Jaučio ženklo savybės

Spalvos ir gėlės Jaučiui

Matadoras mojuoja raudonąja savo apsiausto puse norėdamas išprovokuoti bulių. Venkire raudonos spalvos! Ši spalva Jaučiui per karšta. Verčiau rinkitės persikų ar mandarinų spalvas. Taip pat tinka žaliai mėlyna ir švelniai rožinė bei violetinė. Dažniausiai Jautis teikia pirmenybę pasteliniams tonams ir vengia šokiruojančių, irin ryškių spalvų. Jei isivaizduosite pavasarį žydinčios vyšnios žiedus, suprasite šio ženklo subtilumą, švelnumą ir tvirtybę. Visi žemės produktai ir gėlės labai dera su Jaučio prigimtimi. Daugelis šių žmonių turi sodus ir augina daržoves. Saulutės, geltonieji narcizai – Jaučio gėlės, tačiau apskritai tėra kelios rūšys, kurios šiam ženklui nepatiktų. Rinkitės pastelinių atspalvių gėles. Šiam ženklui priklauso visų rūšių lelijos. Kai pavasarį pradeda žydėti geltonosios lelijos, visada prisimenu Jautį. Puiki dovana šio ženklo miestiečiui yra išvyka į sodus ar į kaimą. Venera valdo visus vaismedžius. Jaučiui patiktų granatas, kiparisas, uosis, lazdynas.

Metalai, brangakmeniai, audiniai pagal Jautį

Varis ir bronza priklauso ir Svarstyklėms, ir Jaučiui, nes abu šiuos ženklus valdo Venera. Tačiau būtent Jaučiui varinių puodų komplektas gali būti ideali dovana. Jei jūsų Jautis nėra labai šeimyniškas, padovanokite variu puoštą stalą ar bronzinius dekoratyvinius indus. Šio ženklo žmonėms patinka brangenybės, todėl tiek vyrai, tiek moterys gali turėti daug žiedų ir pakabučių ant kaklo. Jaučiui priklauso ir smaragdas. Be to, Jaučių nosyse ir ausyse daugiau auskarų, negu pas kitų ženklų atstovus. Kiti patrauklūs Jaučiui vertingi brangakmeniai yra albastras ir samanų spalvos agatas. Nefritas siejamas su Svarstyklėmis ir Jaučiu dėl tos pačios priežasties, kad abu šiuos ženklus valdo Venera. Jaučiui patiktų šviesiai žalio nefrito papuošalai ar statulėlės.

Šio ženklo žmonėms patinka sidabras ir auksas. Jie taip pat vetins tokius retus metalus kaip platina. Rinkdami Jaučiui papuošalus, būkite atidūs vertei. Jautis pasižymi padidėjusiu jautrumu tikrai vertingiems daiktams. Jam labiau patiktų mažesnio dydžio ir gražios formos tikras brangakmenis, negu neskoninga bižuterija.

Šių žmonių aprangos stilius yra laisvas ir lengvas. Pagrindinis drabužiams keliamas reikalavimas – patogumas. Tiesą sakant, nepatogų darbužį Jautis gali net išmesti. Abiejų lyčių atstovai mėgsta labai švelnius, minkštus audinius. Nors odą valdo Saturnas ir ji priklauso Ožiaragiui, Jaučiui patinka labai minkšta oda ar zomša.

Maistas, žolelės, skonis, kvapai Avinui

Jautis dievina skanų maistą. Kai kurie šio ženklo atstovai turi problemų dėl antsvorio, bet visi kiti dažniausiai yra labai ploni ir laisvai gali sau leisti mėgautis ivairiais skanumynais. Jiems gali patikti spurgos ar blyneliai, bet geriausia dovana būna kokie nors gurmanams skirti skanėstai. Venkite sūrių žuvies produktų, tokių kaip rūkyta silkė ar konservuotos austrės. Apskritai, Jautis labiau mėgsta mėsą negu žuvį. Jo teritorija yra ne jūra, o žemė. Manyčiau, kad ideali dovana Jaučiui kas mėnesį nusiųsti siuntinuką su kokiu nors ypatingu maistu. Kas mėnesį gaunamas vaisių krepšys ar dėžutė sausainių pripratins Jautį prie nuoseklumo. Jis tikrai su malonumu mėgausis gautu maistu. Profesionalus virėjas Džeimsas Bierdas, kuris atskleidė duonos kepimo meną ir daugelį naujų patiekalų receptų Amerikos publikai, buvo Jautis. Jo kulinarijos knygos kopija su krepšiu šviežios, šiltos duonos galėtų būti graži dovana.

Jaučiui patinka salstelėjusieji prieskoniai. Jam patiktų karis, mėta. Šio ženklo atstovai pasižymi puikia uosle. Jie mėgsta sodrius, saldžius kvapus. Vanilės ekstraktas primintų Jaučiui švelnų kepamų sausainių kvapą. Jis arba ji liktų tikrai patenkinti. Be to, galite rinktis migdolų ir narcizų aromatus.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>