Laisvalaikio horoskopas

 • avinas(03.21-04.20)
  Platus domėjimosi spektras. Stabdo jį tik laiko stoka. Labiau vertina aktyvų poilsį, keliones, ypač į egzotines vietas. Mėgsta išradinėti, meistrauti, sportuoti.
 • jautis(04.21-05.22)
  Privalumą teikia muzikos vakarams, linksmybėms, juokui. Nepailstantis darbininkas, kuriantis aplink save grožį, pavyzdžiui, puoselėja sodą. Mėgsta meistrauti, rūpestingas šeimininkas, geras virėjas, dažnai priiminėja draugus. Dažniausiai paplitęs hobi – tapyba, muzika
 • dvyniai(05.23-06.21)
  Dievina nuotykius ir permainas, keliones į užsienį, lengvai susipažįsta ir užveda meilės romanus, mėgsta pramogas, daug rašo ir kuria poeziją.
 • vėžys(06.22-07.22)
  Jo devizas: „Geriausia namie“. Labiau vertina poilsį nuosavoje viloje prie ežero ar ant jūros kranto. Plaukioja, slidinėja vandens slidėmis, mėgsta senovę, neretas kolekcionuoja pašto ženklus. Svetingas, bet dažnai trokšta atsiskirti, mėgaujasi knygomis apie nerealius dalykus ir muziką.
 • liutas(07.23-08.22)
  Visuomet dėmesio centre, nemėgsta vienatvės. Jam patinka ištaigingi kurortai, viešbučiai, vakarienės prie žvakių su šokiais, vakarėliai ir teatras. Pramogauja ir užmezga romanus.

 • mergelė(08.23-09.22)
  Neafišuoja savo pomėgių, mėgsta paprastumą. Jai nerūpi brangūs kurortai. Mergelė tenkinasi gražiu gamtos kampeliu. Mėgsta keliauti.
 • svarstyklės(09.23-10.22)
  Joms kaip oras reikalingi malonumai ir pramogos. Hobi dažnai susijęs su menu – opera, daile. Svarstyklės turi puikų skonį. Daugelis moterų Svarstyklių mėgsta rengtis ir gali per dienų dienas lankyti parduotuves.
 • skorpionas(10.23-11.22)
  Vienas iš aktyviausių Zodiako ženklų. Mėgsta sportą, ypač rizikingą: futbolą, ledo ritulį. Geriausiai pailsi prie vandens telkinių. Sunkiai užmezga naujas pažintis, nori ilsėtis tyloje, be žmonių vietoje, kur galima pamąstyti ir paskaityti.
 • šaulys(11.23-12.21)
  Turi nuostabų sugebėjimą atostogas paversti švente, daug keliauja, gilina žinias ir filosofuoja, sportuoja, mėgsta būti tarp žmonių.
 • ožiaragis(12.22-01.20)
  Atkaklus darbuotojas, net per atostogas susiranda reikalų. Mėgsta ištaigingus kurortus, kuriuos gali lankyti kiekvienais metais, senų draugų ir šeimos kompanijas, domisi istorija kolekcionavimu. Geriausias poilsis – nuosavame būste prie židinio su draugais.
 • vandenis(01.21-02.19)
  Draugystės klubų ir žmogiško bendravimo, plačiąja šio žodžio prasme, ženklas. Vandenis visada tarp žmonių, dirba visuomeninį darbą, jo tikslai ir pomėgiai įvairūs: fotografija, tapyba, modeliavimas. Viską mėgsta daryti savo rankomis, keliauja ir skaito knygas apie istoriją, geografiją, ekonomiką ir visuomeninius mokslus.
 • žuvys(02.20-03.20)
  Visas jų gyvenimas – augimo procesas. Turi poreikį kūrybiškai pasireikšti, mėgsta ir draugus, ir vienatvę. Tuos poreikius tenkina laisvalaikiu. Žuvys labai jautrios aplinkinių nuotaikai, todėl draugus turėtų rinktis labai apdairiai. Mėgsta ne tiktai ramų stebėjimą ir apmąstymus, bet ir gerą muziką ar šokius.

3 thoughts on “Laisvalaikio horoskopas

 • Nereus

  Jo devizas: „Geriausia namie“. Labiau vertina poilsį nuosavoje viloje prie ežero ar ant jūros kranto. Plaukioja, slidinėja vandens slidėmis, mėgsta senovę, neretas kolekcionuoja pašto ženklus. Svetingas, bet dažnai trokšta atsiskirti, mėgaujasi knygomis apie nerealius dalykus ir muziką. Duočiau šitam horoskopui 10 balų, nes apie mane vos ne viską pasako :O

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>