Liūto ženklo savybės

Spalvos ir gėlės Liūtui

Liūtas yra ugnies ženklas, todėl gyvybinei energijai palaikyti jam reikia raudonos, oranžinės, geltonos spalvų. Visiškai netinka šiuo metu madinga juoda spalva. Ji veikia šį ženklą slopinamai. Bet jei negalite gyventi be juodos, bent jau dėvėkite raudonus apatinius ar spalvingus šalikus. Liūtas labai rūpinasi savo apranga. Šio ženklo žmonių drabužiai atskleidžia jų jausmingą prigimtį ir susidomėjimą mados tendencijomis. Liūtui patinka ryškios gėlės dideliais žiedais. Jam priskiriamos gerberos, jurginai, aguonos ir bijūnai. Liūto sodui padovanokite tagečių. Maloniausi medžiai šio ženklo žmonėms yra uosis, laurų medis ir riešutmedis.

 Metalai, brangakmeniai, audiniai pagal Liūtą

Auksas yra natūralus Liūto elementas, todėl daugeliui, gimusių po šiuo ženklu, patinka nešioti ir kolekcionuoti papuošalus. Liūtas valdo širdį. Širdies formos papuošalai šio ženklo žmonėms asocijuojasi su nuostabiausiais dalykais – romantika ir meile. Daugelis Liūto periode gimusių vyrų nešioja rankovių sąsagas, auksines grandinėles ar puošnius raktų pakabukus. Liūtui priklauso raudoni ir geltoni brangakmeniai, tokie. kaip rubinas, karnalitas, olivinas, topazas. Šio ženklo žmonės taip pat žavisi gintaru. Viena nepriekaištingai apsirengusi klientė, gimusi po Liūto ženklu, atsinešė patį gražiausią raudoną akmenį, kokį man teko matyti. Tai ebonitas. Mačiau jį vienintelį kartą, bet ta spalva ir žibėjimas iki šiol man primena ypatingą Liūto šilumą ir blizgesį.

Maistas, augalai, skonis ir kvapai pagal Liūtą

Liūtui priklauso visi citrusiniai augalai, kuriems reikia daug saulės. Puiki dovana žiemą – dėžutė apelsinų ar greipfrutų iš saulėtosios Ispanijos. Liūtams taip pat patinka citrusinių vaisių kvapas, todėl dovanokite kvepalus, kurių sudėtyje yra šių vaisių aromato. Stebėkite savo Liūto nuotaikas žiemą. Šiuo metų laiku žmonės, gimę po Liūto ženklu, dažnai jaučia energijos trūkumą ir apatiją. Ryški dienos šviesos lempa padės Liūtui įveikti sezoninę depresiją.

Liūtui priskiriama jonažolė ir kiti kraujotaką skatinantys augalai. Graikiški riešutai taip pat būtų nuostabi dovana šio ženklo žmogui. Galite pastebėti, kad Liūtų namuose beveik visada yra šių riešutų. Riešutmedžiui reikia gero pietų klimato ir daug saulės. Graikiškuose riešutuose yra medžiagų, veikiančių kaip antidepresantai. Liūtui patinka pikantiški skoniai. Kroko prieskoniai būtų ypatingai gera dovana Liūtui virėjui. Šio ženklo atstovai virtuvėje nebijo eksperimentuoti, pasitelkti savo nežabotą vaizduotę. Česnakas yra Avino prieskonis, bet daugelis mano draugų ir klientų, gimusių po Liūto ženklu, neslepia savo pomėgio patiekalams su česnaku. Viena klientė primygtinai siūlė išbandyti ypatingą receptą, kaip paruošti viščiuką su keturiasdešimt česnako skiltelių. Buvo nepaprastai skanu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>