Įžymūs žmonės Vėžiai

Žinomiausių Vėžių sąraše daug dailininkų. Rembrantas buvo didysis genijus, kurio nutapyti portretai ir autoportretai yra šedevrai. Išvyka į muziejų ar Rembranto darbų reprodukcijų knyga būtų labai vertinga dovana. Kiti nuostabūs Vėžio ženklo dailininkai yra Rubensas, Markas Šagalas, Frida Kalo, Degas ir Endriu Vaitas. Jo paveikslas “Kristinos pasaulis” atspindi taip būdingą Vėžio ženklo žmonėms namų ilgesio jausmą. Įdomu, kad Visleris buvo Vėžys, o jo žinomiausias paveikslas yra “Vislerio motina”. Šio ženklo atstovai arba palaiko labai artimus, šiltus santykius su savo motinomis, arba labai atitolsta.

Daug Vėžių yra tarp juokingiausių aktorių. Tai Mel Bruks, Robinas Viljamsas, Bilas Kosbis ir Filis Diler. Šių mėnulio vaikų humore yra kažkas ironiško, sarkastiško. Mel Bruks filmas ir Brodvėjaus miuziklas “Režisieriai” pasižymi labai paprasta idėja, iš kurios kyla beprotystė ir satyra. Manau, kad tik Vėžiui galėjo šauti į galvą tokia mintis kaip “Hitlerio pavasaris”. Jei ši informacija jus sudomino, išsinuornokite su Vėžio ženklo draugais filmą. Labai įvairiapusiškas aktorius Džeimsas Kagni buvo Vėžys. Jo filmas “Baltoji karštinė” vertas prie televizoriaus praleisto laiko. Du kartus Akademijos apdovanojimų laureatas Tomas Henksas yra Vėžys. Teatro, televizijos (“Bėglys”) ir kino aktorius Styvenas Lengas pasižymi nuostabiu meilumo ir tvirtumo deriniu, kuris charakterizuoja Vėžio asmenybę. Aktorius Bilis Krudupas taip pat yra Vėžys. Įdomi dovana žmogui, gimusiam šio ženklo periode, būtų klasikinis filmas “Notr Damo katedros kuprius”. Čarlsas Laftonas sukūrė širdį veriantį kupriaus vaidmenį.

Po Vėžio ženklu gimė daugybė nepaprastai talentingų aktorių. Meril Stryp – viena iš jų. Žmonės juokauja, kad daugumos jos filmų negalima žiūrėti be vienkartinių nosinaičių, nes ašaros pliaupia kaip iš kibiro, tačiau kaip ir daugelis Vėžių ji tokia jausminga, kad ašarų išvengti sunku. Ši aktorė tikrai ypatinga. Kitos po Vėžio ženklu gimusios aktorės yra Dajana Rig, Barbara Stenvik, Andželika Hiuston ir Didi Kon. Padovanokite Vėžiui filmo “Kyšis” vaizdajuostę. Tai tikrai nuotaikingas filmas.

Vienas įžymiausių Vėžių muzikantų yra Lujis Armstrongas.

Šis žmogus, gimęs liepos ketvirtąją, buvo N. Orleano stiliaus džiazo atlikėjas. Jis sukūrė savitą išraiškos formą ir turėjo įtakos daugeliui džiazo muzikų. Iš jo sklido mėnulio vaikams būdinga šiluma ir jausmingumas. Dainų autoriai Rodžersas ir Hamerštainas, sukūrę miuziklus “Muzikos garsai”, “Karuselė”, “Gėlių daina”, buvo Vėžių duetas. Turbūt nenustebsite, jei pasakysiu, kad jie abu dirbo namuose. Klasikinės muzikos mylėtojams patiktų Gustavo Malerio kūriniai, o operos mėgėjai apsidžiaugs gavę dovanų dviejų geriausių daininkų Vėžių Nicolai Geda ir Hermano Prey įrašus.

Humanitarinių pasiekimų srityje labai pasižymėję Vėžiai yra Nelsonas Mandela ir Dalai Lama. Rinktiniai Mandelos raštai apie darbus kalėjime ir kovą už žmonių orumo išsaugojimą tiesiog įkvepiantys. Dalai Lama taip pat parašė daug knygų, kurias tikrai įvertintų Vėžys. Mano mėgstamiausia yra “Laimės menas”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>