Įžymūs žmonės Mergelės

Įžymios Mergelės

Mergelės periode gimusių rašytojų yra tikrai daug. Du didieji genijai – Levas Tolstojus ir Johanas Volfgangas Gėtė. Tolstojaus romanas “Karas ir taika”, mano nuomone, yra literatūrinių pasiekimų viršūnė. Reikia šiek tiek laiko įsiminti visus rusiškus vardus, bet tai puiki knyga ir puiki dovana. Gėtė buvo poetas, dramaturgas ir mokslininkas. Jis ne tik parašė nuostabiąją draminę poemą “Faustas”. Jo teiginiai apie augalų ir gyvūnų organizmų struktūrinį bendrumą laikomi evoliucijos teorijos pradmenimis. Labiau šiuolaikiniai autoriai: O. Henris, D.H. Lorencas, Ričardas Raitas ir Agata Kristi, kurios paslapčių kupini kūriniai patrauklūs Mergelių intrigų ir painumo poreikiui. “Frankenšteino” autorė Meri Šeli taip pat buvo Mergelė. Šios istorijos grožis slypi nesuprastos pabaisos tyruose jausmuose. Padovano-kite knygą arba klasikinio filmo vaizdajuostę.
Mergelės periode gimė daug puikių autorių. Šis ženklas laikomas neryžtingu, kai kalbama apie priešingą lytį. Mergelės Sofija Loren, Greta Garbo, Ingrid Bergman, Loran Bakal, Ana Bankroft ir Kameron Diaz aiškiai paneigia šį nusistatymą. Šios gražios moterys ir nuostabios aktorės atrodo lengvutės ir grakščios – tai irgi šio ženklo savybė.
Šio ženklo aktoriai yra nepaprastai patrauklūs. Man asmeniškai labiausiai patinka pirmasis Džeimsas Bondas arba Šonas Koneri.

Koneri atliko daugybę kitų vaidmenų, bet Džeimso Bondo filmai geriausias būdas Mergelėms atpalaiduoti savo visada įtemptą protą. Pyteris Selersas yra kitas nuostabus profesionalios ir humoristinės vaidybos pavyzdys. Daugybė jo komiškų vaidmenų (trys skirtingi veikėjai filme “Gydytojas Keistameilė”) yra taip meistriškai sukurti, kad sunku atspėti, jog vaidina tas pats asmuo. Talentingi ir patrauklūs Mergelės ženklo aktoriai – tai Ričardas Giras, Džeremis Aironsas ir Hju Grantas.
Tarp Mergelės ženklo įžymybių yra nemažai režisierių. Labiausiai verti dėmesio yra Elia Kazan, kuri ekrane atskleidė neįtikėtiną aistrą ir realizmą, Ričardas Atenborou, filmo “Gandi” režisierius ir Robertas Vaisas, “Vestsaido istorijos” režisierius. Šie žmonės ne tik menininkai. Jie labai pastabūs detalėms ir sukūrė tikrai įsimintinus filmus. Mergelė, kaip jau minėjau anksčiau, mėgsta detales. Jei padovanosite savo Mergelei kurio nors šių režisierių vaizdajuostę, pridėkite dar biografiją ar filmo sukūrimo istoriją, kuri padeda dar labiau įsigilinti į pačią filmo idėją. Geriausia, nupirkite skaitmeninių video diskų, nes juose būna daug informacijos apie filmą.
Muzikos žinovams dovanokite Debiusi, Bruknerio ir Pachelbelio kompaktinius diskus. Pachelbelio “Kanonas” dažnai naudojamas jogos treniruotėse, nes šis kūrinys labai ramus. Įkvepiančia muzika galima pavadinti Dželi Rol Mortono muziką. Kompoziciją “Šokėjas” dabar gerai žinome iš filmo “Geluonis”. Kitas nuostabus muzikantas, gimęs po Mergelės ženklu, buvo Leonardas Bernšteinas. Jis pagarsėjo ne tik savo gražia muzika, bet ir informatyviomis ir įdomiomis muzikos istorijos paskaitomis. Pop muzikos karalius Maiklas Džeksonas yra Mergelė. Paklausykite jo dainų, pažiūrėkit, kaip šoka, paskaitykite apie jo gyvenimą. Tai kerinti asmenybė ir idealistas daugelyje sričių.
Mergelės trokšta padėti, pasitarnauti žmonėms, todėl suteikusių neįkainojamą pagalbą pasauliui asmenybių yra tikrai nemažai. Jų raštai ar gyvenimo istorijos sukels įkvėpimą ne vienai Mergelei. Pirmiausia, vienuolė Motina Teresė, pašventusi savo gyvenimą Indijos vargšams. Kita Mergelė – Marija Montesori sukūrė švelnią vaikų ugdymo programą, daug rašė apie vaikų vystymąsį ir lavinimąsį.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>