Liūto charakterio bruožai ir simboliai

Charakterio bruožai ir simboliai

Liūtas yra antrasis pastovus zodiako ženklas. Vidurvasaris, kai gyvenimas atrodo toks lengvas ir sauletas, yra Liūto metas. Šis ženklas dievina malonumus, yra draugiškas bei kilniaširdis. Nėra kito ženklo, kuris prilygtų Liūtui dosnumu. Jis dievina dovanas, pabrėžiančias jų reikšmingumą ir karališką prigimtį. Tai nereiškia, kad Liūtai materialistai iki kaulų smegenų, jie tiesiog nori pripažinimo dėl savo sugebėjimo vadovauti ir kilnumo. Pagaliau Liūtas – tai džiunglių karalius arba karalienė. Jį valdo planeta Saulė, todėl jis turi poreikį ryškiai švytėti. Daugelis šio ženklo atstovų, tiek vaikai, tiek suaugę, mėgsta per gimtadienio vakarėlius užsidėti popierines karūnas. Auksinė dia-dema būtų ideali dovana jūsų Liūto ženklo mylimajai. Tai charizmatiškos asmenybės. Jie žino, kad žmonėms palieka gerą įspūdį. Kita vertus, viduje Liūtai dažnai jaučiasi nesaugūs ir ieško pritarimo. Šią asmenybės savybę jie slepia, nes išdidumas neleidžia pasirodyti pažeidžiamiems. Jei rasite dovanų, kurios patenkintų Liūto dėmesio troškimą, jūs įsigysite nepakeičiamą kilniaširdį draugą visam gyvenimui.

Liūto simbolis, žinoma, yra liūtas. Astrologinis simbolis yra užriesta liūto uodega ar falas, naudotas senovėje Dionizo apeigose. Liūtas yra gyvybingiausias zodiako ženklas ir pasižymi milžiniška energija. Su šiuo ženklu siejamas dievo Helijo (Saulės) sūnus Fajetonas, praskriejęs per dangaus skliautą ugniniu saulės vežimu. Pasak mito, Fajetonas, kurio motina buvo mirtingoji, atėjo į Saulės rūmus išsiaiškinti, ar tikrai jo tėvas Saulė. Saulę sujaudino berniuko nuoširdumas ir jis pripažino savo tėvystę. Norėdamas įrodyti savo meilę, jis leido berniukui prašyti visko, ko nori. Fajetonas paprašė leidimo praskrieti dangumi savo tėvo vežimu. Saulė privalėjo tesėti savo pažadą, bet žinojo, kad tai gali pražudyti berniuką. Atkalbėti Fajetono nepavyko. Silpnos rankos nesuvaldė žirgų ir berniukas vos nesudegino žemės. Įpykęs Dzeusas nutrenkė Fajetoną žaibu. Šios istorijos mintis aiški. Jei asmenybę, kurią simbolizuoja Saulės vežimas, valdo nesusiformavęs ego, ji gali sužlugti, patirti daug skausmo. Jei vadeles laiko subrendęs vidinis Aš, tada Liūtas puikiai prisitaiko ir gali dalintis savo entuziazmu ir ugnele su kitais. Tik tokiu būdu jiems pavyksta švytėti tarp kitų žmonių.

Liūto stichija yra ugnis. Šiam ženklui, kaip ir kitiems ugniniams ženklams, puikiai pavyksta įkvėpti kitus. Ugnies ženklai visada kupini nuostabių idėjų, todėl reikia stengtis jas realizuoti. Liūtas taip pat yra tėvo simbolis. Tradicinėje visuomenėje tėvai – šeimos maitintojai – puoselėjami ir garbinami dėl valdovo padėties šeimoje. Jie yra lyderiai ir jaučia atsakomybę už šeimos laimę. Abiejų lyčių Liūto ženklo atstovai pasižymi tvirtu atsakomybės jausmu ir trokšta, kad už pastangas juos įvertintų ir gerbtų.

Liūtas valdo širdį ir nugarą. Stuburu tekanti energija perduodama visam kūnui. Šio ženklo žmonėms reikia saugoti nugarą nuo didelės apkrovos, kad gyvybinės jėgos galėtų laisvai tekėti kūnu. Liūtas yra pastovus ženklas. Visiems pastoviems ženklams Jaučiui, Skorpionui, Vandeniui daugiau naudos teikia joga ir švelnus raumenų tempimas negu sekinantis kūną sportas. Jogos kasetės, muzika ar soliariumo lempa, kad kūnui būtų šilta, – puikios dovanos šio ženklo žmonėms. Vienas jogos mokytojas turėjo žmonių, kuriems virš šešiasdešimt, grupę. Iš šios grupės išsiskyrė viena labai geros fizinės formos moteris, sugebėdavusi atlikti pačius sudėtingiausius pratimus. Pasiteiravęs jos amžiaus mokytojas apstulbo – jai septyniasdešimt septyneri. Paklausta, kaip jai pavyko išlikti tokios puikios sportinės formos, moteris atsakė: “Aš reguliariai mankštinuosi, nepiktnaudžiauju maistu. Ir mano zodiako ženklas – Liūtas”. Jogos mokytojas maloniai nustebo, nes ir pats gimė šio ženklo periode.

Atkreipkite dėmesį į ypatingus Liūto plaukus; paprastai jie vešlūs, banguoti ir sveikai blizga. Šio ženklo žmones pamalonintų citrinų ar kitokio pikantiško kvapo plaukų priežiūros priemonės. Jei Liūtui nepatinks produkto kvapas, jis jo nenaudos. Moterims patiktų galvos apdangalai ar knygos apie plaukų priežiūrą. Liūto ženklo vyrams plaukų kirpimas – ne pats maloniausias įvykis. Dar neišsiaiškinau, ar Liūtas taip susierzina kirpėjo kėdėje dėl to, kad labai brangina savo plaukus, ar dėl kokių kitų priežaščių. Šio ženklo atstovai dėl nevykusios šukuosenos jaučiasi kraupiai, todėl negailestingai sukritikuos bet kurią kirpėją, kurios darbas neatitiks laukiamo rezultato.

Liūtai sužiba darbuose, kurie susiję su naujomis pažintimis, pristatymais ar bendravimu. Šio ženklo žmonės dažnai realizuoja save kaip ypatingų renginių organizatoriai, vykdomųjų darbų vadovai, aktoriai ir aktorės. Mokytojai, gimę Liūto periode, įdomiai dėsto savo dalyką ir padeda gerai įsisavinti naujas žinias, tačiau dažnai būna nekantrūs. Nesvarbu kokioje srityje dirba jūsų Liūtas – nupirkite jam žvaigždę, kurią galėtų pakabinti ant vonios ar miegamojo durų. Ryškios lempos – taip pat nebloga mintis. Galima aptikti ir tokių Liūtų, kurie bijo scenos ir nemėgsta būti dėmesio centre. Šioms ramioms katytėms puiki dovana aktorystės pamokos ar retorikos meno kursai. Ne visiems šio ženklo žmonėms būtina visur ir visada pirmauti, bet daugeliui šio ženklo žmonių patinka viešas liaupsinimas. Paskatinimas jiems yra gyvybiškai svarbus.

Liūtui priklauso lošimo įstaigos ir žaidimai, kuriuose lemiamą vaidmenį vaidina sėkmė. Jie taip pat mielai lošia kortomis. Šio ženklo atstovams patinka rizikos jaudulys, bet dažniausiai sugeba pažaboti savo troškimą laimėti, jei žaidimų kauliukai ar kortos jiems nepalankūs. Liūtai nėra pamišę dėl lengvai uždirbamų pinigų ir greičiausiai liausis žaidę ne dėl to, kad praras pinigų, o dėl pačio fakto, kad praloš. Šiam ženklui atgrasi mintis, kad jį žmonės laikys šykštuoliu, todėl jis niekada negaili dosnių arbatpinigių. Liūtas taip pat valdo žaislus ir žaidimus. Padovanokite savo suaugusiam Liūtui mielą žaislą. Puikios dovanos yra neįprastos kortų kaladės, ruletė ar gera bridžo lenta. Mano draugas, gimęs Liūto periode, dažnai rengia lošimo vakarėlius savo namuose.

Liūtui namuose patiktų fotelis ar kitoks ištaigingas baldas, pabrėžiantis jo galybę. Patarčiau rinktis tiesių linijų, paprastų formų baldus, nes šio ženklo žmonėms patinka patogiai įsitaisyti. Man visada primena Liūtą kėdės dideliais atlošais. Tai jo stilius. Šio ženklo žmonės labai išrankūs spalvoms. Įprastas ryškias spalvas Liūtas mėgsta papildyti ramesnėmis. Na, o jaukumo Liūto namams suteiks židinys.

Liūtui, kaip jau galima spręsti iš jo ženklo, patinka šie plėšrūs gyvūnai, bet namų sąlygoms labiau tinka katės ir auksinio kailio šunys. Apskritai Liūtai teikia pirmenybę dideliems šunims, o ne mažam dekoratyviniam šunyčiui. Šio ženklo žmonės labai daug dėmesio skiria savo plaukams, todėl jų mylimi gyvūnai irgi pasižymi dailiu kailiu ir išpuoselėta išvaizda. Patraukliausi yra auksiniai retriveriai, koli ir vokiečių aviganiai. Liūto namuose ar bute reikia daug vietos, kad jos užtektų ir šuniui, ir šeiminkui. Šio ženklo atstovui per ankšta su gyvūnu mažame bute.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>