Įžymūs žmonės Skorpionai

Įžymūs Skorpionai

Gausybė Skorpionų yra ne tik meno pasaulyje, bet ir moksle bei medicinoje. Pirmasis persodinęs širdį chirurgas Kristianas Barnardas buvo Skorpionas. Šio ženklo žmones sudomintų žymių žmonių biografijos. Skorpionui taip pat patiktų mėgėjui skirta mokslo ir medicinos istorija.

Po šiuo ženklu gimė daug vizualinio meno atstovų. Skorpionai mėgsta kurti vienumoje ir tyloje. Olandų tapytojas Janas Vermeris yra puikus klasikinių menininkų pavyzdys. Jo sukurtas tamsos šviesos žaismas tikrai įspūdingas. Padovanokite savo Skorpionui paveikslų reprodukcijų knygą. Labiau šiuolaikiniai dailininkai Skorpionai yra Mone ir Alfredas Sislis. Jų darbai pulsuoja skorpioniška aistra. Galima įsigyti nesuskaičiuojamą galybę Mone paveikslų reprodukcijų ir net dėlionių!

Dvidešimtojo amžiaus dailės genijus Pablo Pikaso taip pat buvo Skorpionas. Lankiausi Skorpionų namuose ir darbovietėse. Patikėkite, daugelyje jų ant sienos kabo Pikaso reprodukcijos, o lentynose guli knygos apie jo tapybą. Ryški šio dailininko kūryba nepalieka abejingo nei vieno. Pagalvojus, kaip šis dailininkas pakeitė mūsų supratimą apie šiuolaikinį meną, jo įnašą suvokiau kaip milžinišką. Įdomu tai, kad daug įkvėpimo Pikaso sėmėsi iš pirmykščio meno ir derlingumo simbolių, o tai yra Skorpiono sferos. Džordžija O’Kyfe taip pat buvo Skorpionė. Jausmingoje jos paveikslų spalvų paletėje galima įžvelgti nepažabotą aistrą gyventi. Ji mirė sulaukusi devyniasdešimties, buvo žinomo fotografo Alfredo Styglico žmona ir paskutinius gyvenimo metus praleido su daug jaunesniu vyriškiu. Įžymus šio ženklo atstovas buvo skulptorius Augustas Rodenas. Išvykite su savo Skorpionu į kelionę aplankyti visų Rodeno skulptūrų. Galima rasti daugybę Rodeno skulptūrų reprodukcijų. Ypač verta atkreipti dėmesį į jo kūrinį „Pabučiavimas” .

Skorpiono meninių sugebėjimų pavyzdžiai yra du romanai: Fiodoro Dostojevskio „Nusikaltimas ir bausmė” arba „Užrašai iš pogrindžio”. Šiose knygose įtaigiu pasakojimu plėtojamos aktualiausios Skorpionams temos: nuodėmės, ištvirkimo, pasiaukojimo ir atgimimo. Poetai Dylanas Tomas, Silvia Plat, Ezra Paund ir Džonas Kytsas buvo Skorpionai. Jų kūryba pasižymi giliu žmogiškos patirties atskleidimu. Kitą charakteringą šio ženklo bruožą iliustruoja Kurto Voneguto juodasis humoras. Jo knyga „Skerdykla Nr. 5″ – gražiai parašyta ir karčiai saldi. Pagaliau dra-maturgas ir aktorius Semas Šepardas taip pat gimė po Skorpiono ženklu. Nesunku rasti vaizdajuosčių su jo filmais ir knygų.

Skorpionų knibždėte knibžda šou versle. Šio ženklo energija tiesiog liejasi iš ekranų. Klodas Reinsas, sužibėjęs klasika tapusiame filme “Nematomas Žmogus”, buvo Skorpionas. Jis gimė tą pačią dieną kaip ir aktorius Ričardas Bertonas. Šie du britų artistai džiugino klausytojus aksominiais balsais ir buvo nuostabūs aktoriai. Dar aktoriai Skorpionai yra Leonardo Di Kaprio ir Deividas Švimeris iš televizijos serialo “Draugai”. Kai kurie juokingiausi atlikėjai šou versle yra būtent šio ženklo atstovai. Džonas Klyzas, Henris Vinkleris, Artas Karni (sudaręs puikią komandą su Žuvimi – Džeki Klynson), Džonatanas Vintersas, Džonas Kendi ir Maikas Nikolsas, kuris iš pradžių vaidino komedijoje su Elein Mei, o vėliau ėmėsi režisūros. Jei pasitaikys galimybė nusipirkti kokį nors ankstesnį jų filmą, pažiūrėkite jį patys prieš dovanodarni draugui. Tikrai juokinga. Skorpiono moterys taip pat puikiai sugeba pralinksminti publiką. Pvz., Vupi Goldberg ir Rozana Bar.

Džiulija Roberts, viena brangiausiai apmokamų aktorių, yra Skorpionė. Ji spinduliuoja seksualumą ir jėgą, paversdama savo atliekamus personažus įsimintinais ir jaudinančiais. Be to, ši aktorė slepia savo asmeninį gyvenimą kiek tai įmanoma. Tai nepakartojama kino žvaigždė. Kitos ypatingai talentingos aktorės yra Akademijos Apdovanojimų laimėtojos Džodi Foster ir Sali Fyld. Meg Rajen ir Vainona Raider taip pat prisidengusios tuo skorpioniško paslaptingumo šydu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>