Jaučio charakterio bruožai ir simboliai

Antrasis zodiako ženklas. Jautis yra pastovus ženklas. Jautis tvirtai stovi savo sezono – pavasario viduryje. Astrologijoje pastovieji ženklai yra zodiako energijos jėgainės. “Pastovus” taip pat puikiai apibūdina šiam ženklui būdingą tikslumą ir užsispyrimą.

Jaučio stichija yra žemė. Pasikeitimas materialiais dalykais turi didelės įtakos šio ženklo charakteriui. Šiems žmonėms patinka daiktai, todėl jie visada įvertins jūsų pastangas parinkti jiems tinkančią dovaną. Jautis ne visada yra materialistas, bet jo arba jos valdos yra būtent realus, apčiuopiamas pasaulis. Šis ženklas jaučiasi gyvenąs penkiais pojūčiais, ypač jam svarbus yra lytėjimas. Dažniausiai žmonės, gimę po Jaučio ženklu, yra kolekcionieriai ir neišmeta nieko, kas jiems dovanojama. Jie gali turėti nekintamų įpročių. Jei rasite dovaną, kuri labai patiks Jaučiui, pamėginkite kažką panašaus dovanoti kasmet. Šio ženklo žmonėms patinka nuoseklumas.

Jautį simbolizuoja bulius. Astrologijoje šio ženklo simbolis – bulio galva su ragais. Senovėje Jaučio periodo pradžią žymėjo šventė Maja. Saulę vaizduodavo baltas bulius su auksiniu disku tarp ragų, o paskui jį sekdavo nekaltų mergaičių procesija. Jos simbolizavo pavasarinį gamtos prabudimą, naujų žiedų išsiskleidimą. Kitas mitas, aiškinatis zodiako ženklo Jautis atsiradimą, yra apie Europą ir Dzeusą. Pasak mito, Europa susapnavo sapną, kad du žemynai nori ją užvaldyti. Azija ją pagimdė, o kitas žemynas buvo bevardis. Dzeusas, žvelgdamas iš Olimpo kalno, užsigeidė Europos. Norėdamas pasislėpti nuo budrių žmonos Heros akių, jis pasivertė gražiu buliumi ir nuviliojo Europą iki Kretos salos. Kai jie skrido virš jūros, jūra tapo žeme ir taip susiformavo žemynas, kuri šiandien vadiname Europa. Abi senovinės nuorodos kalba apie Jaučio meilę žemei ir gamtai. Bulius yra turtingos, vaisingos galios simbolis.

Dažniausiai bulius yra taikus ir ramus gyvūnas, bet išprovokuotas Jautis gali tapti žiauriai piktu. Gal jums neteks išvysti Jaučio pykčio protrūkio, bet kai tai atsitinka, “kyla uraganas”. Žmonės pripranta prie įprastai tylaus, geranoriško Jaučio ir nejuokais nustemba, kai kas nors juos išerzina iki aklo iniršio. Šitaip emociškai sprogęs Jautis taip pat jausis nesmagiai, tad gali tekti nemažai paprakaituoti, kol jį įtikinsite vėl būti draugišku. Beje, paprastai Jaučio ženklo žmonės yra labai ištikimi ir pasiryžę eiti su savo draugais ir šeima išvien, kas benutiktų. Jautis taip pat nesileis užvaldomas painių jausmų ir psicholologinių problemų. Jūs esate arba draugas, arba priešas. Jautis labai aiškiai atskiria šias kategorijas.

Ženklą valdo atsakinga už visas brangenybes Venera. Ši planeta taip pat yra Svarstyklių, priklausančių oro stichijai, valdovė. Valdydama stiprų žemės ženklą, Venera jam suteikia galimybę pajusti grožį liečiant. Jaučiui patinka lytėti audinius, žmo nes, medžius – iš tikrųjų beveik viską. Lankydamasi muziejuje su savo draugu Jaučiu dažnai pastebiu, kad jis pastoviai turi save valdyti, kad nepaliestų statulos linijų ar neperbrauktų ranka per dailaus senovinio stalo paviršių.

Jaučio juslingumas taip pat galioja maistui ir seksui. Šis ženklas pasižymi geidulingumu. Geras maistas gali būti karšto vakaro įžanga. Masažiniai aliejai, minkšti rankšluosčiai ir rami muzika nuskraidina Jautį į malonumų pasaulį. Žmonės, gimę Jaučio periode, turi jautrią uoslę. Pažįstu daugiau nei kelis Jaučius, kurie yra „nosys”. Jie kuria kvepalus ir sugeba atskirti subtiliausius kvapus. Aromaterapija tikriausiai buvo sukurta būtent šiam ženklui. Tuo tarpu nemalonūs kvapai juos gali supykinti fiziškai.

 

Namuose Jautis ieško ramybės ir patogumo. Jaučiai mėgsta rinkti daiktus, todėl jų namuose gali būti šiokia tokia miela maišalynė. Pasiruošęs pokyčiams Jaučio ženklo žmogus dažniausiai viską išmeta ir keičia viską iš pagrindų. Jaučiai dažnai perstatinėja daiktus dėl psichologinių ir emocinių priežasčių. Miestuose šio ženklo žmonės geriau jaučiasi gyvendami žemesniuose aukštuose, negu labai aukštai. Jiems patinka jausti tvirtą žemę po kojomis         , todėl kiek neįprasta, kad Jautis įsikurtų daugiaaukščiame name. Daugelis šio ženklo žmonių labai sumaniai moka investuoti į nekilnojamąjį turtą. Jei jūsų Jautis ieško naujos gyvenamosios vietos, padovanokite jam arba jai knygą apie nekilnojamąjį turtą.

Burna, kaklas ir ausys yra Jaučio valdomos kūno vietos. Galite pastebėti, kad daugelis žmonių, gimę Jaučio periode, turi labai stambius, stiprius kaklus, nes tai jų labiausiai pažeidžiama vieta. Žiemą jiems būtina saugoti kaklą – ryšėti šalikus. Jaučiai paprastai pasižymi stipria sveikata, bet jų ausys greitai nušąla. Puiki dovana būtų dengianti ausis kepurė.

Visi žemės ženklai – Jautis, Mergelė ir Ožiaragis iš prigimties yra labai praktiški. Jie realiai galvoja apie gyvenimą, savo fizinių troškimų valdymą ir apie galimybę užsidirbti pinigų. Tai nereiškia, kad visi žemės ženklai yra turtingi, bet jie jaučiasi gerai, spręsdami piniginius klausimus. Šie žmonės išreiškia jausmus marerialiai aprūpindami artimuosius ir save. Jie nelinkę daug pliurpti, kaip vandens ženklai, ar paskęsti svajonėse, kas būdinga oro ženklams, arba degti entuziazmu kaip ugnies ženklai. Jautis ypatingai jaučia, kaip viską gerai atlikti. Net jei žmogui iš esmės nelabai sekasi, jo patarimą visada apsvarsrys ar net įvykdys. Jei sumanysire pradėti savo verslą, nueikite aptarti savo planų su Jaučiu – naudingi patarimai tikrai pravers.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>