Įžymūs žmonės Jaučiai

Po Jaučio ženklu gimė daugybė dainininkų. Labiausiai pasižymėjęs tylaus dainavimo meistras Bingas Krosbis buvo Jautis. Bingas ikūnijo tą laisvę ir lengvumą, kuris yra skiriamasis harmoningo Jaučio ženklas. Tikriausiai produktyviausias visų laikų amerikiečių dainų autorius Irvingas Berlinas taip pat buvo Jautis. Jis pasižymėjo neišsenkančia kūrybine energija ir mirė sulaukęs devyniasdešimties. Bingo Krosbio atliekama Berlino daina “Baltos Kalėdos” tapo neatskiriama žiemos švenčių dalimi. Jei jūsų Jaučiui patinka truputis kičo, jis ar ji liks sužavėti kalėdiniu garso ir vaizdo irašu. Gražūs kostiumai ir maloniai nuteikianti muzika. Kiti po Jaučio ženklu gimę muzikantai yra Bertas Bacharachas, Bobis Darinas, Barbra Streizand, Ela Fidžerald ir Džanet Džekson.

Klasikinės muzikos mylėtojams patiks Johano Bramso muzika. Jo valsai iš esmės pasižymi Jaučiams būdingu tuo jausminiu nuosaikumu. Piorras Čaikovskis taip pat gimė Jaučio periode. Jo muzika baletams “Spragtukas” ir “Gulbių ežeras” yra tokia žinoma, kad beveik kiekvienas galėtų paniūniuoti nors kelis melodijų motyvus. Labiau šiuolaikinis kompozitorius Erikas Sati buvo Jautis.. Nupirkite šių kompozitorių muzikos irašų ir jūs su savo Jaučiu akimirksniu pajusite užplūstančią ramybę.

Modernaus šokio pradininkė Marta Graham ir praėjusio amžiaus viena iš prima balerinų Margo Fontein gimė Jaučio periode.

Du didieji genijai Šekspyras ir Leonardas da Vinči buvo Jaučiai. Abu šie menininkai sukūrė nepakartojamus darbus. Biografijos rodo, kad jiems labai rūpėjo praktiniai gyvenimo aspektai. Jautis paprastai niekada nepamirš susimokėti už nuomą ir panašius buitinius dalykus. Galima rasti daugybę Šekspyro biografijų, pjesių kopijų ir sonetų. Tai puiki dovana jūsų Jaučiui. Da Vinčio antspaudų, paveikslų, eskizų ir skulptūrų galima įsigyti reptodukcijų pavidalu. Nepamirškite ir šio genijaus išradimų bei raštų. Jaučiui patinka gražios knygos. Nesvarbu knygos kaina. Svarbiausia dailios kokybiškos fotografijos, gražūs viršeliai ir kokybė.

Filmo “Vėjo nublokšti” prodiuseris Deividas O. Selcnikas ir Orsonas Veles buvo Jaučiai, kaip, beje, ir aktoriai Džekas Nicolsonas ir Al Pačino. Pažvelkite į Al Pačino nuosaikią ir apgalvotą vaidybą “Krikštatėvyje”. Kaip ir būdinga Jaučiui, pratrūkęs jis tampa toks žiaurus, kad dekoracijos skraido į šipulius. Jei atidžiau patyrinėsite šių aktorių vaidybą, pamatysite, kad jie abu turi labai savitą, išbaigtą ir nepakartojamą stilių.

Jaučio ženklo komikai tikrai verti dėmesio. Kerol Bernet yra viena iš juokingiausių komikų šou versle. Dar vienas talentingas komikas yra ir Džeris Zainfeldas. Abu jie, be kita ko, dar yra puikūs verslininkai. Paprastai Jautis labiau linkęs leisti pinigus brangiems dalykėliams negu taupyti.

Po Jaučio ženklu gimusios aktorės tiesiog gniaužia kvapą.

Pati įžymiausia yra Ketrin Hepburn. Ši aktorė paneigia isitikinimą, kad Jaučiui nelabai sekasi sportuoti. Ji vaidino sportininkę daugelyje savo filmų. Jai taip pat labai rūpėjo jos kaip žvaigždės statusas. Ji žinojo, kad nori būti garsi bei tikėjo, kad turi kažką, kad tai pasiektų. Hepburn autobiografija taikliai pavadinta “Aš”. Kitos nuostabios aktorės, gimusios po Jaučio ženklu, yra Širli MakLein, Ann Margrer, Mišel Pfaifer, Barbra Srreizand, Rene Zelveger ir Šyna Iston. Streizand taip pat yra puiki dainininkė, tad jos kompaktiniai diskai būtų miela dovana. Širli MakLein knygos apie jos dvasinės srities tyrinėjimus yra labai įdomios, nes ji pateikia savo patyrimus praktine forma – tokiu būdu skaitytojas gali mokytis iš jos patirties.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>