Jaučio charakterio savybės

Jaučio savybės keliauti

Kelionės gali pareikalauti iš Jaučio šiokių tokių pastangų. Šio ženklo žmonėms patinka būti svečiose šalyse, bet jie nejaučia didelio potraukio keliauti. Viena po Jaučio ženklu gimusi moteris, vykdama i kelionę, visada iš namų pasiima savo pagalvę. Jai reikia pažistamo pojūčio, kai eina miegoti. Dauguma Jaučių labiausiai mėgsta keliauti nuosavu auromobiliu. Airija yra Jaučio valdoma šalis, o Smaragdo salos žaluma yra tas vaizdinys, kuris tikriausiai atpalaiduotų bet kurį įsitempusį ir pavargusį žmogų. Jautis taip pat valdo šiaurinę Olandijos dalį. Gamtos mylėtojams Jaučiams paliktų neišdildomą įspūdį ištisi tulpių laukai. Kitos vietos, kurios tinka Jaučio ženklo žmonėms, yra Lenkija ir Parma Italijoje. Parma Jaučiui gali ypač patikti. Tai gardžiausiai sūdytos mėsos tėvynė, o be to, visame mieste jaučiama ta subtili, specifinė Parmos dvasia. JAV Sent Luisas laikomas Jaučio miestu. Kelioninė dovana galėtų būti rankinė su slaptu skyriumi.

Jaučio savybės sportui

Jautis – nelabai besidomintis sportu ženklas. Kai kurie šio ženklo žmonės turi įgimtą tingumą, dėl kurio jie verčiau sėdi ir svajoja, o ne lieja devintą prakaitą sporto salėje. Įsivaizduokite ganykloje gulintį ir tingiai žiaumojantį žolę bulių. Jaučiui patinka pasivaikščiojimai miške, badmintonas, slidinėjimas. Jiems gerai sekasi komandiniuose žaidimuose . Abonementas jogos pamokoms ar švelniam koviniam sportui, tokiam kaip aikido ar tai či, būtų puiki dovana. Tiktų ir jogos kasetės ar atpalaiduojanti muzika. Jaučiai pasižymi didele ištverme, todėl jei nuo pat jaunų dienų įpranta reguliariai mankštintis, nesiliaus visą gyvenimą. Vienas mano Jautis klientas lyginėmis dienomis nueidavo penkis kilometrus nepriklausomai nuo to, ar lyja, ar kepina saulė, ar sninga. Kiekvieną nelyginę dieną jis kilnodavo svarmenis. Jis laikėsi šios dienotvarkės iki gilios senatvės. Jaučiai dažnai yra tvirto kūno sudėjimo ir mėgsta kilnoti svarmenis.

Čempionai Šiugar Rei Robinson ir Džo Luis abu buvo Jaučiai. Kiti gerai žinomi Jaučiai yra tenisininkas Andre Agasis ir beisbolininkai Regi Džeksonas bei legenda tapęs Vilis Meisas.

Intelektualiniai ir meniniai pomėgiai pagal Jautį

Jaučio nedomina teorija. Šio ženklo žmonės nori žinoti, kaip idėjos gali realiai pagerinti jų pačių ir kitų gyvenimo sąlygas. Jiems patinka skaityti istorinę ir mokslinę literatūrą. Paprastai Jaučiai pasižymi ramiu ir laisvu požiūriu į gyvenimą, likimą ir harmoniją Visatoje.

Jaučio ženklo žmonių meniniai pomėgiai dažniausiai susiję su muzika. Paklaususi šio ženklo žmogaus, ar jis dainuoja, paprastai sulaukiu tokio atsakymo: “Ak, aš beprotiškai mėgstu dainuoti, bet mano balsas tiesiog baisus”. Visiems Jaučiams, kurie mano neturį balso, reikėtų iš naujo apmąstyti šią ribojančią idėją ir dainuoti bent jau duše. Jie gali ne juokais nustebti dėl rezultatų, jei apsilankys keliose vokalo pamokose ar pradės daugiau dainuoti. Beje, niūniavimas yra puikus būdas arsikratyti streso. K.ompaktiniai diskai su klasikinės, pop muzikos, džiazo įrašais jūsų Jaučiui suteiks daug malonių akimirkų.

Kitas meninis iškrovos būdas yra šokis. Ši ženklą gali dominti baletas, modernus šokis arba jam patiktų nueiti į klubą ir šokti pagal populiarias melodijas.

Romantiški santykiai pagal Jautį

Jautis nėra linkęs rėksmingai demonstruoti savo jausmus, bet svarbiausia tai, kad šio ženklo žmonės yra labai ištikimi. Abiejų lyčių atstovai gali delsti įsipareigoti, bet po to jie neišduos. Jie niekada neieško naujų santykių ir tikisi, kad jiems skirtas žmogus pats juos susiras. Panašiai kaip visiškai priešingas ženklas skorpionas, Jaučiai yra labai seksualūs. Pavartykire apatinių drabužėlių katalogą – ten rasite puikią dovaną savo mylimam(ai) Jaučiui. Šio ženklo žmonės gali slėpti savo jausmus, bet jie yra kupini aistros ir energijos. Romantiškuose santykiuose Jaučiui labai svarbus prisilietimas.Migdolų aromato masažo aliejai ir aksominės ar kailinės masažo piršrinės pamalonins ber kurį Jautį. Romantiškas savaitgalis dviese ar piknikas gamtoje taip pat paskatins Jautį atskleisti savo romantiškąją pusę.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>