Kūno dalys, susijusios su Avino ženklu, yra galva ir veidas

Galima pastebėti, kad šio ženklo žmonių kakta labai tvirta, antakiai kartais išlenkti klausiama forma lyg riesti avino ragai. Kadangi Avinas susijęs su galva, šio ženklo žmonės mėgsta kepures ir skrybėles, nors dažniausiai jie nešioja jas ne dėl šilumos. Gera ir karšta kraujo apytaka neleidžia jiems sušalti žiemą net su plonu paltu. Nors galite pamanyti, kad ideali dovana Avinui būtų dviratininko šalmas, vis dėlto geriau jo nepirkite. Šio ženklo žmonėms patinka neuždengtos galvos laisvumo pojūtis. Nenustebčiau, jei nejuokais susiginčytumėte su jais dėl būtinybės apsisaugoti galvą šalmu, kai jie lyg patrakę važinės dviračiu po miestą ar kaimą. Avinui patiks beisbolo kepuraitės, kaubojaus skrybėlės ir kiti jaunatviški, linksmi apdarai.

Žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu, patinka gyventi bet kur, kur galima mėgautis erdve. Maži, suspausti kambarėliai sukelia jiems klaustrofobiją. Mieste gyvenantys Avinai norės įsikurti netoli parko, kur galėtų pasivaikščioti ir apsvarstyti savo naujus sumanymus. Kaimiško tipo Avinams tuo pačiu tikslu patiks ilgai trunkantys pasivaikščiojimai gamtoje.

Dovanos, rėkte rėkiančios “Aš pirmas” arba “Nr. 1″, idealiai tinka Avino ženklo žmonėms. Viena mano pažįstama mokytoja, gimusi po šiuo ženklu, visada dovanoja “Nr. 1″ lipdukus savo klasės pirmūnams. Paklaususi, iš kur jai kilo tokia mintis, sužinojau štai ką. Kai ji buvo maža mergaitė, mylimiausia mokytoja padovanojo jai raudoną “Nr. 1″ pakabutį. Jis labai jai patiko.

Pati tapusi mokytoja, ji vylėsi, kad jos mokiniams taip pat patiks. Noras pirmauri ir malonumas būti pirmu nėra puikybė. Paprasčiausiai Avinai laikosi beveik vaikiško požiūrio, kuris sako: “Aš čia ir esu laimingas, kad mane pastebėjote”.

Avinai teikia pirmenybę individualiam verslui. Jie nemėgsta patarnauti ir šiaušiasi prieš nurodymus ir įsakymus. Šio ženklo žmonės sugeba susidoroti su daugybe projektų iš karto, bet jiems trūksta bendradarbiavimo įgūdžių. Avinams reikia jaustis viršininkais ir turėti pavaldžių darbuotojų. Vienas mano draugas Avinas, prodiuseris ir akrorius, sumanė susirasti padėjėją iš vietinio koledžo. Studentas zujo aplink vos spėdamas vykdyti nurodymus. Jis buvo tarnautojas, kurio taip reikėjo draugui, kad atitiktų savo susikurtą įvaizdį. Jis neturėjo pinigų sumokėti už paslaugas, tačiau padėjėjas jautėsi išmokstąs kažką naudingo ir ver¬tingo, taigi jie sudarė neblogą komandą.

Lemiamas įgūdis, kurį Avinui būtina ištobulinti, yra taktas. Šie energingi žmonės yra tokie patenkinti savo sugebėjimais įgyvendinti daugybę sumanymų, jog kartais pamiršta, kad ir kiti turi savo nuomonę ir požiūrį. Jei Avinas pajus, kad kas nors neįvertina jo projekto ar idėjų, jis tiesiog išeis. Toks elgesys niekada neduos gerų rezultatų rimtame versle.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>