Įžymūs žmonės Liūtai

Įžymūs Liūtai

Pažvelgusi į gerai žinomų Liūtų sąrašą, buvau priblokšta – kiek daug režisierių! Manau, kad tai dėl pomėgio vadovauti, meninių sugebėjimų ir aktorinių gabumų derinio, kuris labai tinka kinui. Alfredas Hičkokas, Sesilis B. De Mile, Stenlis Kubrikas, Džonas Hustonas, Lina Wertmuller, Pyteris Veiras, Romanas Polanskis, Pyteris Bogdanovičius, Kenas Berosas, Bleikas Edvardas – tai tik dalis žymių režisierių, gimusių po Liūto ženklu. Padovanokite knygų apie šiuos žmones arba jų filmų. Žymus asmuo ir tapytojas Endis Varholas taip pat buvo Liūtas. Šio ženklo žmonės žavisi mintimi apie šlovę, nors ji tetruktų penkiolika minučių.

Liūtas yra atlikėjų ir beprotiškai mėgstančių publikos dėmesį žmonių ženklas, todėl nieko keista, kad Liūto periode gimė tiek daug vertų dėmesio aktorių. Klasikinis serialas “Mano mieloji Liusi” su Liusile Bol arba radijo ir TV laidos su Greisi Alen įkūnija Liūto humoro jausmą ir ekscentriškumą. Vienas drąsiausių ir juokingiausių visų laikų atlikėjų buvo Mae Vest. Jos filmai pritrenkiantys. Tarp šių dienų aktorių, gimusių po Liūto ženklu, yra Sandra Bulok ir Liza Kudrou. Marta Stiuart labai įdomi asmenybė. Ji valdo buities darbų imperiją ir susikūrė savitą vaidybos stilių. Be to, jos tokie nuostabūs plaukai! Džiulija Čaild, viena pirmųjų kulinarinių laidų vedėjų, taip pat yra Liūtas.

Liūto ženklo aktoriai pasižymi ypatingu subtilaus, protingo humoro ir neribto veržlumo deriniu. Geras pavyzdys yra Robertas De Niro. Jis kūrė ne tik vyrukų vaidmenis, bet nusifilmavo ir keliuose labai smagiuose filmuose. Pasižiūrėkite “Ištirkite tai”. Robertas Redfordas yra Liūtas. Šis vyras užima lyderio pozicijas ne tik kaip aktorius ir režisierius, bet kaip aplinkosaugininkas. Štai dar keli Liūto ženklo aktoriai: Pyteris O’Tulas, Dastinas Hofmanas, Vudis Harelsonas ir Martinas Šynas. Pastaruoju metu šlovės spinduliuose besišildantis Benas Aflekas taip pat yra Liūtas. Televizijos seriale “Draugai” yra net du šio ženklo atstovai – tai Metas LeBlankas ir Metju Peris. Astrologija kartais pateikia labai įdomių analogų. Didysis komikas Bertas Laras buvo Liūtas; Laras vaidino bailųjį liūtą filme “Smaragdų miesto burtininkas”. Jo vaidyba perteikia pilną spektrą Liūto emocijų. Įdomu, ar ne?

Roko muzikos atlikėjai Madona ir Mikas Džegeris yra Liūto ženklo žvaigždės. Jie ne tik pasižymi nuostabiais muzikiniais sugebėjimais, bet ir rengia nepakartojamus šou. Kiti populiarūs muzikantai yra Vitni Hiuston, Tori Amos, Hele Beri ir pasitraukusi iš gyvųjų tarpo Džeri Garsija. Graži, talentinga daininikė ir aktorė Dženifer Lopez taip pat gimė Liūto periode.

Liūto ženklo rašytojų sąrašas įspūdingas. Jame daug dramaturgų, iš kurių pats įžymiausias yra Džordžas Bernardas Šo. Jis sukūrė daugybę dramų, kuriose svarbiausia ne intriga ir charakteriai, o idėjų, nuomonių susikirtimas, sąmojingi dialogai. Dviejų tomų šio rašytojo biografija ir surinkti laiškai pakerėj o ne vieną skaitytoją. Kiti rašytojai yra Betriks Poter, Aleksandras Diuma, parašęs legendinį romaną “Grafas Montekristas”, ir Džeimsas Boldvinas. Nemažai yra Liūto ženklo poetų. Du labiausiai verti dėmesio romatizmo epochos poetai – Persis Biši Šelis ir Alfredas Lordas Tenisonas – yra Liūtai. šio ženklo žmonėms netrūksta idėjų išreikšti savo palankumą, bet eilėraščių knyga galėtų juos dar labiau įkvėpti. Pagaliau Edita Hamilton, kurios graikiškų mitų vertimai tapo standartu mokykloms, buvo Liūtas. Liūtui patinka skaityti apie laikus, kai valdė karaliai, karalienės, dievai ir deivės. Jei jūsų Liūtas domisi senovės dievais ir jų žygiais, nupirkite jam (jai) Editos Hamilton knygą „Mitologija”. Čia pateikta aiški, glausta informacija apie graikų, romenų ir skandinavų mitus.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>