Įžymūs žmonės Šauliai

Įžymūs Šauliai

Daug įžymių Šaulių yra lyderiai ar politikai. Šie žmonės pasižymi ne tik neabejotinais vadovavimo sugebėjimais, bet ir iš skirtiniais asmenybės bruožais. Šaulys Vinstonas Čerčilis garsėjo savo didžiuliu apetitu ir tuo, kad per dieną išgeria pusę butelio viskio. Kaip ten bebūtų, jis niekada nepasirodė darbe apsvaigęs ir nedarbingas. Edo Kochso linksmas klausimas “Kaip man sekasi?” suvienijo Niujorkiečius. Jo populiarumas neišblėso ir po to, kai baigėsi jo mero kadencija. Kiti po Šaulio ženklu gimę vadovai yra Šarlis de Golis ir Žakas Širakas. Abu šie veikėjai siekdami valdžios sugebėjo palaikyti savo rinkėjų dvasią. Jų biografijos galėtų būti labai įdomi dovana.

Aktorės Marisa Tomei, Bet Midler, Elen Burstyn ir Goldi Hon gimė po Šaulio ženklu. Jos yra pritrenkiančios moterys ir labai savitos atlikėjos. Bet Midler pradėjo dainininkės karjerą kabarete, bet išgarsėjo sukurdama daugybę nuostabių vaidmenų. Elen Burstyn karjeros pradžioje filmavosi televizinėje komedijoje, o vėliau laimėjo Akademijos Apdovanojimą už filmą “Alisa čia daugiau nebegyvena”. Sulaukusi vidutinio amžiaus ji labai susidomėjo dvasine sveikata ir atliko vieną labiausiai įsimintinų vaidmenų “Prisikėlime”. Jos vaidinama paralyžiuota iki pusės moteris išsigydė savo negalią ir pradėjo gydyti kirus žmones. Jei dar nematėte šio filmo, būtinai pažiūrėkite ir rimtai apsvarstykite galimybę padovanoti vaizdajuostę savo draugams Šauliams. Goldi Hon ne tik nuostabiai vaidina juokinguose filmuose. Kasmet aplanko šventąsias vietas Indijoje ir taip siekia atsigauti dvasiškai. Šaulys visada taiko savo strėlę labai aukštai!

Vyriškos lyties Šauliai aktoriai ir atlikėjai yra Bredas Pitas, Borisas Kadofas, Semi Deivis Jaunesnysis, Dikas van Daikas ir Noelis Kovardas. Noelis Kovardas buvo nepaprastai sąmojingas žmogus, pasinaudojęs Šaulio tiesiu stačiokiškumu ir humoru įvairiose situacijose. Prieš skrydį lėktuvu per Atlantą jis pajuokavo:

“Skrisiu italų keleiviniu lėktuvu, kuriame nėra moterų, o vaikai didžiausia nesąmonė”. Šaulys valandų valandas džiaugsis šių aktorių filmais. Pastebėjai, kad daugelis šio ženklo vyrų domisi filmo kūrimo aplinkybėmis ir Holivudo produkcijos principais. Du žymiausi režisieriai – Harpo Marksas ir Styvenas Spilbergas. Savo kūriniais jie perteikia vaikišką nekaltumą ir džiaugsmą. Spilbergą domina didelės apimties projektų universaliomis temomis kūryba. Šauliškas pomėgis dydžiui pasireiškia ir jo gausioje šeimoje bei įsteigtais labdaros fondais.

Trys žinomiausi pasaulio poetai, gimę Šaulio periode, yra Emili Dikenson, Raineris Marija Rilkė ir Viljamas Bleikas. Bleiko poezija ir graviūra medyje atspindi aukštų Šaulio idealų imantrumą. Įsigykite jo knygų “Nekaltybės dainos” ir “Patirties dainos”. Tai prasminga ir graži dovana. Vienas žymiausių Bleiko aforizmų: “Jei būsite apimti aistros, galite padaryti ką nors gero, bet nieko gera nepavyks, jei aistra slypės jumyse visada.” Manau, ši eilutė atspindi Šaulių dvasingąją pusę.

Muzikos mylėtojams padovanokite Bethoveno simfonijų įrašą. Elegantiška ir aistringa operos dainininkė Marija Kalas buvo Šaulys. Galima įsigyti daug biografijų apie jos dramatišką gyvenimą, o operos mėgėjai tikrai įvertins įrašus. Kitas spalvingas muzikantas buvo Hektoras Berliozas. Jo “Fantastinė simfonija” yra nuostabus kūrinys. Muzikos mėgėjams padovanokite Polo Saimono, Sinid O’Konor ir Džermeine Džekson dainų rinkinius. Polas Sairnonas ieško muzikinio įkvėpimo keliaudamas po pasaulį. Buvusi pirmo ryškumo žvaigždė Britni Spyrs taip pat gimė po Šaulio ženklu. Šie atlikėjai yra išleidę daugybę vaizdo klipų bei kompaktinių diskų.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>