Įžymus žmonės Dvyniai

Bobas Dylanas yra iš tų Dvynių ženklo, o jo lyrika “Atsakymai, mano drauge, skraido su vėju” atspindi laisvą ir lengvą šio ženklo požiūrį į gyvenimą ir problemų sprendimą. Jei jūsų Dvynius reikia “pakylėti”, padovanokite filmo “Karališkasis Kazino” garso takelį. Pučiamųjų instrumentų atliekamas intro prilygsta puikiam antidepresantui. Vienas įžymiausių po Dvynių ženklu gimusių muzikantų yra Seras Polas Makartnis. Džonas Lenonas buvo Svarstyklės, bet šie du oro ženklai džiaugėsi išskirtiniu meniniu bendradarbiavimu. Šiuolaikinis repas – tokio stiliaus žodinė poezija, kurią pajėgūs sukurti Dvyniai. Įdomu, ar tarp repo atlikėjų Dvyniai kartais neturi ryškios persvaros. Du gerai žinomi reperiai, gimę po šiuo ženklu, yra Markas Valbergas ir jau pasitraukęs iš gyvųjų tarpo Tupakas Šakuras.

Klasikinės muzikos kompozitoriai Robertas Šumanas, Ričardas Štrausas ir Ričardas Vagneris buvo Dvyniai. Vagneris tikriausiai buvo vienas įdomiausių menininkų devynioliktame amžiuje. Be operų, jis parašė ištisus tomus esė ir estetikos traktatų. Jis siekė sukurti muzikinę dramą, kur opera, poezija, dekoracijos ir muzika publiką tiesiog pavergtų. Didysis šio kompoziroriaus kūrinys, tetralogija “Nybelungo žiedas”, yra monumentalus. Nemažai laiko užima perklausyti visas keturias operas, bet tai palieka napamirštamą įspūdį. Jei jūs su Dvynių periode gimusiu draugu nuspręsite praleisti savaitgalį klausydami Vagnerio, sekite siužetą. Istorijos gana painios.

Literatūros srityje taip pat gausu Dvynių. Vieni populiariausių buvo Janas Flemingas, knygų apie Džeimsą Bondą autorius ir Arturas Konanas Doilis, parašęs “Šerloką Holmsą”. Šių knygų siužetai pasižymi intriguojančiomis, painiomis detalėmis, todėl Dvyniams suteiktų didelį malonumą. Kitas rašytojas, įkūnijantis visą gyvenimą Dvyniams būdingą jaunatvišką sąmojį, yra Mauris as Sendakas. Jo knygos vaikams linksmina įvairaus amžiaus žmones. Kiti šiuolaikiniai autoriai yra Džois Kerol Veits, Selmanas Rušdai ir dramaturgas Atol Fugardas.

Dvynių periode gimė dvi įžymios mokslininkės. Genetikė Barbara MakKlintok laimėjo Nobelio apdovanojimą, kai jai buvo 81. Reičei Karson, parašiusi “Tylusis pavasaris”, buvo jūrų biologė ir viena ekologinio judėjimo pradininkių. Kitas pasižymėjęs jūrų biologijoje ir ekologijoje veikėjas buvo Žakas Kusto. Visi šie trys mokslininkai bendravo su plačia auditorija ir skelbė apie savo veiklą akcentuodami, kad visa mūsų Žemės gyvybė susijusi tarpusavyje.

Sąmojingas žodžių žaismas, parodijos ir juokai yra stiprioji Dvynių pusė. Aktorius ir komikas Polas Lyndas buvo iš Dvynių. Po daugelio aktorystės metų jis baigė savo gyvenimą būdamas pagrindinis pokštininkas ir “centrinė aikštė” “Holivudo aikštėse”. Kitas didis komikas yra Bobas Houp. Nuotaikingų juostų su Bingu Kosbi kolekcija pralinksmintų bet kurį po Dvynių ženklu gimusį žmogų. Jei atsibodo šie filmai, padovanokite Džono Veino f1mų. Nepakartojamas mimikas, rašytojas, aktorius ir komikas Maikas Majersas taip pat yra šio ženklo žmogus. Kita žvaigždė, Džonis Depas, pasižymi chameleono sugebėjimais ir, žinoma, jo gimtadienis – Dvynių periode.

Ko gero, įžymiausia moteris, gimusi po Dvynių ženklu, buvo Merlin Monro. Nors visų pirma ji buvo žinoma dėl savo grožio ir komplikuotų meilės reikalų, ji turėjo aštrų protą. Dar viena Dvynių ženklo aktorė yra Džoana Rivers, kurios frazė “Galime pasikalbėti?” tinka bet kuriam Dvynių ženklo žmogui. Kitos gerai žinomos moterys, gimusios po Dvynių ženklu yra Bruk Šylds, Elizabet Herli, Izabela Roselini, Nikole Kidman ir Kortni Koks – Arket.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>