pvz., šilkinį „topą“. Galima net su nėriniais. Akcentas: ryškiai raudonas ir seksualus manikiūras bei pedikiūras (jeigu avite basutes).

  Būtina turėti! Raudonos spalvos lūpų dažai. Paaštrinkite savo „švarų“ įvaizdį kruopelyte seksualumo.

 • jautis(04.21-05.22)
  Orientacija. Nuoširdžios, jausmingos ir stiprios valios Jaučio ženklo merginos vertina saugumą ir komfortą. Truputį vengia permainų ir netikėtumų. Jos – tikros krapštukės ir turi menišką sielą, todėl dažniausiai sukasi meno, pramogų ar kūrybos pasaulyje. Šios merginos labai mėgsta pasilepinti ir apdovanoti save kuo nors maloniu. Apsipirkinėdamos Jautukės dairosi tik „gerų pasiūlymų“ – ieško kokybiškų daiktų, bet nenori mokėti už juos didelės kainos. Joms išties svarbiau, kad drabužis tiktų, o ne tai, ar jis madingas. Be to, jos tiesiog dievina papuošalus.

  Audiniai ir kiti priedai. Jautukės dažnai renkasi švelnius bei natūralius audinius, pavyzdžiui šilką, kašmyrą, medvilnę, kuri maloniai priglunda prie kūno. O jų drabužiai tik aukštos kokybės. Jautukėms patartina išryškinti juosmenį pastelinių spalvų, moteriškomis suknelėmis, kirptomis per liemenį.

  Būtina turėti! Spindintį koljė. Prie švelnių moteriškų suknelių nepamirškite užsisegti

 • dvyniai(05.23-06.21)
  Orientacija. Sąmojingos, labai gyvos, linksmos ir niekada nepavargstančios… bendrauti. Dvynukių mintys visada sukasi tik apie ateitį, ne apie praeitį. Jos ypač vertina nepastovumą ir greitį. Dvejopa šių moterų prigimtis reikalauja įvairovės drabužinėje. Joms patinka ir tinka daug stilių bei įvaizdžių. Šioms merginoms tiesiog neįmanoma turėti vieno stiliaus, nes nuo jo jos paprasčiausiai pavargtų. Patinka spalvos ir madingi drabužiai, kuriuos negalvodama gali apsirengti akimirksniu… Juk nėra laiko! Be to, Dvynukės jaučia silpnybę puikioms rankinėms.

  Audiniai ir kiti priedai. Nors Dvynukėms patinka įvairūs stiliai, tačiau apsipirkinėdamos jos atidžiai ieško atskirų drabužių, kurie tiktų prie jau turimų. Patarimas: rinkitės sau įprastus drabužius, tačiau su įdomiomis detalėmis, pavyzdžiui senoviškomis sagomis, neįprastomis kišenėmis ar žvilgiais užtrauktukais. Juk šioms merginoms be galo svarbu, kad drabužis atitiktų nuotaiką, kuri taip greitai keičiasi. Taip jos ir rengiasi. Beje, visada atrodo puikiai!

  Būtina turėti! Didelę, klasikinio stiliaus rankinę, kuri derės prie absoliučiai visko Jūsų margoje drabužinėje.

 • vėžys(06.22-07.22)
  Orientacija. Jausmai, jausmai, ir dar kartą jausmai. Šio oro ženklo merginoms emocijos, jautrumas, ir intuicija – tarsi įgimti dalykai. Vertina šeimą, tvirtus ryšius. Jų spintose karaliauja švelnių spalvų, dailūs, ypač moteriškų formų drabužiai. Atvėrus spintą galima pamatyti net 10 metų ar senesnių apdarų, nes Vėžiukės nieko neišmeta. Saugo viską it relikvijas dėl tik joms vienoms sentimentalių priežasčių. Kiekvienas šių merginų daiktas turi savo istoriją.

  Audiniai ir kiti priedai. Vėžiukės mėgsta individualumą, todėl apsipirkinėti dideliuose prekybos centruose šiek tiek vengia. Joms mielesnės nedidelės parduotuvėlės, kuriose galima rasti ir vintažinių drabužių. Stenkitės pabrėžti savo moteriškumą, kad nuolat žavėtumėte kitus.

  Būtina turėti! Dviratį. Vasarą ypač smagu lėkti į mokslus ar darbą dviračiu – juk tai stilinga, linksma ir visiškai nekenkia gamtai.

 • liutas(07.23-08.22)
  Orientacija. Pasitikinčios savimi ir orios Liūtės didingai pagrūmoja piršteliu, jeigu joms kas nepaklūsta. Nori dominuoti, žavėti, būti dėmesio centre. Kūrybiškos ir kupinos entuziazmo Liūtukės dažniausiai yra kompanijos siela. Mėgsta prabangą, brangius drabužius, gurmanišką maistą ir ištaigingas keliones. Jų drabužinėse tikrai daug brangių arba prabangą imituojančių drabužių.

  Audiniai ir kiti priedai. Rengiasi taip, kad iškart atkreiptų dėmesį: akį traukiančios spalvos, madingiausi aksesuarai. Būtent šios merginos mėgsta vardinius, vienetinius drabužius, technologijų „stebuklus“. Visa tai turi būtinai pamatyti aplinkiniai!

  Būtina turėti! Tik Jums siūtą vakarinę suknelę, kurią apsivilkti ilgai nereikės ieškoti progos. Išsirinkite gerą siuvėją ir tinkamą audinio spalvą, pvz., karališką purpurinę.

 • mergelė(08.23-09.22)
  Orientacija. Mergelės simbolizuoja tyrumą ir kuklumą. Šios itin praktiškos merginos nuolatos iš chaoso daro tvarką. Matyt, Mergelių drabužinės yra pačios tvarkingiausios iš visų Zodiako ženklų. Nuolat pasitempusios ir tvarkingai apsirengusios: jokių nubėgusių kojinių akių, jokių dėmelių ar išplyšusių sagų. Tai neįmanoma! Joms gyvybiškai svarbi kiekviena smulkmena.

  Audiniai ir kiti priedai. Mergelės – be galo išrankios drabužiams. Dažniausiai jos labai ilgai renkasi ir pagaliau nusiperka nepriekaištingai suderintą, klasikinio stiliaus kostiumą. Juk reiks nešioti keletą metų! Deja, tai šiek tiek nuobodoka. Mergelėms patartina rinktis šviesesnius, lengvesnius apdarus ar bent aksesuarus. Mergaitiškos detalės, pvz., tiulio sijonas prie kostiuminio švarkelio išblaškytų konservatyvų, tvarkingai neįdomų jų stiliuką.

  Būtina turėti! Stilingų ir linksmų aksesuarų, pavyzdžiui, ryškiaspalvį laikrodį ar didelę medžiaginę gėlę, kurie iškart suteikia žavesio! Beje, tendencija „pasidaryk pats“ vis aktualėja, o Jūsų rankelės –tokios darbščios. Išnaudokite jas!

 • svarstyklės(09.23-10.22)
  Orientacija. Svarstyklių ženklo merginos kiekviename žingsnyje žiūri taikos, meilės, supratimo ir harmonijos. Dermė turi būti visur: santykiuose su draugais, šeima, mylimaisiais, darbe ir pan. Jos tiesiog mėgsta draugauti. Svarstyklės turi nuostabią mados ir stiliaus nuojautą, nes nuolat skaito beveik visus mados ir stiliaus žurnalus, naršo internete. Jos dievina „šviežienas“, aksesuarus, mielus mažmožius. Savo mėgstamose parduotuvėse šioms merginoms svarbu užmegzti ryšius su pardavėjais, kad apsipirkimas būtų kuo malonesnis.

  Audiniai ir kiti priedai. Dairykitės tik tokių madingiausių dalykų, kurie Jums tinka be priekaištų. Kad sužinotumėte pirmoji, kad bus aktualu ir nauja ateinantį sezoną, naršykite internete kuo ankščiau. Pavyzdžiui, rudens žiemos tendencijos skelbiamos pavasarį, ir atvirkščiai. Tada griebkite popieriaus lapą, pieštuką ir pradėkite sąrašą.

  Būtina turėti! Knygą apie kostiumo dizaino istoriją ar savo mėgstamą žymų dizainerį. Jeigu iki šiol domėjotės tik mados tendencijomis, tokia knyga suteiks rimtesnio peno idėjoms ir įkvėpimo!

 • skorpionas(10.23-11.22)
  Orientacija. Visada pasinėrusios į apmąstymus ir paslaptingos Skorpionių charakteris sudėtingas, jos tiesiog hipnotizuoja aplinkinius. Jiems Skorpionės atrodo itin žavios, tačiau nenuspėjamos asmenybės, kurių kartais net prisibijoma. Skorpionei svarbu, kad ją laikytų seksualia, todėl ir rengiasi ji atitinkamai. Dažniausiai renkasi ryškius, prigludusius drabužius, mėgsta juodą spalvą. Skorpionės be jokių kompromisų aunasi tik seksualiais aukštakulniais. Visi šių merginų daiktai turi kurti jėgos ir prabangos įspūdį.

  Audiniai ir kiti priedai. Skorpiono ženklo merginos parduotuvėse žvalgosi tik į seksualius apdarus, tačiau persistengti neverta. Uždaresnis, fantaziją audrinantis drabužis visada bus seksualesnis nei vos vos pridengiantis kūną.

  Būtina turėti! Tamsius (pilkus ar juodus) akių šešėlius, kurie dramatiškai išryškina akis! Jums tinka paslaptingos ir tamsios akys, ypač vakare. Kitų ypač keistų, bet Skorpionėms tinkančių stiliaus idėjų verta pasisemti iš siurrealizmo menininkų: Salvadoro Dali, Magritte.

 • šaulys(11.23-12.21)
  Orientacija. Nuolat optimistiškai nusiteikusios Šaulio ženklo merginos kaipmat uždega kitus savo originaliomis idėjomis! Tikrai verta įsiklausyti į Šaules, nes jos mąsto avangardiškai ir nebanaliai. Kitos jų savybės – spontaniškumas ir dinamika – liudija nuolatinį laisvės poreikį. Tokia pati laisvė ir jų spintose. Čia dominuoja novatoriški, patogūs ir judesių nevaržantys drabužiai. Viskas aišku – tai džinsai, džinsai, džinsai… Šauliukė – nepailstanti kelionių mėgėja, tad jai tinka safario stiliaus drabužiai. Beje, naktį šio ugnies ženklo merginos tarsi pašėlsta, tampa laukinukėmis, demonstruojančiomis ypač daug nuogo kūno! Vakare jos mėgsta rengtis ryškiai ir įdomiai.

  Audiniai ir kiti priedai. Parduotuvėse Šaulės ieško nevaržančių drabužių, praktiškų audinių ir patogių aksesuarų. Tačiau kartais maloniai nustebina netikėtu aprangos deriniu, kuris gimsta dėl Šaulių neįtikėtinai gero humoro jausmo.

  Būtina turėti! Stilingų kepurių. Pavasariui ir vasarai įsigykite safario stiliaus skrybėlaitę, o rudenį ir žiemą nepriekaištingai atrodysite su klasikine megzta berete ar fetrine juoda skrybėle.

 • ožiaragis(12.22-01.20)
  Orientacija. Dalykiškos ir rafinuotos Ožiaragio ženklo merginos – drąsios karjeristės. Jas domina sunkus darbas, ambicijos ir kuo didesnė atsakomybė. Ožiaragėms nieko nereiškia darbe spendžiamos vis sudėtingesnės kliūtys – jos užtikrintai jas įveikia. Tad šių merginų spintose gausu dalykinės aprangos. Joms mieliausias klasikinis stilius ir ilgalaikiai dalykai.

  Audiniai ir kiti priedai. Jokios sintetikos, geriau daugiau natūralių ir prabangesnių audinių, pvz., kašmyro, tvido. Atkreipkite dėmesį į brangesnius tikros odos batus, kuriuos, rūpestingai prižiūrėdama, galėsite avėti metų metus. O geri klasikiniai aksesuarai, pvz., šveicariškas laikrodis, rodo Jūsų socialinį vaidmenį. Derindamos klasikinio stiliaus drabužius ir batus su ypač moderniomis detalėmis visada atrodysite stilingai.

  Būtina turėti! Klasikinio stiliaus juodus ilgaaulius batus. Juos galėsite avėti ir prie mėgstamų džinsų, ir prie „mažos“ juodos suknutės.

 • vandenis(01.21-02.19)
  Orientacija. Ach, tos keistuolės ir neįprastos Vandenės! Novatoriškos, visada kupinos šmaikščių idėjų. Užsibrėžia padaryti per daug, per anksti, per gerai. Keisčiausia, kad joms beveik visada pavyksta. Nieko keista – Vandenės ryškiai išsiskiria iš kitų! Nepaiso mados taisyklių, diktuoja stilių. Būtent jos pirmosios išbando visus mados „klyksmus“ ir visiškai nesvarbu, kad koks nors drabužis bus neaktualus jau kitą sezoną. Jos turi savo stilių!

  Audiniai ir kiti priedai. Kai renkatės aprangą, galvokite apie savo spalvingą asmenybę. Jums tinka ryškūs drabužiai, batai ir ekstravagantiški aksesuarai. Nebijokite stilių eklektikos – derinkite įvairių stilių, audinių ir raštų drabužius. Pasikliaukite savo fantazija!

  Būtina turėti! Didelę žolės žalumo rankinę. Jeigu dirbate oficialioje vietoje ir negalite sau leisti rengtis taip, kaip norėtumėte, rinkitės sodrių spalvų žaismingus aksesuarus ir ryškiaspalvius batus.

 • žuvys(02.20-03.20)
  Orientacija. Pasvajoti mėgstančios Žuvų ženklo merginos vertina subtilumą. Rūpestingos, švelnios, prieraišios, visada padeda atsipalaiduoti šalia esančiam žmogui. Jos tiesiog (nu)jaučia, kas gražu, kas stilinga. Žuvytėms būdingas romantiškas, emocionalus aprangos stilius. Dažnai atrodo labai moteriškai. Jas įkvepia daugelis dalykų, o staiga gimusias idėjas panaudoja savo stiliui kurti. Drąsiai nardo mados vandenyse ir kūrybiškai subtiliai prisitaiko patinkančius drabužius.

  Audiniai ir kiti priedai. Žuvytės, išbandykite permatomus, lengvus, plevėsuojančius audinius, kurie šį pavasario vasaros sezoną labai aktualūs. Audiniai šio horoskopo ženklo atstovėms labai svarbūs, jie paryškina kūno kontūrus, tarsi dekoruoja kūną.

  Būtina turėti! Ypač plono audinio, permatomą šifono palaidinę ar kitą viršutinį drabužį. Derinkite jį su storesnio audinio „apačia“, pavyzdžiui, su „cigarečių“ formos kelnėmis, kurios aukština ir lieknina.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>