Liūto charakterio savybės

Liūto savybės keliauti

Kelionės Liūtui – tai proga daug sužinoti apie save. Nors Liūtas yra pastovusis ženklas ir kartais sunkiai prisitaiko prie pokyčių, keliavimas po skirtingas šalis ar miestus suteikia jam galimybę patirti daug įspūdžių. Ypač patiktų Prancūzija. Juk tai šalis, kurią valdė Liudvikas XIV – Karalius Saulė. Nuo ryto iki vakaro jį supo pompastika ir ceremonijos. Šiuolaikiniam Liūtui nereikia tokių kraštutinumų, bet jam patiktų žinoti, kad daug žmonių nekantraudami jo laukia. Šio ženklo žmogus taip jausdamasis prabustų pats laimingiausias. Liūtas siejasi ir su Roma, Alpėmis, Bombėjumi, Praha, Bohemija Čekijoje.

Liūto šalimi laikoma Italija. Graži dailė ir architektūra – tai dar ne viskas. Italijoje labai gražūs žmonių tarpusavio santykiai, bendrumas, tradicijos. Labai svarbu palikti gerą įspūdį, todėl tik maža dalis Italijos gyventojų išeina iš namų prastai apsirengę. Liūtui patinka dėmesys madai. Bet koks pasivaikščiojimas po Italijos miestą – puikus būdas Liūtui pasižmonėti ir parodyti save. Dovanokite praktiškus ir stilingus kelioninius daiktus. Šio ženklo žmonės nenori atrodyti apšepę nei lėktuve, nei traukinyje, nei gatvėje.

Liūto savybės sportui

Liūtai mėgsta patinkantį plačiai publikai sportą. Šio ženklo žmonės mielai renkasi polo, jodinėjimą ir kovos menus (dziudo), futbolą, krepšinį ir beisbolą. Liūtui taip pat patinka golfas ir pati golfo žaidimo teritorija. Graži vietovė yra tiek pat svarbi kaip ir žaidimo įgūdžiai. Liūtas iš visų zodiako ženklų išsiskiria aršiausia kovotojo dvasia. Šiems žmonėms patinka laimėti, bet kartu jie vertina sąžiningą žaidimą. Jie niekada nesukčiaus varžybose, bet pralošę iškart pasišalins. Atsigavę po pralaimėjimo ir suliepsnoję azartu pasirodys vėl. Daug puikių krepšininkų yra Liūtai. Po šiuo ženklu gimė Medžik Džonson, Viltas Čemberleinas ir Patrikas Evingas. Šie žaidėjai ne tik nuostabūs sportininkai, bet ir sėkmingai dalyvauja šou versle. Dailiojo čiuožimo profesionalės Doroti Hamil ir Pegi Fleming – Liūto ženklo mo-terys. Žymi tenisininkė Ivone Gulagong taip pat gimė Liūto periode. Šio ženklo atstovai labai apsidžiaugtų gavę bilietus į kokios nors mėgstamos sporto šakos varžybas. Padovanokite spalvingų, ryškių sportinių drabužių.

 Intelektualiniai ir meniniai pomėgiai pagal Liūtą

Kilniadvasiškumas yra pagrindinis Liūto veiklos motyvas. Jų išdidumas labai stiprus. Šie žmonės tiki, kad kažkuria prasme gimė vadovauti: mažoje grupelėje draugų ar platesne prasme. Filosofiniai ir dvasiniai jų įsitikinimai dažniausiai pagrįsti įtaka žmonėms. Geros dovanos Liūtui būtų knygos apie efektyvų vadovavimą ar net seminaras apie tarpasmeninius ryšius.

Šio ženklo žmones dažniausiai traukia teatras. Pjesių kūrimas – nuostabus būdas Liūtui išreikšti gyvenimo dramatizmą, jausmingumą. Padovanokite savo Liūtui bilietus į teatrą ar programinę įrangą, kurios pagalba būtų galima rašyti pjeses. Vizualiniai menai, ypač tapyba, taip pat traukia šio ženklo atstovus. Liūtai nuostabiai jaučia spalvų žaismą. Jiems patinka tapyti ant didelių drobių. Patarčiau Liūtui padovanoti aliejinių dažų dėžutę, didelių drobių ar įvairių teptukų rinkinį.

Romantiški santykiai pagal Liūtą

Meilė ir romantiški santykiai Liūtui yra gyvenimo varomoji jėga. Šio ženklo žmonėms labai patinka užkariauti kieno nors širdį ir būti užkariautiems patiems. Jie atvirai reiškia jausmus, bendraudami negaili nei emocijų, nei dovanų. Šis ženklas dažniausiai ištikimas vienam žmogui, bet prieš įsipareigojimą gali kilti šiokių tokių nesklandumų ir nukrypimų į “kairę”. Liūto ženklo žmogus kartais būna labai egoistiškas, todėl partneriui būtina suvokti, kad jam reikia meilikavimo ir saugumo. Tai Liūtui labai svarbu. Jei norite dar labiau pakurstyti įsimylėjusio

 

Liūto jausmus, dovanokite jam (jai) žvaigždžių formos daiktų. Nupirkite ką nors, kas užtikrintų, kad jie patys mylimiausi ir svarbiausi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>